Artiz klanları tebrik eder.

• Konuyu başlatan DeletedUser62782
  • Başlangıç tarihi

rascal125

Ağır Atlı
Başlıkla alakam yok yazasım da yokta kaşınıyorsun. Sen dahil olmak üzere tanıyıp tanıyabileceğin herkes ben istemeden benden köy alamaz.Mesajlasma diyorsun hadi mesajı boşverelim adama mesaj at gelsin ben ondan köyü vurarak aldım desin ben senden özür dileyeceğim.Yalnız beceremezsen oturup susarsın. Şu asalaklık rollerini bırak zira burada anca bize karşı bir hüküm sağlayamayan çapsızlardan sempati kazanmaktan başka bir halta yaramazsın.Sahip olabileceğin tek şey bizim karşımızda önünde ki klavyenin tuşları onun haricinde "0" dan öteye gidemezsin. Burada aklınız sıra laf attığınız arkadaş geçmiş dünya da zaten alması gereken dersi aldı.Fakat sen arsız bir karakter olduğundan seni elli kere de toplasak adam olmazsın.

sen önce oynadığın dünyalarda hile hurda işlerine girmeden kalıcı olda sonra konuşuruz küçüğüm

DeletedUser67142

Ziyaretçi
sen önce oynadığın dünyalarda hile hurda işlerine girmeden kalıcı olda sonra konuşuruz küçüğüm

Aaaa ne kadar ayıp dün yanına sığındığın adamlara bugün hileci demen. Yediği kaba tüküren bir hayvanı hatırlattı bana.Gerçi ben sana niye cevap veriyorum ki sende dayak yiyince diğer tarafa kaçmıştınız partnerinle beraber burada kendiniz çalıp kendiniz söyleyebilirsiniz.Yediğiniz dayaklar yetmediyse illa ki bir yere tekrar gireriz gelir başlarsınız ekibinizle tekrar döveriz :)

DeletedUser63568

Ziyaretçi
Classicten zevk alamayan veya istediğini bulamayan varsa ispanya classic serverı bir buçuk gün önce açıldı. 2 türk klanı var şuan görünürde. Eğer isteyen varsa buyursun gelsin. İspanyolca bilmediğiniz için atarlı gideli profil yazıları okumuyorsunuz. Çok fazla iletişim kuramadığınız için arkadan vurma zıplama olayları da olmuyor. Olsa da zaten iletişim aksaklığından dolayı pek anlamıyorsunuz :) Gelen olursa freud a mesaj atsın :D
Kuzey batı yönümüz.

DeletedUser56934

Ziyaretçi
Bir çok dünyada oynadım bir çok sahtekarlıklar düzenbazlıklar gördüm bir çok ekibin içinde oldum sizlerde öylesiniz zaten bu oyunu oynayan bir kişi yıllarını vermiş bulunmakta , bütük bir taktiksel oyun veri tabanı önemli dostluklar kazanıldığı beraberliğim getirdiği başarılar vs vs . Gapat klanı kendi içinde bir çok mücadeleler vermiştir bir çok oyuncu uyumamıştır yıpranmıştır birçok arkadaşımız el değişmiştir bırakanlar hainlik yapanlar olmuştur bunu hiç bir zaman dışa vurmadan kendı içimizde sonuna kadar ditip mücadele ettik bırakmadık düşmedik saygımızdan ödün vermemeye çalıştık kendı içimizde farklı bir otorite vardı sanki herkes başkan gibi ama tek bir kaç kişi koordıne ediyor vefa olarak geldik isim değişikliğine gittik bır çok arkadaşım oldu başta haykocu54. Emre abimizin yılmadan her işe koştuğu emeklerının karşılığını aldığını görüyorum teşekkür ederiyorum sayılcak bir çok isim var ne olursa olsun kırılsada yıpransada kolkola olan bir daha olsa gene bu ekiple oynarım benim zirvem bu ekip oldu kapattığım dünyalar oldu ama dostluk adına bir abuzer klanı iki gapat ekibi dünyayı kapatcağımıza gönülden inanıyorum

beowulf21

Okçu
yine kim kime vuruyor belli değil ARTİZ klanı veda mesajı yayınlamış olmuş bitmiş.yapılan dogru yada yanlış sırf konuşmak için konuşuyorsunuz hiç mi yorulmuyorsunuz anlamadım gitti

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ben çoğul kullanmadım ki direk sana söyledim.
O değil kendine niye adam diyorsun la sen? Ortalarda dolanmıyor musun "adam değilim" diye :)
bir de nereye sığınmışım ben ya? w40 da bir kere oynadım senin klanında onda da arkadaşımız vasıtasıyla girmiş bulundum klana..

Başka bir konuda o küçük aklınla hakaret etmeye çalışmışsın bellli canın sıkılıyor..bende seni olgunlaşmamış bozuk meyveye benzeteyim bari de yadırgama ortamı:)

Iskoyu w41 den biliyorum w47 de adamlarla beraber bize dalıyordunuz..

W47 de oynadığım klan ile alakalı da Bizim genç arkadaşları kandırmışsınız söz de müt olacağız diye haritanızda başlatmışsınız:) ben öğrendiğim zaman gitmeyelim dedim de iş işten geçmişti bana da çoğunluğa uymak kalmıştı.. iyi ki oyun ilerlemedi denk de gelmedik.. harita da denk gelsek müt olsak bile saldırırdım sana oyundaki karakterini o derece sevmiyorum yani...
umarım reeldeki karakterin az biraz oturmuştur da insanlar tarafından toplumda kabul görüyorsundur;)

Şunu derken bile vasıfsız olduğunu ispat etmene sevindim. Girmeden 2 gün önce Kıtaya gelirseniz savaş açarız dediğimizi bile bilmiyorsun :D neyse güzel yazmışsın kendi biografini bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim :) umarım insanlar tarafından kabul görüyorsundur

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Şunu derken bile vasıfsız olduğunu ispat etmene sevindim. Girmeden 2 gün önce Kıtaya gelirseniz savaş açarız dediğimizi bile bilmiyorsun :D neyse güzel yazmışsın kendi biografini bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim :) umarım insanlar tarafından kabul görüyorsundur
O görüyo da senden kuşkuluyum ;)

12345x1

Mızrakçı
Aaaa ne kadar ayıp dün yanına sığındığın adamlara bugün hileci demen. Yediği kaba tüküren bir hayvanı hatırlattı bana.Gerçi ben sana niye cevap veriyorum ki sende dayak yiyince diğer tarafa kaçmıştınız partnerinle beraber burada kendiniz çalıp kendiniz söyleyebilirsiniz.Yediğiniz dayaklar yetmediyse illa ki bir yere tekrar gireriz gelir başlarsınız ekibinizle tekrar döveriz :)
kardeş senin bu başlıkta ne işin var ya :d hadi git hile yaptığınız forumlarda takılın abicim. benim her vaktim çok değerli bu sebep ile senin mesajlarını okumak tamamiyle bana vakit kaybı olarak yansıyor. hadi nerde naptıysan oraya uza.

DeletedUser66742

Ziyaretçi
kardeş senin bu başlıkta ne işin var ya :d hadi git hile yaptığınız forumlarda takılın abicim. benim her vaktim çok değerli bu sebep ile senin mesajlarını okumak tamamiyle bana vakit kaybı olarak yansıyor. hadi nerde naptıysan oraya uza.

çok değerli vaktini 2.sınıf bir tarayıcı oyununda geçirmen de garip. kendinizle çelişme konusunda istikrarınızı takdir ediyorum.Değersiz vaktini daha fazla değerlendirmemize gerek yok.Senin de üzerinden geçtiğimizi düşünürsek çok da şey etmemek gerek :)

@canigire Aman çok vahim durum kuşku duyuyormuşsun benden :D oyun karakteri demişsiniz gölgeye bu dünya da yediğiniz naneden sonra karakter ile ahkam kesecek son kişilersiniz. Biz adam değili değiliz diyecek kadar dürüstüz. İcraatinin arkasında duramayanlar az yazarsa başlık karakter kokar belki biraz.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Hayırdır kardeşim resmin gitmiş değişik hesaplardan gelmişsin yine bırakta forumun seviyesi yükselsin biraz ben yine olsa yine yapardım diyorum sen yaptığınızın arkasında durmuyosunuz diyosun daha ne diyim