asker emri

• Konuyu başlatan DeletedUser46516
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46516

Ziyaretçi
premium ile asker üretimini yarı yarı düşürebilsek nasıl olur?? aynı bina yapımındaki gibi

DeletedUser

Ziyaretçi
oyunun tüm dengesi bozulur kimseye oynatamazsın.
bina neden basılıyor diyeceksin binayı pp ile basan kişi evet diğer oyunculara fark atıyor binayı basması doğru orantıyla asker basımınıda hızlandırıyor fakat direk askeri daha kısa sürede basmak herşeyi değiştirir.

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Pp ile barbar köylerin hammadderini artır da çıksın nasıl fikir ?

Zaten bina yapımı , hammadde alımı yeterince avantajlar sunuyor , hızlı asker basımına gerek yok.
Adamı tarla yapmışın , git gel yapıyosun hesaba pre gömmüş hammadderi pre ile almış , hemencicik askerini de basmış sonrası malum...

Adaletli olması mümkün mü ?

DeletedUser49135

Ziyaretçi
premium ile asker üretimini yarı yarı düşürebilsek nasıl olur?? aynı bina yapımındaki gibi

hayatımda gördüğüm en saçma öneri, böyle önerileri sunarkanki amacınız ne acaba? oldu olucak pp ile asker satın alalım, bence siz öneride bulunmayın.

DeletedUser

Ziyaretçi
öyle insanlar tanıyorum ki günde 3-5 kez sıfırlansada ordusu full çiftlik saldırı ordusu kasıp girer yani :D Adam tek başına dünyayı feth etmezse bişey bilmiyorum furkan abi yalan mı ? :D :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
yok böyle bi saçmalık ya :D :D en basitinden yunus abi troll bi günde kapatır dünyayı, patladıkça basar, adamda pre bol tt2 efe abiyide unutmamak lazım oda yapar :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
len 5-10k pre ile olacak iş mi onlar :)

el birliğiyle ben 10 atarım sen 10 atarsın ata fakir 3 atar efe abi 10 atar çetin abi 10 atar, bi iki kişi daha atsa(ünsal abi vs) aramızdan birine kapattırırız dünyayı, bence çok mantıklı :D

DeletedUser46516

Ziyaretçi
premium avantajları bence düşük .

yani fakirler ölsün :D beton kemirsin, :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şu kaçak precilerden bir 100k pre çeker günde 12 full ordu basarım troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu gerçekleşirse fakirler zenginlere köy büyütmekten başka bir şey yapamaz :)

DeletedUser46516

Ziyaretçi
böyle bir yenilik gelsede bassak

gelmişler 3 tane yenilik hakkında oylama yapıyorlar

ulan 3 üde bi halta yaramıcakki .D

neymiş :) yaptığımızda şekilli çıksın , savaş oyunu burası , Facebook değil
ondan sonra köyün uzaklığı görünsün , premiumun varsa zaten görünüyor :D
sonra raporlar toplu okunsun . o işe yararmı bilmem ama ben toplu sil yapıyorum %15000 garanti

DeletedUser

Ziyaretçi
o zaman oyunu paralı yapmış olursun, herkezin kendine göre maddi durumu var. düşünerek öneride bulunursanız hepimiz için güzel olur.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Ya millet şikayet ediyor oyun para oyununa döndü diye siz oyunu kabilesavaşlarına döndürdünüz. Bir insan parayla puan kasmaktan asker kasmaktan bu kadar mı zevk alır :) pat diye basıyor 200 kağıdı 2 güne ilk 50 de :) Tamam anladık paranız var basıyorsunuzda yeter yani. bi sınırınız olsun binayı %20 daha ucuz basıosunuz direk süreyi bitiriyorsunuz %20 daha fazla ham alıosunuz bari bukadarıyla kalın önünüze yemek istemeyin. Oldu olacak para ver ordu al sistemi gelsin biri bassın 1milyarı alsın 10 k baltayı tüm etrafındakilere 100 100 yollasın sürekli :)

DeletedUser47474

Ziyaretçi
Pre ile asker basımı oyun içi dengeleri değiştirebilir ve iyi bir özellik değildir.