Askerler hakkında tavsiyeler

• Konuyu başlatan Linkin Park
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar böyle bir başlık açtım çünkü oyuna yeni başlayan arkadaşlarımız en çok asker bakımından sıkıntı çekiyorlar.Oyunda usta olan kişilerde burada bilgilerini paylaşabilir ve yeni arkadaşlarımız asker hakkında sorular sorabilir..;)

Örneğin ben şöyle bir savunma öneririm...

5000 Mızrakçı
9000 Okçu
1000 Ağır atlı

Popülasyon : 20000

Tabii askerlerden biraz kısarak mancınık ekleyebilirsiniz..;)

Kılıç yazmadım çünkü artık kılıçın eski klansavaslarindaki gibi bir öneminin kalmadığını düşünüyorum..:rolleyes:

Sizin fikirlerinizi alalım... ?:cool:

DeletedUser1963

Ziyaretçi
Savunmada
6000 mızrak
4000 okçu
1666 ağır atlı

Popülasyon: 19996
Saldırıda
8000 balta
2000 hafif atlı
500 atlı okçu
300 şahmerdan veya 187 mancınık

Populasyon: 20000

DeletedUser

Ziyaretçi
Başlıgımız Görüş ve Önerilere taşınmıstır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkürler shevki...:cool:

Hadi daha yok mu fikir paylaşmak isteyen:rolleyes:

DeletedUser

Ziyaretçi
20 bın populasyona gore
10 bın kılıc
10 bın okcu

basması cok zor ama epey ıs yapar

yada

mancnk sılahı varsa 2500 mancnk bas gec 7 tane orduyu devırıyor:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Birinci olarak başta söylediğim gibi kılıç artık pek işe yaramıyor bunun yerine mızrak+okçu daha iyi iş görüyor.

İkinci olarak mancınık silahı+2500 mancınıgımız olsa 10k balta+250 şah. bunu rahatlıkla bitirebiliyor.7 ordu derken pek anlamadım :confused:

DeletedUser1963

Ziyaretçi
Savunmadaki 5000 okçuyu duvar 20 deyken 500 tane atlı okçu tek başına kesebiliyor eşyasız paladinsiz isteyen smilatör yapsın okçu ağır atlısız mızraksız bir işe yaramaz.

DeletedUser1963

Ziyaretçi
Mızrak ve ağırın oktan fazla olmasıda bir avantaj sen öyle dememişin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyunun bu aşamasından sonra taktik veya strateji vermiyeceğim. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tabii benim savunmaya atlı okçu ile girersen biter :D . Ama benim gösterdiğim savunma örneğide farklı saldırı tiplerinde iyi işe yarıyor . Ben konuyu başlattım siz devam ettirin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Birinci olarak başta söylediğim gibi kılıç artık pek işe yaramıyor bunun yerine mızrak+okçu daha iyi iş görüyor.

İkinci olarak mancınık silahı+2500 mancınıgımız olsa 10k balta+250 şah. bunu rahatlıkla bitirebiliyor.7 ordu derken pek anlamadım :confused:

Oyunun en iyi savunması şudur:

2500 mancınık +paladin+Alethiasın Feneri + duvar 20

Siz 10k baltayı sade mancınık üzerinde test etmissiniz.Paladin ile Alethiasın Fenerini seçin o zaman savunmayı görün ;)

DeletedUser1963

Ziyaretçi
Paladin tek köyde basılır arkadaşım biz düz savunmadan bahsediyoz yoksa bizde biliyoruz onu :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Pardon ya ben başka silahla denemişim:D.Ama en iyi savunma bu olabilir ama sadece 1 köyde bu yapılabilir;). Her köyde paladin olmuyor malesef :(.

DeletedUser

Ziyaretçi
Paladin tek köyde basılır arkadaşım biz düz savunmadan bahsediyoz yoksa bizde biliyoruz onu :)

Ben en iyi savunmayı söyledim.Zaten etrafında arkadaşların yoksa istediğin kadar savunma bas birşey ifade etmeyecektir..

DeletedUser

Ziyaretçi
Onu serverin ilk köyünüzde yapın :D Hatıra kimse alamasın :D:D

DeletedUser6246

Ziyaretçi
savunma
4000 kılıç
4000 mızrak
300 şahmerdan
kalan popilasyona agır.

saldırı
8000 balta
300 şahmerdan
kalan popilasyona hafif vede agır.

benim kafa atrzım budur okcuyu pek sevmeme malum eski klansavaşları elemanıyız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben savunmada şahmerdan basacağıma mancınık basarım..;)

DeletedUser

Ziyaretçi

dostum unseen ın dedıgı gıbı sen sılah wermemıssın 10 k balta 250 sahlı ordu ancak 5.orduda duwarı 19 a ındryr benm 7 ordudan kastm

7500 balta
1500 agır
400 atlı okcu
300 sah boyle 7 orduyu keseblyr