ARMY

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Azrail'in klan kurduğunu öğrenen forum ahalisi temsili ;

Rph6u5XE0Q-tka4fJWtO8zdUacrNSp6mnVDsG3siZJyiCV_v_MxpgwMmaArr3x8XNEN93Wa1J-C-CLVWSoFeS0HuzV9XmmSFDfrSBDIrRvBD6zP82RVgMCegnJ0K_iyyd84OJRgrG1jh8-CjVb10bWRWQ_q-ZYiZPKltBfW1-cWU-PocwSVMLOF8Zaa5Yo8wIG-AqCK0N33wUVswWxTGx9NOEf50Cjj4n46XhUO0pjR0J8v4ypGvOneKC4RnLuqh

İlginizi çkebilecek diğer konular bknz ;

DeletedUser65033

Ziyaretçi
W58 de klanim Army dir.

Çok güzel ve kaliteli bir ekip.

İlk defa ekibim harici oynuyorum. Yönetimde sorumluluk verdiler klan için elimden geleni yapmaya çalışacağım. bu vesileyle orjin ekibi tanıdım. Çok güzel işler cikaracaklardir. W58 göreceğiz ama uzun vadede yani başka bir w de tüm Paşa ekibini bu ekibe katmak isterim. Hatta gelip paşa klanlarini yönetmelerini isterim. Öyle de olacak.. Buradan da w57 deki kardeşlerimin yeni ŞiRiN klanlarina selam cakiyorum. (Keller pis eller)
Çok duzenliler. Kısa sürede bu oyunda isim yapacaklar. Güzel insanlar.. kaliteden anlarım.

Army diliyle

Cesaret Edemeyen Esaret Eder

Niddaayiz

xGumball

Acemi
W58 de klanim Army dir.

İlk defa ekibim harici oynuyorum. Yönetimde sorumluluk verdiler klan için elimden geleni yapmaya çalışacağım. bu vesileyle orjin ekibi tanıdım. Çok güzel işler cikaracaklardir. W58 göreceğiz ama uzun vadede yani başka bir w de tüm Paşa ekibini bu ekibe katmak isterim. Hatta gelip paşa klanlarini yönetmelerini isterim. Öyle de olacak.. Buradan da w57 deki kardeşlerimin yeni ŞiRiN klanlarina selam cakiyorum. (Keller pis eller)
Çok duzenliler. Kısa sürede bu oyunda isim yapacaklar. Güzel insanlar.. kaliteden anlarım.

Army diliyle

Niddaayiz
Ağzına sağlık Ziya abi eksik olma. Takipteyim ARMY klanlarını, senin de yönetim konusunda ne kadar iyi olduğunu biliyoruz ve orada da aynı başarıyı ve disiplini sağlayacağından şüphem yok. İnşallah herkes hakettiği sonuçlarla devam eder dünyaya. Biz denize sıfır köylerde başladık bu worlde, elleşmeyin bize sakin sakin emekli hayatı yaşayalım :D:D

CaSLoNi

Kılıç Ustası
W58 de klanim Army dir.

Army diliyle

Niddaayiz

Hadi hayırlısı olsun abi , inşallah aklındaki ekibi oluşuturabilirsin bir sonraki dünyalarda :)
Baya kalabalık bir oyuncu kitlesi ile giriyor galiba Army w 58 e

muslum063

Acemi
Öncelikle ziya abi, bizim yönetemediğimiz klanı başkasının yönetmesi zor. Oyundan soğutma insanları, 2 aya kanser olurlar mazallah :)))
Eğer ekip güzel ise değerlendirilir illaki gerçekten oyuna vakit ayıran, oyunun dilinden anlayan insanlarla tanışmak bizi de mutlu eder. Premium ile oynuyorlarsa aman uzak tut bizden abi :p

58de bol şanslar dilerim. Olur da pre kasmamız ciddiye giderse sizin içinde bi kıta kapatırız artık hahaha :D