At Lordları Şampiyonası Etkinliği Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Etkinlik hakkındaki fikirlerinizi bu başlık altından bizimle paylaşabilirsiniz.​

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Tibelda

Emekli Görevli
Lütfen sadece varsa etkinlikle ilgili geri bildirimlerinizi paylaşınız. Konu dışı ve sohbet postları kaldırılacaktır.

Etkinlikle ilgili resmi youtube sayfamızın hazırladığı video;
*Alt yazıları açarak daha rahat anlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Mr.Mustang

Milis
bu team ler kac kisilik olucak tum dunyayi kapliycak sekildemi yoksa kucuk gruplar halindemi yani 4 er kisilk team ler mi

yada klan klan

yada dunya ikiye ayrilicak yarisi kirmiiizi yarisi mavi team gibi mi?

Bobo?

Baltacı
Etkinlik: At Lordları Şampiyonası geçen sefer bir çok ülkede dengeyi bozduğu için bu sefer enerjiyi yeniden doldurma maliyeti, yeniden doldurma satın alma sayısı ile çarpılacak.

n ile (n*(n+1))/2 arasındaki farktan ötürü eksik besin alacak, iyi bakılmayan atlarla yapılacak yarışlara karşıyım. :mad:

Ek olarak bir sorum olacaktı. Mesela dünyadaki herkes anlaşsa ve kırmızı ata oynasa, bu durumda ne olacak? :rolleyes:

Bobo?

Baltacı
Gelen güncellemedeki değişiklikle etkinlik rezil durumda. 1k pre ile eli boş dönmek ne demek?

Pre fiyatları aynı kalsa yine tahammül edilir düzeyde olacağını düşünüyorum ancak kazanılan kupalarla düzgün envanter eşyası dahi alınmıyor. Günlük bonuslar çok daha iyi.

Sonsoda

Acemi
Büyük Savaş Sandığı

Bu öğeyi kullandığında sahip olduğun köy sayısı kadar misyoner paketi kazanırsın.

Mevcut kazanım: 16 paket.

14.000 Kupa

W64 te oynuyorum. Alırsam 16 misyonerim mi oluyor yoksa 16 adet hammadde mi depolamış oluyorum

uyznlar

Ağır Atlı
Büyük Savaş Sandığı

Bu öğeyi kullandığında sahip olduğun köy sayısı kadar misyoner paketi kazanırsın.

Mevcut kazanım: 16 paket.

14.000 Kupa

W64 te oynuyorum. Alırsam 16 misyonerim mi oluyor yoksa 16 adet hammadde mi depolamış oluyorum

16 altın basmış olursun