Askerler hakkında tavsiyeler

• Konuyu başlatan Linkin Park
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
en ıyı savunma hekresın kendı bıldıgı savunmadır kyolerıneze en az 1000 kamı geldıgınde ozman yapın savunmayıda grelım ancsaak klanınız yardım ederse savunma olur

DeletedUser

Ziyaretçi
en ıyı savunma hekresın kendı bıldıgı savunmadır kyolerıneze en az 1000 kamı geldıgınde ozman yapın savunmayıda grelım ancsaak klanınız yardım ederse savunma olur

ben 20.000 arası kamı ve misleride gördüm azash:))) op banaydı ben 30 köy aldım ne işse:pPP

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar savunma köyünde mancınık basmak istiyorum ne kadar basıyım yardımcı olurmusunuz ortalama

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Tek mancınık zaman alır. 5000 mızrak ile mancınık savunması birlikte iyi iş yapar.

DeletedUser

Ziyaretçi
w11 de okcu yok ben mancınık savunması derim hele bide fener varsa...
bende olduğu gibi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
feneri bekleyene kadar ohoo :D ikinci köy fener olur bence :D

DeletedUser31535

Ziyaretçi
yo tavsiyem 500k ya kadar 4-1 savunma basın stratejik icin güzel konumlar secebilecekseniz 1m eye kadar 4-1 gidin ordan öte 3-1 :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkese iyi akşamlar..

2500 mızrak
5300 ok
2000 ağır atlı ordusu olan bir köyü bu ordularını hangi ordu ile rahatça kesebiliriz. ?

1mpuanda adam barbar oldu yanımda çok köyü var ama köylerin hepsi savunma ve hepside genel olarak böyle

2000 mızrak
1000 kılıç ustası
4800 ok
2000 ağır atlı dolusu ordular köylerde var bunları rahatça nasıl kesebiliriz ya da kesebilirmiyiz ? Bana yardımcı olurmusunuz ?

Ordularımı saldırı olarak genellikle

5000 baltacı
2500 hafif atlı
100 casus
500 ağır atlı
300 şah yapıyorum

ya da

4000 baltacı
3000 hafif atlı
100 casus
400 atlı okçu
300 şahmerdan yapıyorum ama bu saldırı olrusuyla o orduları zor kesiyorum.. Bana yardım edermisiniz ? Ordularımı iyi mi yapıyorum sizce ???

DeletedUser

Ziyaretçi
Saldırmıyayım mı ? ne yapabilirim / yapmalıyım sizce arkadaşlar ?

DeletedUser

Ziyaretçi
atli okcu ile kolay temizlersin
atli okcular okculara karsi iyidir ve diger askerlere karsida mizrakcilar atli okculara karsi ise yaramazlar atli okcular bu oyunda atli olarak degere alinmaz onun icin mizrakcilar pek bir sey yapamaz
similatore koy ve ne kadar atli okcu gerekiyor kolayca bulabilirsin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Tamam saol, deniyeceğim. Yine de şunu biliyorum o köyleri temizlerken herbiri için 1 ordum gideceğini biliyorum, başka türlü olmuyor simulatörden çok denedim..

DeletedUser28049

Ziyaretçi
Tamam saol, deniyeceğim. Yine de şunu biliyorum o köyleri temizlerken herbiri için 1 ordum gideceğini biliyorum, başka türlü olmuyor simulatörden çok denedim..

kardeşim ben amaryllantu :)

w12 den konuşalım raporları filan yolla hele durumlar nedir :)

DeletedUser

Ziyaretçi
300 şah 2000 hafif veriside balta. pek hüsrana uğramadım bu saldırıyla

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkese iyi akşamlar..

2500 mızrak
5300 ok
2000 ağır atlı ordusu olan bir köyü bu ordularını hangi ordu ile rahatça kesebiliriz. ?

1mpuanda adam barbar oldu yanımda çok köyü var ama köylerin hepsi savunma ve hepside genel olarak böyle

2000 mızrak
1000 kılıç ustası
4800 ok
2000 ağır atlı dolusu ordular köylerde var bunları rahatça nasıl kesebiliriz ya da kesebilirmiyiz ? Bana yardımcı olurmusunuz ?

Ordularımı saldırı olarak genellikle

5000 baltacı
2500 hafif atlı
100 casus
500 ağır atlı
300 şah yapıyorum

ya da

4000 baltacı
3000 hafif atlı
100 casus
400 atlı okçu
300 şahmerdan yapıyorum ama bu saldırı olrusuyla o orduları zor kesiyorum.. Bana yardım edermisiniz ? Ordularımı iyi mi yapıyorum sizce ???

kardeş bence o köylere saldırma en yakınındaki açık kırmızı köylere saldır çünkü senin saldırı kombinasyonların gayet iii boşa zaman harcama o barbarlarla

bol şans