Artiz klanları tebrik eder.

• Konuyu başlatan DeletedUser62782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Sınavların gelmesi eskisi boşluk zamanı oluşturamama sebebiyle bu serveri bırakıyoruz.Güzel sohbetli güzel savaş oldu kısa bitiş oluyor kusura bakmayın gapat klanı sizinle savaşmak büyük keyifti.Hepinize selam olsun.
Bu savaşı kazansakda birşey elde edilmicekti zaten savaşmak keyif veriyodu ama klanda herkesin istesede oyuna bosluk ayıramıyordu.
Oyun için kırdığım varsa özür diliyorum arkadaşlar.
Hesablar sile alınmayacaktır .Barbar köy burda alınmıyor savaş ganimeti diye gapat klanlarına köyler bırakılacaktır .
Kalan ekiplere başarılar dilerim.Yeterlı bir boşlugumuz olursa tekrar bir dunyaya girip savaşmak isterim güzel insanlara selam olsun .

rascal125

Ağır Atlı
aha benim haberim yok.. olum bunu buraya yazdım şimdi o ağzı kokan arkadaş buraya gelip şöyleydi böyleydi yazıp duracak.. hiç hoş değil seni kınıyorum p1pijo

UcanZi

Kılıç Ustası
Tebrikler her iki klanada. Güzel savaşlar oldu. Hesapları silmeden köyleri bırakmanızda güzel bir davranış. Pusula klanı olarak hiçbir şekilde müdahil olmadığımız bu savaşta bize yakın bizim içimizde köy olsa bile 1 köy dahi alınmayacaktır. Hayırlı uğurlu olsun Gapat klanına.

hueber.

Baltacı
Tebrikler arkadaşlar. Umarım keyif almışsınızdır savaştan.

Sınavları olan arkadaşlara da başarılar :D:D

12345x1

Mızrakçı
elinize sağlık hepinizin, ben pek zevk alamadım malumunuz aldığım köyleri pek savunamadım :d tebrik ediyorum artizz klanını. burdan emre "haykocu54." aydına bol selamlar.
@rascal125 böyle bitsin istemezdim...

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Teşekur ederim güzel dusunceleriniz için daha uzun daha keyıflı sohbetli savaş isterdim baya keyif alıyodum sabahlara kadar sohbet edıp savasıyoduk
Ama olmadı zaman bosluk bulunmadı :)iyiki böle rakibi tanımısım yüreklerine saglık
Yine baska dunyada bos zaman olursa savaşmak isterim sözüm olsun<3

Circassian

Kılıç Ustası
Emeklerinize sağlık arkadaşlar güzel savaş güxel muhabbet oldu diğer savşlarda yolunuz açık olsun dünyanın geri kalan bütün klanlarına başarılar herkesin hakkında hayırlı olsun. Çok güxel muhabbetlerim oldu yeni dostluklar edindim tekrar savaşmak ( belki yan yana belki gene karşı karşıya :D )dileğiyle varsa ksurum kendi adıma herkesten özür dilerim tekrardan tebrikler tekrardan hayırlı olsun

DeletedUser67798

Ziyaretçi
Özel hayatlarınızda başarılar diler gapat klanınada acilen köyleri toplamaya başlamalarını isterim. Ziraa bazılar kılıç hakkının ne demek olduğunu bilmiyor. Gelip sizede ortak olmasınlar. . .

DeletedUser67577

Ziyaretçi
Artiz klanlarını gönülden tebrik ediyorum.
Özellikle p1pijo verdiğin sözleri her daim tuttuğun için ayrıca teşekkür ederim sana.
Güzel,zevkli,saygı ve sevgi çerçevesinde muhabbet dolu bi savaş oldu.
Tüm oyuncularınızı tebrik ediyorum ve bunun bir oyun olduğunu unutmadıkları için teşekkür ediyorum.
C10 daki nick name: Aşk-ı Sefa Sokağı

rascal125

Ağır Atlı
e iyi o zaman dostluk nidaları havada uçuşuyor madem öyle bırakmak şart oldu... :p
pusula ile qapat arasındaki savaşta her iki klana da başarılar.. birinde yani pusula da önceki claslarda oynamıştım yerleri ayrıdır.. öte yandan qapat klanındaki arkadaşlarında herhangi bir saygısızlığını görmedim ya da hatırlamıyorum onlarında yeri ayrıdır... o yüzden finali en çok emek veren on olan kazansın diyim :D
kısacası iyi bir izlenim bıraktıysak ne mutlu bize...
c10 nick: (Yüce) Mr.Paratoner

Bence seviyeli bi savaştı paratoner bırakma hesap ver gelim 2vs30 atak moruq
seni biliyorum kanki tek yetersin herkese ama hesabı veremem soalı moalı görüp saldırırsın sonra diplomatik kriz çıkartırsın olmaz şimdi öyle tanısak severiz belki onlarıda eheheh :p

@rascal125 böyle bitsin istemezdim...
duygusala bağlama elbet bir gün buluşacağız :p

DeletedUser57905

Ziyaretçi
Artizin ekibi az ve öz iyiydi herhangi bir saygıda kusurlarını da görmedik aksine savaş ortalarında keyifli sohbetler bile oldu tebrik ederim kendilerini. Sonuçta böyle dostça savaşlar pek bulunmuyor. Sivil hayatlarında da başarılar..

DeletedUser66279

Ziyaretçi
Tebrikler iki tarafada bize rez paylaşımı atında çakışmayalım :D