Asker Hızları

• Konuyu başlatan DeletedUser64768
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64768

Ziyaretçi
Server hızları arttırılamazmı 1 kare 2 kare uzaktaki adamlara bile 10 15 dk gidiyoruz git gel yarım saati yiyor.Bunun için speed server var ama mesela oyunun hızı şuan 1x ideal oyun hızı 3x olmalı işte o zaman tam anlamıyla herkes savaşın zevkini alacaktır.Speed server da ise server hızı 3x ise 6x yapılmalı.Şuandaki hızlar gerçekten çok düşük hızların arttırılması birazda olsa düşünülmeli...

DeletedUser64768

Ziyaretçi
6x te oynıcak adamın tecrübeli oldugu cıkmaz işi gücü olmadığı pc basından kalkmadığı ortaya cıkar
6x te adamları oynamaya zorlamıyoruz sadece ayrıcalıklı bir server.Oyuna ilgisini vermek işsiz güçsüz olmak oyun bunada zorlamaz seçim oyuncuda sonuçta ...Hızlar llk başta denenir tutarsa kalıcı olur ama eminimki 3x server çok tutulur. 1x te tek bir saldırıda 4 saatin 5 saatin gidiyor.

DeletedUser64768

Ziyaretçi
tekrar diyorum 6x abartı hızlı olur ustalıkla ilgisi olan bişi de değil
6x kime göre neye göre ustalık gerektirmez bana bunu söylemen gerekir.Oyun hızı abartı gibi gelebilir ama denemeden bilemezsin 6x te ona göre kaynak alırsın ona göre kaynak kasarsın ona göre asker basarsın.Asker fazlalığı demek insanı daha fazla stratejiye iter.Daha fazla savunma daha fazla saldırı askeri demek mesafelerin kısalması adamların miss saldırılarından daha fazla korkması demek bana göre daha fazla strateji daha fazla takım oyunu demek.Oyuna biraz daha ekstra bakmak gerekiyorsa bakarsın bakmazsan askerlerin gider mantık bu kimse kimseyi zorla serverda oynatmıyor neticede

myw**

Dük
ee zaten olasılık üzerinden konusuyoruz sen olursa iyi olur diyorsn bende olmaz diyorum 6x çok hızlı olur eminim son kararım :)

Bnce oncelikle sunu duzeltelim 3x hizinda olan speed degil clasictir...
ikincisi asker hizlarindan şikayet ediliyor anladigim kadariyla bu durumda sadece oyun hizi degil birim hizida onemli...
ayrica hangi clasiclerde oynadiniz bilmiyorum ama yanilmiyosam son bi kac clasic ilklerinin hizinda acilmiyor yani dibindeki koye 7dk mis mesafesi olanlardan oyun hizi 3x birim hizi 1.5 olanlardan onlar gayet yeterli bence...

tabi standart dunyalarda biraz daha hizli olabilir ...

myw**

Dük
yok o şunu diyor mesela speed 3 ise 6 olmalı diyor yani suan hızı her nys 2 katı olmalı diyor bende speed şuankinin 2 katı hızlı olursa oynanmaz hale geleceğini düşünüyorm

yok o şunu diyor mesela speed 3 ise 6 olmalı diyor yani suan hızı her nys 2 katı olmalı diyor bende speed şuankinin 2 katı hızlı olursa oynanmaz hale geleceğini düşünüyorm

Senin dedigin gibiyse bu durumda 1x hizindaki dunyalarin 2x olmasini istiyor ki bu tarz dunyalar zaten enderde olsa aciliyor...

ama benim ilk yazisinda anladigim oyunun hizinin standar dunyalarda 3 hizina getirilmesini onerdigi ve bu hizdaki clasiginde 6x hizina cikarilmasi...

Yüce Baatar

Milis
Bir sonraki saldırıyı desteği arayı atmak için 1 saatim varsa yarım saate düşürecek arkadaş, iyice asosyal olup pc başına kalalım istiyor :D

DeletedUser64768

Ziyaretçi
Senin dedigin gibiyse bu durumda 1x hizindaki dunyalarin 2x olmasini istiyor ki bu tarz dunyalar zaten enderde olsa aciliyor...

ama benim ilk yazisinda anladigim oyunun hizinin standar dunyalarda 3 hizina getirilmesini onerdigi ve bu hizdaki clasiginde 6x hizina cikarilmasi...
Aynen öyle

Durum
Konu yanıtlara kapalı.