At Lordları Şampiyonası Etkinliği Hk.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

CooLiseum GuarDz

Kılıç Ustası
Merhabalar ,
Dün ikindi saatlerinde (saat 15:38 - 15.39 ) civarlarında etkinlikte pre basarak 15.575 civarında kupayı yukarıda kazandım olarak göstererek ve etkinlik içerisinde biriken kupayı 0 ladı. Fakat tarafıma bu ödül gelmedi .
Ve bu durumdan dolayı mağdururum.

Ekte 2 fotoğraf bulunmakta.
1.si dün etkinlikten puan gelmedikten sonra çekilen fotoğraf ( Bu fotoğrafta dikkat edilmesi gereken şu , etkinlikte şansızlık puanı olarak tabir edilen kısmın bu kadar yüksek olup fakat herhangi bir oyuncuya hiçbir şekilde kupa ödülü yansıtılmaması. )
Hadi benim o kadar şansız olup biriktirdiğimi ve ödülü alamadığımı varsayalım , O zaman aşağıdaki açıklamaya bakalım.
2. fotoğraf ise bugün ( şimdiye ait) bir fotoğraf. Bu fotoğrafta dikkat edilmesi gereken ise şu , O kadar biriken kupayı kimsenin alamamış olması ve değerli oyuncu ödülünde afaki artışın olmaması .

(Yukarıdaki yazının özeti şu , ben premium puanımla yapmış olduğum ''Tezahürat yap'' artışının ne bana nede herhangi başka bir oyuncuya yansıtılamadan silinmesi. Zannediyorum oyun bu durumda bugta kaldı.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2020-08-01 at 09.34.36.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-01 at 09.34.36.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 21
  • WhatsApp Image 2020-08-01 at 11.09.01.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-01 at 11.09.01.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 21

-Crystalliz3-

Yasaklı
500 kupa aliyorsun zaten ilk siradaysan? Biriken kupa dedigin sanirim mesafeden bahsediyorsun ama o mesafenin karsiligi kupa degil. Tur basina ekstra kupa aliyorsun. Hergun yenileniyor ve gruplar degisiyor.

CooLiseum GuarDz

Kılıç Ustası
500 kupa aliyorsun zaten ilk siradaysan? Biriken kupa dedigin sanirim mesafeden bahsediyorsun ama o mesafenin karsiligi kupa degil. Tur basina ekstra kupa aliyorsun. Hergun yenileniyor ve gruplar degisiyor.
Yok o değil yav. 15.575 Ödülü kazandın dedi ama kazandığım kupalara eklemedi. Eklemediği gibi birde orda 0 ladı bro. Oyun buga girdi orda fakat hiçbişey yapılmadı.

Strafede üstüne üstlük hata yok dedi geçti

Tibelda

Emekli Görevli
Bahsettiğiniz konu ile ilgili sizin de belirttiğiniz gibi kontrol sağlanmış ve hata olmadığı söylenmiş. Forum üzerinden farklı bir cevap alamazsınız. Bu konu ile ilgili destek sistemi üzerinden iletişim kurmanız gereklidir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.