asalet

• Konuyu başlatan DeletedUser45060
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45060

Ziyaretçi
asalet kalnı diplomatı olarak oyundaki bütün klanlara basarılar dilerim müttefiklerimize selamlar saygılar diplomasi için kimse bana yazmasın lütfen diplomasi yapılcaksa ben seni bulurum zaten bu arada sunu da belirtmek isterim onemli olan sıkı dostluklar kazanmaktır bu oyunda gerisi yalan arkadaslar ve bu dünyada diplomasiyi sağlam tutan kazanır herkese iyi oyunlar

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
asalet kalnı diplomatı olarak oyundaki bütün klanlara basarılar dilerim diplomasi için kimse bana yazmasın lütfen diplomasi yapılcaksa ben seni bulurum zaten bu arada sunu da belirtmek isterim onemli olan sıkı dostluklar kazanmaktır bu oyunda gerisi yalan arkadaslar ve bu dünyada diplomasiyi sağlam tutan kazanır herkese iyi oyunlar

basarilar .Her dunyada ayni laf diplomasisi iyi olan kazanir.katilmiyorum cok para harcayan ve zaman ayiran kazanir :D

DeletedUser45060

Ziyaretçi
usta millet cok para harcar koyunu büyütür biz misleri salarız alırız koyleri onemli olan strateji ve taktiktir bu oyunda bunu bilirim ben bana bunu kafama vura vura oğreten tahsizkral canim ali abimede saygılar burdan

DeletedUser

Ziyaretçi
usta millet cok para harcar koyunu büyütür biz misleri salarız alırız koyleri onemli olan strateji ve taktiktir bu oyunda bunu bilirim ben bana bunu kafama vura vura oğreten tahsizkral canim ali abimede saygılar burdan

Sanırım w19 GAREZ klanının diplomasisine sen bakıyordun :)

DeletedUser45060

Ziyaretçi
sa

Sanırım w19 GAREZ klanının diplomasisine sen bakıyordun :)

hayır w19 star warriosun diplomasisis bendeydi klanıda ben kurdum zaten :=) ayrıca birinci sıradaydık ki golge haramileriyle bi koy için sawasa basladık onlar multilerini topluyodu bizde onları ama banlandıktan sonra hiç girmedim w19 a şimdi burda bakıcaz artık neler oluyo sağlam ekibimizle yolumuza dewam ediyoruz okadar faworıiler gosterildi ama 6. sıradayız inceden inceden tahtımıza oturcaz nasipse

garez klanının hesabınada BENGAM bakıyodu

DeletedUser45060

Ziyaretçi
sa

bencede reis klan tanıtım videomuz izle bence

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Şu olaya katılmıyorum kesınlıklen ama kesinliklen .. premium bir noktaya kadart gelişimi sağlam köylee misler çoğaldıkça ekiplr güçlendikçe o preimum kımse ksura bakmasın misyonere rüşvet vereemnz o saten sonra.. yani kurşun adres sormaz misali oyunun başinda preciler ilerler ama başkası için köy geliştirirler

DeletedUser45060

Ziyaretçi
pre bi yere kadar diyon usta iyi hoşta preli eleman koyunu gerliştiriyo misini basıyo sen daha demircin 15 te adam misleyip koyunu alcak senin :D

DeletedUser45060

Ziyaretçi
necmi abi senin klan abi asıl senin eline sağlık

DeletedUser41842

Ziyaretçi
asalet kalnı diplomatı olarak oyundaki bütün klanlara basarılar dilerim müttefiklerimize selamlar saygılar diplomasi için kimse bana yazmasın lütfen diplomasi yapılcaksa ben seni bulurum zaten bu arada sunu da belirtmek isterim onemli olan sıkı dostluklar kazanmaktır bu oyunda gerisi yalan arkadaslar ve bu dünyada diplomasiyi sağlam tutan kazanır herkese iyi oyunlar

erdi tanıtım iyi olmus :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
mislesin ordum baska koyde ben onun o kadar pre harcadigi akademi ve demircisini yikniyim sonra belli olmaz 1.000 puanlik koyde bile 3.000 likden cok asker ola bilir

DeletedUser45060

Ziyaretçi
olabilir ama ekip calışmasıyla pert olursun reis