Arma finish

CureShooT

Kılıç Ustası
Cosa hazır kıta saldırı atmayı bekliyormuş erhanın hesaptan bütün köylerin bilgilerini de almışlar bütün saldırı köylerine anında kami çıktılar.

Helal olsun Güzel oyuncularmış
Bi zeki sizsiniz demi ? Ayni şeyi meteorda yapti siz bize vurmadan vurmayiz blöf yapti.Vurduk sildi gitti. içimizdeki köylerden 5 tane köyü al ver yapti hesap o iç köyde nasil o kadar mis basip bekletiyorsunda 48 saati bekliyorsun. Kim vurduysa ilk bizden onun eline sağlik. Şu forumda polemik yaratmamak için yazmiyorum ama işine gelen işine geldiği gibi yorumlamasın. oyun oynuyoruz deniliyor her türlü pislik dönüyor. Kimse sütten çıkmış ak kaşık gelir. Tekrar yazayım kazanırsın kaybedersin ama bi oyun içinde karakterinizi kaybetmeyin. Bu söz her iki taraf içinde geçerli.

CureShooT

Kılıç Ustası
Selam, olayı bilmiyorsunuz detaylı sanırım :) Erhanın işi o da tabi, normalde bizde oynayacaktı o arkadaş.
Hacim bahsettiğim olay o erhanın işiyse her şeyi nostraya bağlamaya gerek yok @Rhombeus supersonic hesabiyla ilgili gerekli şeyide söylemiş zaten kimse haklı değil bu saatten sonrada kimsenin haklıyı haksızımaradığını düşünmüyorum

tipobaha

Mızrakçı
Hacim bahsettiğim olay o erhanın işiyse her şeyi nostraya bağlamaya gerek yok @Rhombeus supersonic hesabiyla ilgili gerekli şeyide söylemiş zaten kimse haklı değil bu saatten sonrada kimsenin haklıyı haksızımaradığını düşünmüyorum

Zaten size değil, armaya bağlamıştım ben lafı yanlış anlaşıldı sanırım

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
Arkadaşlar savaşta herşey mübahtır onlar hamle yaptı onların hamlesi neyini büyütüyorsunuz olabilir böyle şeyler. Oyunumuza bakalım. Jog ekibi yazmasın .

Rakiptir dostur herşey tamam kimseye deoyun tarzi ile lafım olmaz da çok merak ettiğim bir konu var koca dünya biliyor ki erhanın dünya multi ile oynadığını koca dünya biliyor bu adamın pre ticareti yaptığını geçenlerde sağırda duymuş bu adamın hesap sattığını ancak yönetim neden duymadı görmedi bu zamana kadar :).

Nostraya savaşın şu anına kadar ki şuanda dahil hiç atıfta bulunulmadı iki tarafta usulünce savaş verdi üstadım hala da laf söyleyen yok :). Zor yerlerden geldik çıktık oyunun sonunda da bir taraf kazanacak iyi kötü herkese başarılar polemik çıkarmaya gerek yok. Bildiğimiz Erhan...