At Fava bekle

Ortalama Biri

Misyoner
Öncelikle başlıktaki 'At'ın oyundaki atlarla ilgisi yok. Hatta bu başlık oyunla değil forumla ilgili bir öneri içermektedir. Hayal kırıklığı yaşamasın kimse diye baştan söylüyorum.

Evet öneriye gelecek olursak favori tuşunun gerekliliğinden bahsedeceğim burada.
Ya da bahsetmeyeceğim zaten herkes anlamıştır az çok. Bazı postları favoriye atıp sonradan bakabilmemiz arşivleyebilmemiz için olabilmeli. Raporlar olur, kavgaların en ateşli anları olur, büyük laf edenler olur, iddialaşma olur. Ss almak yerine favoriye atıp ilerleyen zamanlarda bunlara bakabilmemiz büyük nimet olurdu. Bazı yazıları sonra okuruz deyip unuttuğumuz oluyor. Hepimiz kuzeyli değiliz sonuçta, unutuyoruz bazen (Stark hanesine selam olsun).

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Kabul görünür mü bilmiyorum ama forumla ilgili bir öneri olması beni memnun etti. Forumla ilgili daha çok öneri gelirse daha sohbeti bol bir forum olacağını düşünüyorum.

Ortalama Biri

Misyoner
Kabul görünür mü bilmiyorum ama forumla ilgili bir öneri olması beni memnun etti. Forumla ilgili daha çok öneri gelirse daha sohbeti bol bir forum olacağını düşünüyorum.

Siz bir de bana yetki verip şöyle forumu anlatsanız ben ne öneriler yaparım aslında bir bilseniz :p