Artık Bi Speed Açın

'Speed World' forumunda ScR* tarafından 11 Haziran 2019 18:33 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. ScR*

ScR* Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    1 Aylık preminum aldık yağma asistanı aldık hesap yöneticisi aldık ortada speed yok.

Lütfen düzenli olarak speed açın.

başka sunucularda hemen hemen yarın speed roundlar var.
    Artık yıldırmayın bizi bu kadar!!!

2. xxlunch

xxlunch Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    185
    Artık kabullenmek lazım Speed açmıyorlar. Ya da bakın biz açıyoruz diyebilmek için 8-9 gün aralıksız açıp sonra iki hafta yine açmıyorlar. En iyisi başka alternatiflere yani yabancı sunuculara yönelmek. Şu aralar brezilya speedlerinde takılıyorum çok değişik roundlar oluyor. You Win'in forumda her zaman övdüğü çek Speedleri de güzel. İngiliz speedleri biraz kötü çeşitlilik yok; fakat onlar da düzenli açıyor. Macarlar genelde uzun speedler açıyorlar hep. 2-3 gün sürüyor en az. :D Fransa'yı hiç denemedim ama programlarına bakınca onların da sürekli açtıkları gözüküyor. Kısacası böyle. Eleştirileri dikkate alsalar bile bir hafta sonra yine açmayı bırakacaklar. O yüzden alışmak lazım yabancı serverlere.

You Win bunu beğendi.
  3. You Win

You Win Milis

Alınan Beğeniler:
    7
    http://prntscr.com/o18of8

bu ulkelerde duzenlı speed acılıyor kuskusuz pre harcayabılırsınız burdakı gıbı cop olmazz prelerınız .
    Eskisi gibi tr de isini yapan adminleri goremiyorum nerde o eski zamanlar. Biz ne kadar yazarsak yazalim ayni cevaplar ayni bahanaler.
    Speed oynamak istiyorsaniz diger ulkelere yonelin bir an once ordaki w lerde kolay pre kasiliyor adamlar 300 er k olmus 400 -500 ham 1 pre. :)