Arkadaşlık İsteklerini Kapatma Özelliği

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Engelleyebilelim ama raporlar kısmından değil ayarlar kısmından engelleyebilelim denmiş.
Peki ben öneriyi soru şeklinde sorayım. Yeri zor bulunduğu ve herkes tarafından da bilinemediği için aynı işlevi görecek ek bir seçenek ayarlara eklenebilir mi?
Yeri zor değil, kullanmadığınız için bilmiyorsunuz. "Kaç senedir oyuncusun hiç ihtiyaç duymamışsın ve yerini bilmiyorsun" farklı bir şey "ihtiyacım var ama yerini bulamıyorum" farklı bir şeydir. Yerini bulamayan oyuncu %4-5 oranını geçmez. Hatta destek sisteminden bu konu hakkında 1 sene içerisinde gelen ticket sayısını söyleyebilirim: 2 :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ve öneriler hakkında şunu söyleyeyim. Sırf desteklemek adına aynı kişilerin önerilere olur vermesi değil gerçekten düşünerek bunlara yorum yapmasını bekliyoruz. Lütfen bunu doğru şekilde analiz edin. Burada amacımız destekçi bulmak değil, doğru şekilde-doğru geliştirmeleri yapmak. Bu yüzden bunun bir taraftar tutulması gibi maça dönüşmesini istemiyorum. Öneri için teşekkür ederiz ancak ne yazık ki en azından mevcut zaman içerisinde ne işlevselliği ne de gerekliliği olan bir geliştirme olarak düşünülemez. Önerilerinizi yapmaya devam :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.