Arkadaşlar bir bakın yağma sıkıntısı

***DAYI***

Ağır Atlı
286_md.jpg

Arkadaşlar böyle bir şey ola bilir mi?

***DAYI***

Ağır Atlı
Yazık be mayıs gardaşım =) neden bunu yaptın bızım evorlong isyan ediyor ha bılgın olsun kışla gittim diye

DeletedUser38381

Ziyaretçi
klandaşına saldırırsan böyle olur ayıp değil mi?

***DAYI***

Ağır Atlı
bizim EVORLONG arkadasımıza mesaj yazar mısınız mayis bey gerçekten cok üzüldü ya :/ adam kışla gitti

DeletedUser66185

Ziyaretçi
Merhabalar mayıs bey, bazı arkadaşlara 2 şer tane envanter gelmiş, kimisine %20 ile birlikte Hoş geldin Paketi gelmiş. Bazı kişilere ise hiç gelmemiş. Bu rastlantısal bi dünya hatası mıdır? Yoksa bu olayın aslı nedir bizi aydınlatır mısınız? Şuan haksız bir rekabet görünüyor. Eğer bir hata ise dünyadaki kalan bütün oyunculara bunun verilmesi gerekmez midir?

DeletedUser63655

Ziyaretçi
Gerçekten şu hampaketi olayına açıklama getirilmesi lazım daha oyun başından bu kadar haksız rekabet olmamalı, zaten görev yok yağma yapamıyoruz adamları direk önümüze atıyor.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Envanter paketi hata değil arkadaşlar. Sistem bazı üyelere bunu veriyor. Benim test hesabımı da vermemiş. Yapmış olduğunuz premium alımları, hesap geçmişiniz vb. gibi faktörlere göre şirketin PR departmanı sizi belirli gruplara ayırmakta. Ve bu tür envanter hediyeleri, onun haricinde ara sıra gelen premium bonus teklifleri gibi şeyler bununla alakalı. Detaylarını açıkcası ben de tam bilmiyorum, bilsem de maalesef söylemem yasak olacaktır. Ancak herhangi bir hata ya da bizden kaynaklı bir durum değildir.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
ham paketi olayı sanki eski hesaplara gidiyor arkadaşlar. bir oranı var gibi. ben sıfır hesapla girdim bana da gelmedi. yeni hesapla giren arkadaşlarımın neredeyse tamamına gelmedi.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Envanter paketi hata değil arkadaşlar. Sistem bazı üyelere bunu veriyor. Benim test hesabımı da vermemiş. Yapmış olduğunuz premium alımları, hesap geçmişiniz vb. gibi faktörlere göre şirketin PR departmanı sizi belirli gruplara ayırmakta. Ve bu tür envanter hediyeleri, onun haricinde ara sıra gelen premium bonus teklifleri gibi şeyler bununla alakalı. Detaylarını açıkcası ben de tam bilmiyorum, bilsem de maalesef söylemem yasak olacaktır. Ancak herhangi bir hata ya da bizden kaynaklı bir durum değildir.

Şirket neye göre veriyor cidden merak ediyorum. C7de öylesine takılmaya gelen arkadaşımın 1 senelik hesabına 2 kere yüz 200 pre bonusu geldi benim 5 yıllık en az 30 kere pre çektiğim hesabıma bir kere bile bonus gelmedi :D Aynı hesaba C7de +5 mis güçlendirici geldi bana yine bir şey gelmedi bence bizi sevmiyorlar :D Ama bu hediyeleri verenlere klasikler de böyle şeyler olmadığı için onları adının klasik olduğunu hatırlatmak lazım :)

rascal125

Ağır Atlı
Envanter paketi hata değil arkadaşlar. Sistem bazı üyelere bunu veriyor. Benim test hesabımı da vermemiş. Yapmış olduğunuz premium alımları, hesap geçmişiniz vb. gibi faktörlere göre şirketin PR departmanı sizi belirli gruplara ayırmakta.

PR departmanına saygılar,sevgiler

2014 yılından itibaren gelen envanterlerim
Ara 21, 12:40 Yeniden yerleştir +1 Girilen dünya
Haz 18, 05:43 Hammadde paketi (20%) -1 Öğe kullanıldı
Haz 02, 14:35 Hammadde paketi (20%) +1 Yönetici hediyesi veya değişikliği
May 10, 21:36 Yeniden yerleştir -1 Öğe kullanıldı
May 10, 11:31 Yeniden yerleştir +1 Girilen dünya
Ara 16,2016 00:52 Yeniden yerleştir -1 Öğe kullanıldı
Ara 15,2016 17:14 Yeniden yerleştir +1 Girilen dünya
Ağu 25,2016 01:42 Yeniden yerleştir -1 Öğe kullanıldı
Ağu 24,2016 14:44 Yeniden yerleştir +1 Girilen dünya
Kas 13,2015 13:05 Envanter hoşgeldin paketi -1 Öğe kullanıldı
Kas 11,2015 23:55 Envanter hoşgeldin paketi +1 Yönetici hediyesi veya değişikliği
Tem 06,2015 17:19 Envanter hoşgeldin paketi -1 Öğe kullanıldı
Tem 02,2015 13:35 Envanter hoşgeldin paketi +1 Yönetici hediyesi veya değişikliği
Kas 18,2014 15:45 Envanter hoşgeldin paketi -1 Öğe kullanıldı
Kas 18,2014 13:06 Envanter hoşgeldin paketi +1 Yönetici hediyesi veya değişikliği
Tem 09,2014 20:35 Envanter hoşgeldin paketi -1 Öğe kullanıldı
Haz 12,2014 04:36 Envanter hoşgeldin paketi +1 Yönetici hediyesi veya değişikliği

*perfect*

Yasaklı
sayın Mayıs Ygmuru bende de yuzde 20 odun uretımı arttııcı var ama bu dunyada kullanılmaz denılıyor.bunu baska bır envanter ıle degısemıyor muyuz :) bosuna envanterımde duruyor kullanammıyorum