Arkadaşlar bir yardımcı olurmusunuz ?

myw**

Dük
Tampermonkey eklentisi var detaylarda o eklentiyi kaldırırsan düzelebileceğini düşünüyorum tabi böylelikle klanlarda kullanığın bazı illegal şeylerden yararlanamıcaksındır . Kendini ifşa etmiş gibi olmuşsun farkında olmadan

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Tampermonkey eklentisi var detaylarda o eklentiyi kaldırırsan düzelebileceğini düşünüyorum tabi böylelikle klanlarda kullanığın bazı illegal şeylerden yararlanamıcaksındır . Kendini ifşa etmiş gibi olmuşsun farkında olmadan

bizlere öğretir misin :D

You Win

Kılıç Ustası

tampermonkey sadece klanlar icinmi kullaniliyor beyler :D

M A S E R A T İ

Kılıç Ustası

Resmi gönül rahatlıgıyla yükledim, eger şüpheli bir durum varsa oyun yetkilileri hesabımı inceliyebilir.

Son düzenleme:

You Win

Kılıç Ustası
,
Sen o arkadaşın klanlar için kullanmadığını düşünüyormusun gerçekçi ol:)

bende de var insta icin kullaniyorum arkadasta belki baska yerler icin kullaniyordur :)

belki oyunun onayli scriptlerini barindiriyodur. Ne tur gozle baktinda tamperin icindeiklerin illegal oldugunu gordun , ayni gozu bende isterdim ;D

Mr.Paratoner

Yasaklı
beyler öğrenmeye açığız.. he puştluk (pushing) yapmam bak ama söyliyeyim sonra ban yeme olasılığımız varmış :p

@Mr.Storm @Strafe temper memper insta falan diyorlar nedir bunlar gelin bi anlatın da yarın öbür gün ticketta sevgi dolu sözlerle konuşmayalım birbirimiz ile ona göre konum alalım :D

myw**

Dük
bende de var insta icin kullaniyorum arkadasta belki baska yerler icin kullaniyordur :)

belki oyunun onayli scriptlerini barindiriyodur. Ne tur gozle baktinda tamperin icindeiklerin illegal oldugunu gordun , ayni gozu bende isterdim ;D

İyi niyetli olmak güzel tabi :)