Atari Diploması

Luciferr

Dük
Geçici bi süre saldirmazlik anlaşmaları ile devam etmeyi düşünüyoruz. Güncel diplomasilerimizi buradan paylaşacağız.

DeletedUser55848

Ziyaretçi
zA720R.png

2 Adet savaşımızdan 1 tanesi Her iki taraf içinde hayırlı olsun.

yMrA0n.png

2. Savaşımız Her iki taraf içinde hayırlı olsun.

Her iki savaşında sevgi saygı çerçevesinde geçmesi ve bol kesimli olması dileği ile.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Luciferr

Dük
Müttefikler

Atari Bitir
OMG! Bitir
OMG. Bitir
TİME Bitir
OMG+ Bitir
*Atari Bitir
Atari. Bitir
OMG* Bitir
Atari! Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

JOKER Bitir
DNMT-1 Bitir
JOKER3 Bitir
JOKER4 Bitir
JOKER2 Bitir
JOKER5 Bitir
DNMT-2 Bitir
DNMT-3 Bitir
Outlaw Bitir
DNMT-4 Bitir

Düşmanlar

TUGRA3 Bitir
ARROW Bitir
404 Bitir
ARROW4 Bitir
606 Bitir
ESTRGN Bitir
TUGRA1 Bitir
ARR0W Bitir
BRTHRS Bitir
R@@CON Bitir
VKNGS Bitir
SET Bitir
S.E.T Bitir
BEY Bitir
Thing Bitir
TUGRA2 Bitir
Thing2 Bitir
S3T Bitir
Thing3 Bitir

Son zamanlarda baktık suskunlugumuzdan dolayı birileri dunyanın efendileri sanmıslar kendilerini. Bu kadar heves yeter size dedik bizde.

Dİplomasimizde ki sondan bir önceki sekıldır. Hala thing klanı ile görüşmeler devam etmektedir. Olası bir SA durumu vardır. Onun dısında oyun konsolumuzdakı kolu duzeltık. Bozulana kadar böyle devam tt2

DeletedUser36760

Ziyaretçi
404 ile Dinamit'in arası bayağı iyi
Dinamit omg ile müt, Fakat 404 ün Omg ile arası pek iyi sayılmaz
Dinamit'in atari ile saldırmazlık antlaşması var. Fakat Atari ile 404 düşman
Dinamit,atari,omg ve 404 ün düşmanları çoğunlukla ortak arrow,estergon vs vs...

Şimdi Atari ile bir savaş çıksa Omg de girecektir. Bu durumda Dinamit S.a yı bozup 404 tarafında mı girer yoksa Omg yi karşısına almak istemez mi, Bu arada Arrow savaşıda devam edecek falan...

Pre kasmasam heyecanlı dünya aslında,gelişmeleri merakla izliyorum :D:D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Dinamit Sa yı bozup savaşa girer diye düşünüyorum.Çünkü Arrow'u da karşılarına almışlardı.

Benim görüşüm Arrow ve müttefikleri arada kalmış olan Hür klanını bitirir.Daha sonra Dinamit ve 404 tarafına yüklenir.

Hür klanı dagılırken Tugra dagılmaz mı diye sorarsanız dağılmaz.Sebebide oyuncu kalitesi.

Omg'ninde arrow ve tugraya uzak oldugunu düşünürsek savaşta etkisiz eleman gibi olacaklar.

Atari klanlarınada başarılar.

Luciferr

Dük
Evet bende acıkcası onu anlamıs değilim. omg klanlarının arrow savasındakı etkısı ne olucak. Belki tugra klanına karsı bişiler yapabilirler ama savasın o zamana kalacagını dusunmuyorum. dınamıttın acıkcası cokca zorlanacagınıda dusunuyorum. Ama önümüz bos. Köy alımlarını klanca hızlandırdıgımızı dusunuyoruz. Dediğim gibi suskunduk ve amacımız mislerimizi 4leyip de köy almaktı ayrıca klasık acılınca klanda inanılmaz bir boslama oldu. Neyse kı her uyem tatarda da ve klasıgı kapatmak kısa süreceği icin bu zamanlar değilde ileriki zamanlarda atari cok cıddı bir klan olarak 29. dunyada etkısını gösterecektir. (Çok boş bir dunyaya da agırlıgımızı koyamıyorsak hiç oynamayalım bu oyunu tt2 )

Arrow klanı ilk baska mutluk istemişti error klanına savas acacagı ıcın ama anlasamamıstık. Aslında en basından beri arrow ve eror klanı ile savasmaktı amacım. Tugra klanı yumurtadan cıktı. Hayırlısı olsun diyelim.

Luciferr

Dük
404 ile Dinamit'in arası bayağı iyi
Dinamit omg ile müt, Fakat 404 ün Omg ile arası pek iyi sayılmaz
Dinamit'in atari ile saldırmazlık antlaşması var. Fakat Atari ile 404 düşman
Dinamit,atari,omg ve 404 ün düşmanları çoğunlukla ortak arrow,estergon vs vs...

Şimdi Atari ile bir savaş çıksa Omg de girecektir. Bu durumda Dinamit S.a yı bozup 404 tarafında mı girer yoksa Omg yi karşısına almak istemez mi, Bu arada Arrow savaşıda devam edecek falan...

Pre kasmasam heyecanlı dünya aslında,gelişmeleri merakla izliyorum :D:D

Arrow ile aramızdakı savasa time ve dınamıt klanları olucak.Time klanı ile Diplomasilermiz birebir aynı neredeyse, 404 ile aramızdakı savasa bir tek time klanları katılacak. Tugra klanıyla olan savasımız zaten arrow ile ortak. Yani bi değişle omg klanları hiçbir savasımıza ortak olmıcayacaktır.

DeletedUser36760

Ziyaretçi
Arrow ile aramızdakı savasa time ve dınamıt klanları olucak.Time klanı ile Diplomasilermiz birebir aynı neredeyse, 404 ile aramızdakı savasa bir tek time klanları katılacak. Tugra klanıyla olan savasımız zaten arrow ile ortak. Yani bi değişle omg klanları hiçbir savasımıza ortak olmıcayacaktır.

Anladıım. Bu durumda ya 404 vs Time+Atari olacak ya da 404+Dinamit vs Time+Atari olacak. Her iki durumda da bizim klanın işi zor. Hatrı sayılı kişi klasiğe geçti, ya rölantiye aldılar ya da ikisini birden götürmeye çalışıyorlar.Pek organize bir klan sayılmayız şu an. Zaten arrowla iç içeyiz bir de o cephe var. Bakalım dayanabilecek miyiz :D:D

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Joker1 neden yok Oğuz? bozarım bak diplomasiyi kalırsın ortada dımdızlak :D

Luciferr

Dük
Anladıım. Bu durumda ya 404 vs Time+Atari olacak ya da 404+Dinamit vs Time+Atari olacak. Her iki durumda da bizim klanın işi zor. Hatrı sayılı kişi klasiğe geçti, ya rölantiye aldılar ya da ikisini birden götürmeye çalışıyorlar.Pek organize bir klan sayılmayız şu an. Zaten arrowla iç içeyiz bir de o cephe var. Bakalım dayanabilecek miyiz :D:D

Dinamıtın eror ile savasımız hakkında konusmadık ama sanmıyorum dinamit+404 vs time+atari olacagını. Bende dınamıt eror ile savasmızdan cok arrow ve tugra klanları arasındakı savasası dusunecektir. Sınırımızda olmadıgı ıcın haliyle pek olası görünmüyor. Bakalım ilk posta savaslarında kımler daha avantajlı cıkacak görücez :D

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Bilmece gibi world :D katil uşak diyesim geldi bir an

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Joker atari ye savaş açsa 1 haftaya dağıtır 3-5 arrowlu oyuncuyu alamiyolar forumda raporlarıni görüyorum

Luciferr

Dük
Müttefikler
Atari* Bitir
TİME Bitir
*Atari Bitir
Atari. Bitir
Thing Bitir
Thing2 Bitir
Thing3 Bitir
MUAH Bitir
AKREP Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)
JOKER Bitir
DNMT-1 Bitir
JOKER3 Bitir
JOKER4 Bitir
JOKER2 Bitir
DNMT-2 Bitir
DNMT-3 Bitir
JOKER5 Bitir

Düşmanlar
TUGRA3 Bitir
ARROW Bitir
403 Bitir
404 Bitir
606 Bitir
ESTRGN Bitir
502 Bitir
ARROW* Bitir
TUGRA1 Bitir
ARR0W Bitir
503 Bitir
302 Bitir
SET Bitir
S.E.T Bitir
TUGRA2 Bitir
S3T Bitir
TF141 Bitir
OTM Bitir
~AKKA~ Bitir
AKKA Bitir

Merak ediyorum diplomasisini korkmadan acık acık ve durust oynayan baska klan var mıdır ?

Ayrıca arrow klanıyla olan savasta 12-4 lük bir üstunluk var. Her klanda kötü oyuncular kadar iyi oyuncularda vardır. Yine merak ettiğim baska bir konuda daha var. Eylülden sonra napıcaksınız ?

DeletedUser56554

Ziyaretçi
düşmanımın düşmanıda düşmanım mantıgı hmm hemde 3 koldan :)

Luciferr

Dük
Sıkıntı yok, 27 de yaptıklarımızı burda da yapıyoruz. İstediğimize vurup kahır cekmiyoruz. En eğlenceli böyle oluyor. Entrika ve dedikodulara kalmıyoruz. Yalancı ve ayakcı olmuyoruz. En guzelı de böyle oluyor.

Bu klan eylül ortasına kalısa eğer kı, bilmiyorum bu dunyanın halı ne olur

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Son durum 15-9 Ben arada son durumu yazarım buraya.Yanlış olmasın.Benim merak ettiğim 404 Dinamit-4 oldu.Siz 404 ile savaştaydınız.Mantıken Dinamit-4 ve diğer dinamit klanlarınada savaş açmanız gerekiyor.Savaş açtıysanız dinamit'e helal olsun derim.Açmadıysanız kusura bakmayın ayakcıda derim entrikacı'da derim..

Luciferr

Dük
Ne yalan soyliyim, eger kendi kurdugum klana sectigim yoneticilerin kayiplarindan dolayi yeni yonetim beni hala isteseydi, dinamiti de kirmizj isaretlicektim.

Atari klanin yonetim yapisi komple degismis olup, atari klanin iki kurucusu ben ve benshei oyunu bırakmış bulunuyoruz. Uzdugumuz kirdigimiz birisi varsa hepsinden ozur diliyorum. Korkup kaçtıniz diyebilirsiniz hakli olarak. Ne yazik ki bir klani veya bi insani dusmani veya rakibi degil dostu oldurur.

Rakip klanlarimiz olan akka arrow klanlarina basarilar dilerim.