Artık Bi Speed Açın

• Konuyu başlatan DeletedUser69255
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69255

Ziyaretçi
1 Aylık preminum aldık yağma asistanı aldık hesap yöneticisi aldık ortada speed yok.

Lütfen düzenli olarak speed açın.

başka sunucularda hemen hemen yarın speed roundlar var.
Artık yıldırmayın bizi bu kadar!!!

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Artık kabullenmek lazım Speed açmıyorlar. Ya da bakın biz açıyoruz diyebilmek için 8-9 gün aralıksız açıp sonra iki hafta yine açmıyorlar. En iyisi başka alternatiflere yani yabancı sunuculara yönelmek. Şu aralar brezilya speedlerinde takılıyorum çok değişik roundlar oluyor. You Win'in forumda her zaman övdüğü çek Speedleri de güzel. İngiliz speedleri biraz kötü çeşitlilik yok; fakat onlar da düzenli açıyor. Macarlar genelde uzun speedler açıyorlar hep. 2-3 gün sürüyor en az. :D Fransa'yı hiç denemedim ama programlarına bakınca onların da sürekli açtıkları gözüküyor. Kısacası böyle. Eleştirileri dikkate alsalar bile bir hafta sonra yine açmayı bırakacaklar. O yüzden alışmak lazım yabancı serverlere.

You Win

Kılıç Ustası
http://prntscr.com/o18of8

bu ulkelerde duzenlı speed acılıyor kuskusuz pre harcayabılırsınız burdakı gıbı cop olmazz prelerınız .
Eskisi gibi tr de isini yapan adminleri goremiyorum nerde o eski zamanlar. Biz ne kadar yazarsak yazalim ayni cevaplar ayni bahanaler.
Speed oynamak istiyorsaniz diger ulkelere yonelin bir an once ordaki w lerde kolay pre kasiliyor adamlar 300 er k olmus 400 -500 ham 1 pre. :)

DeletedUser63734

Ziyaretçi
Çöp tayfası isminin hakkını sonuna kadar verdi :) 5 kişi bir adamı birinci yapamadılar :)

Renge Miyauchi

Yasaklı
Çöp tayfası isminin hakkını sonuna kadar verdi :) 5 kişi bir adamı birinci yapamadılar :)
Gerçekten öyle oldu. Size birinciliği yar etmeyelim derken bize de yar olmadı. :D Toplam kesimde de çok çok ufak bir farkla önümde bitirmişsiniz. En azından kesimde birinci olurum diyordum o da olmadı. Tekrardan tebrik ederim. İnanılmaz eğlenceli bir rounddu.

Ortalama Biri

Misyoner
@*DestroyerM Mikail gel speed atalım hazır açmışlarken :p Ne zamandır beraber oynamıyoruz :D

Edit: Hesaba 10 gündür girmemiş. Boşa yazdım galiba ama dursun burada. Belki görür :p

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Tykordan selamlar. O verdiğim kilitleri atsaydın çöp diye klan yoktu :)

Ya Kanka sende speedde cok geriliyorsun ya Benim girdigim speedlerde eger ben birinci olamiyosam genelde benim istedigim birinci oluyor bkz.Rddm61 bkz.neverbackdown :D :D Ama kanka sen cok sinirleniyon speed de yapma ole seyler sen beni sevmesende seviliosun bil istedim :)

DeletedUser54072

Ziyaretçi
1 Aydır speed acmıyorlar onlar bile klanlardan bıkmıs

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Acmasinlar artık Mayıs yoksa speed yok bu işler böyle ...

Para kazandirin adamlara sonu böyle olur