Artiz

BuseBngl.

Kılıç Ustası
Biz bize yakın gelecek gelmeyecek tüm klanlara saygımızı kaybetmeyip bu dünyada hangi klan olursa olsun savaşır yada savaşmayız farketmez her şekilde keyfini çıkartacağımızı düşünüyorum. Her klana da hırstan önce keyfini çıkartmalarını öneririm yoksa düz duvara toslarlar. Bu yüzden tabiki bize yakın gelmenizde hiçbir sorun yok isteyen istediği yere gelir. Başarılar dilerim ...

.AMO.

Casus
Kafayı iyi atıyoruz kank da birileri o arada kafa atmadan kuzen topluyor genelde kuzen yetersizliğinden sıkıntıya giriyoruz biz asıl bakalım burada nolacak sfhk

Ben hiç kuzen sıkıntısı çekmiyorum sağolsunlar pre köy kasmaya gelen 100-200 kişi oluyor genelde

PANDA*

Kılıç Ustası
Aynı şeyi sizdende bekliyorum kan davası gibi sürdürmeye gerek yok
başında savaşmak hoşuma gidiyor sonra sıkılıp birakiyorum bilen bilir

Dünyayı kapatmak hiç bir zaman umrumda olmadı oyunun başları zevkli bana göre

Kita hakimiyeti için mücadele edeceğiz
Kaybederiz yada kazanırız
Kaybedersem tebrik eder çekilirim
zaten kıta hakimiyeti sizde değil mi? 8 klan girip hakimiyet sağlayamamak bilemedim.

PANDA*

Kılıç Ustası
Boş yapmıyorum. Gerçekten iki kıta arasında kalmak bence hata olur. Artiz ekibi içinde adaleti herdemi falan zayıf değil. Gelin hep beraber kıtanın mücadelesini verelim. Ama arada kalmayın. Arada kalanlara üzülüyorum sonra. Adaşım arada kalmanın çok kez tecrübesini yaşamış biridir daha iyi bilir.
Enes aracı xD illa arada kaynamak istiyor

Circassian

Kılıç Ustası
W66 da ne başarınız var diplomasiyi bozup düşman klanla anlasip müttefik klanınızı vurdunuz. O da 4-5 klan birlikteydiniz.bunla mi övünüyorsun.Ayrica sen o dönemde yoktun bile bırakıp gitmiştin
bana bi yerden tanıdık geliyo ama çıkartırım yakında