Arrow

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Gilgamis olarak tanınmıştım aranızda gelicem yanınıza Güneybatıdan giriş yapıcam belli bir saat var mı belirlenen?

DeletedUser29714

Ziyaretçi
Aynen onu bende diyecektim buradan muhabet edince
Oyunda + olarak mı donuyor size...
Telefon var skype var mail var
Forum üzerinden pm ile
Oyundan forumlarinizda..
Burada muhabet bölümünde,,,

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Aynen onu bende diyecektim buradan muhabet edince
Oyunda + olarak mı donuyor size...
Telefon var skype var mail var
Forum üzerinden pm ile
Oyundan forumlarinizda..
Burada muhabet bölümünde,,,

Evet oyunda + olarak dönüyor, gizli taktiğimiz kimse bilmiyor.

DeletedUser46321

Ziyaretçi
Batu Volkan'ımı sıkı bağlayın yoksa durduramazsınız biliyon sağa sola salça oluyor..:) Geç oldu ama Hoşgeldiniz..:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada ARROW Klanının çakma olduğunu tespit ettim. Gerçek klanı kurdum. Hepinizi beklerim. İsmi ÖZ HAKİKİ LÜKS ARROW

DeletedUser

Ziyaretçi
yuh haykırarak güldüm sanki otobüs firmasi '' öz hakiki lüks arrow konfor bizden sorulur '' :D :D :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
aslında açık vede net söylim benım gonlumde gecen hani oyuncu herkesin her kldn dostları arkadaşları var arrowdada baya dostum var aztek bölgesınede şansa girdil düştük ama gonlumda gecen keşke her iki klan yakın olsaydıda savaşmak isterdik yani beni fikrim .

valla 20 dunya nasılsa sstandrtları yormuyor böyle savaş çıksaydı zevklide olurdu lakin bölgeler farklı şu aşamda imkansız ggibi keşke onalrda 55 kıtda olsa idi ben bu savaş içinde bulunmayı isterdım kısmet dilmiş :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bütün dünyalarda oynuyorsun özgür abi :D azcık ara ver sadece tek dünyada oyna :D

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Bu arada ARROW Klanının çakma olduğunu tespit ettim. Gerçek klanı kurdum. Hepinizi beklerim. İsmi ÖZ HAKİKİ LÜKS ARROW

adlşjasdlkasj da:DDD

Adam öz hakiki arrow yapıcaz klanın adını bi ara :D:D

Ulan Volkan =DD

aslında açık vede net söylim benım gonlumde gecen hani oyuncu herkesin her kldn dostları arkadaşları var arrowdada baya dostum var aztek bölgesınede şansa girdil düştük ama gonlumda gecen keşke her iki klan yakın olsaydıda savaşmak isterdik yani beni fikrim .

valla 20 dunya nasılsa sstandrtları yormuyor böyle savaş çıksaydı zevklide olurdu lakin bölgeler farklı şu aşamda imkansız ggibi keşke onalrda 55 kıtda olsa idi ben bu savaş içinde bulunmayı isterdım kısmet dilmiş :)

biz kimsenin bölgesini bilmiyorduk, keşke aynı kıtada olsaydık, bizde acayip istiyoruz bir an önce Aztek gibi kaliteli bir klan ile savaşmayı.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
bütün dünyalarda oynuyorsun özgür abi :D azcık ara ver sadece tek dünyada oyna :D

ali yok hucumum olmadığı klnda pek asılmıyordum ama gende bazı dunyalarda sağlam asıldım 20 dunya ekp iyi yavaş dunya burayda zamn yetiyor ama cidden ben savaşi severimde kısmet lakin inş kısa zamanda sınır oluruz :) ben fatih hoca murat v.s bir kaç kişiylen aztekteyiz zaten