Artiz klanları tebrik eder.

• Konuyu başlatan DeletedUser62782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66742

Ziyaretçi
yine olsa yine yap tabi en doğal hakkın. oyun karakteri real hayatta karaktere bağlı kabul görme kısmın da fetva vermeyin yaptığınızla söylediğiniz çelişmesin.

onun haricinde seviyenle mutlu mesut yaşayabilirsin. kullanmayın forumu seviyesinden rahatsızsanız derdiniz kalmasın :)

12345x1

Mızrakçı
çok değerli vaktini 2.sınıf bir tarayıcı oyununda geçirmen de garip. kendinizle çelişme konusunda istikrarınızı takdir ediyorum.Değersiz vaktini daha fazla değerlendirmemize gerek yok.Senin de üzerinden geçtiğimizi düşünürsek çok da şey etmemek gerek :)

@canigire Aman çok vahim durum kuşku duyuyormuşsun benden :D oyun karakteri demişsiniz gölgeye bu dünya da yediğiniz naneden sonra karakter ile ahkam kesecek son kişilersiniz. Biz adam değili değiliz diyecek kadar dürüstüz. İcraatinin arkasında duramayanlar az yazarsa başlık karakter kokar belki biraz.
bana bu yanıtı yazdığın platformun, alay ettiğin 2. sınıf bir tarayıcı oyununa ait bir forumunda yazman ayrı bir ironi olsa gerek. vaktimi istediğim gibi öldürebilirim/harcayabilirim :) buna dil uzatmak senin haddine değil fakat alakasız bir başlıkta sağa sola sallamana dil uzatmam benim haddimedir :d

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Tüm forumları ağlama duvarına çevirdiniz yeter be soa nop salın milleti :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Artiz klanları Gölgeyi arkalarından vurduğu zaman yaptıkları hiç hoş değildi oyun keyfi açısından.

Ama bu kadar da kabak tadı verilmez ya, ben gelip şurada ''Besmelenin anlamı neydi beyler'' yazsam altına hemen ''Besmelesiz artizler ne bilsin bizi arkadan vurdular biz vefayla savaşırken xxxxxxxxxxxx (213 satır)'' yazacaksın. Tek satış yiyen sen değilsin, ne ilksin ne sonsun ki Gölge klanının diplomasisini ben yapmadım, world bilmem kaçta ne olduğunu bildiğin adamla diplomasi yapmışsın eyvallah, arkanızdan vurmuş eyvallah, forum ahalisi de farklı bir şey dememiş eyvallah. Şimdi gelip ''forum bana bi yetki vermiş istediğimi yazarım nomnomonom'' ayakları yapma, insanca bir şey diyenlere kemik kapar gibi kapma, adabıyla kullanın şu forumu.

Akıl dağıtılırken zonya mı basıyonuz nedir..