ArmieS Klanı...

• Konuyu başlatan DeletedUser49826
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48325

Ziyaretçi
çoğu gelcek klanın mekanındasınız işiniz zor açıkçası

DeletedUser49826

Ziyaretçi
bizim için fark yapmaz düşmanlık istemeyiz şimdilik kimse ile... ilerisi mechul :) biz yolumuza bakarızç...

DeletedUser49826

Ziyaretçi
empeat kardeşim saol. inş. öyle bişey olmayacak olursa da fark yapmaz... BaCTeRi Heryeri Sarana Dek Yola devam... Recep Tayyip gibi olduk ya la bizde :D

DeletedUser49117

Ziyaretçi
bizim gibi başlıyosunuz sizde :D savaş kaçınılmaz 2 hafta içinde savaş ilanı verilir :D başarılar bu arada

DeletedUser51328

Ziyaretçi
Cesaretinizden dolayı sizi kutluyorum. Başarılar

DeletedUser49826

Ziyaretçi
biz koptuk gidioz... siz nerelerde kaldınız arkadaşlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Noldu kızlar dağıldınız mı :D :D :D Armies oldu Fonor ,Fonor oldu Hodor :D :D

DeletedUser50021

Ziyaretçi
Armieste yıkılmak uzere 2 hafta sonra yıkılır:)belki dahada yakin:)i

DeletedUser

Ziyaretçi

Dayı masada iş bitiren kişilerden bu oyunda hiç hoşlanmam hiç bi zamanda hoşlanacak kişiler olmaz bu kişiler.
Madem vurduğumuz klanı direk bünyenize katacağınız Anti klanınıda alın hemen harita belli olsun.
Düne kadar sen değilmiydin 4 tane adam bize geldi diye özelden yağ çeken. Koca klanı bünyenize katıyonuz buna sessiz mi kalalım ?
Ayıp bişey

***DAYI***

Ağır Atlı
Açık Ve Net Ben Bu Wdü Masada Kapatmayacağımı Yaptığım Operasyonlardan da gösteriyorum... Bu bir Strateji oyunu sizşn yaptığınız hamleler vardır 4 oyuncu klana almanız bir hamledir benim yaptığım hamle ise Armies Sağlam ekibi kendi klanıma çektim ben burda demek istediğim bir klan dağıldıktan sonra alaycı ifadelere foruma yazman bunun pusula kurucusuna yakışmadığını ifade ettim. Masada Yani Diplomasi Konusunda Pusulayı bu dünyada oynatmadım.. Açık ve Net Bu Dünyayı Kapatırsam 100/40 Diplomasi sayesinde Kazanmış olacağım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz bu dünyaya girerken sıfır diplomasi adı altında girdik burdan bile kendinize pay çıkaracak şeyler buluyosunuz ya buna gülüyorum.
Dünya açıldığında tüm dünyaya savaş ilan ettik biz istedikten sonra bizim girdiğimiz dünyada bizimle müttefik olmayacak klan yoktur.
Böyle saçma saçma yorum yapıyosunuz daha sonrada gücünüzemi gidiyor anlamıyorum ben böyle konuşuncada adım egoiste çıkıyor.
Ya arkadaş tamamen kendi fikrimizle tüm dünyaya düşman oluyoruz burdan nasıl kendinize pay çıkarabiliyosunuz ?
Hayır tüm dünyayı dost yaparsın burdan kendine pay çıkarırsın anlarımda düşmanlığında mı pay çıkarması olur ?

Mesala ben şöyle diyebiliyorum.Biz bu dünyaya girdiğimiz için rakiplerimiz korkup birbirine sarılıyor. Bakın pay bu şekilde çıkarılır.
Bi parantez açayım efendi gibi dağılıp giden klanlara saygım vardır lakin böyle maşa klanlara benden saygı beklemeyin.

Daha oyun yeni başlıyor siz hamlelerinizi yaptınız bizde seyrediyoruz erken havaya girmişiniz sıkı sıkıya sarıldığınız adamları bi alayım sırtınızdan ondan sonra asıl oyun başlar şuanlık kankalarınızla uğraşıyoruz.

DeletedUser50021

Ziyaretçi
Açık Ve Net Ben Bu Wdü Masada Kapatmayacağımı Yaptığım Operasyonlardan da gösteriyorum... Bu bir Strateji oyunu sizşn yaptığınız hamleler vardır 4 oyuncu klana almanız bir hamledir benim yaptığım hamle ise Armies Sağlam ekibi kendi klanıma çektim ben burda demek istediğim bir klan dağıldıktan sonra alaycı ifadelere foruma yazman bunun pusula kurucusuna yakışmadığını ifade ettim. Masada Yani Diplomasi Konusunda Pusulayı bu dünyada oynatmadım.. Açık ve Net Bu Dünyayı Kapatırsam 100/40 Diplomasi sayesinde Kazanmış olacağım.

yüzde 40 müttefik az degılmı yaw o mutler PUSULA da olsaydı siz suan yoktunuztroll

DeletedUser201

Ziyaretçi
Biz bu dünyaya girerken sıfır diplomasi adı altında girdik burdan bile kendinize pay çıkaracak şeyler buluyosunuz ya buna gülüyorum.
Dünya açıldığında tüm dünyaya savaş ilan ettik biz istedikten sonra bizim girdiğimiz dünyada bizimle müttefik olmayacak klan yoktur.
Böyle saçma saçma yorum yapıyosunuz daha sonrada gücünüzemi gidiyor anlamıyorum ben böyle konuşuncada adım egoiste çıkıyor.
Ya arkadaş tamamen kendi fikrimizle tüm dünyaya düşman oluyoruz burdan nasıl kendinize pay çıkarabiliyosunuz ?
Hayır tüm dünyayı dost yaparsın burdan kendine pay çıkarırsın anlarımda düşmanlığında mı pay çıkarması olur ?

Mesala ben şöyle diyebiliyorum.Biz bu dünyaya girdiğimiz için rakiplerimiz korkup birbirine sarılıyor. Bakın pay bu şekilde çıkarılır.
Bi parantez açayım efendi gibi dağılıp giden klanlara saygım vardır lakin böyle maşa klanlara benden saygı beklemeyin.

Daha oyun yeni başlıyor siz hamlelerinizi yaptınız bizde seyrediyoruz erken havaya girmişiniz sıkı sıkıya sarıldığınız adamları bi alayım sırtınızdan ondan sonra asıl oyun başlar şuanlık kankalarınızla uğraşıyoruz.

hani bekliyoruz sarıldıgımız dostlarımızı alamadınız ? neyse geçmiş olsun :)

DeletedUser49826

Ziyaretçi
Konuyu Açık Tutmanın Anlamı Yok Yer Kaplamasın... bi HAİN yüzünden yıkılan armies in külleri saracak tüm dünyayı...