ARGO'nun edepsiz ve ceza almayacak oyuncusu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Accept

Milis
Selamlar,

Ben Accept HUCUM klanında bulunan kendi suyumda kaynayan biriyim.

Bildiğiniz üzere yakın zamanda HUCUM olarak ARGO klanıyla savaşa başladık. Bu zamana kadar aramızda tartışmalar olsa da asla seviyesiz şeyler yaşanmazdı. ARGO da biz de hiç saygısızlık yapmadık(küçük şeyler varsa bilmiyorum). Gerçekten seviyeli ve çekişmeli bir savaş dönüyordu ta ki bugüne kadar. Bugün bana çok yakın bir köy ARGO'daki bir oyuncu tarafından 9.30 sularında alındı. Köyü kaybeden oyuncu pasif sayılan bir oyuncuydu destek bile istemeden köyü verdi. Olaylar bundan sonra başladı. Köy biz için önemli bir konumdaydı ve bu köyü elden vermek istemedik ve tekrardan almak için çalışmalara başladık. 4 veya 5 kişiyiz hepsine kefilim ayıp veya seviyesiz bir şey yazacak kişiler değiller zaten çoğunuz da tanırsınız. Neyse bunun köyünü vurmaya başladık sürekli kamiledik halen kamiliyoruz ve bir misimizi kesti sonra da köy ismini değiştirerek çok seviyesiz hareketler yapmaya başladı ve hakaretler etti. Fotoğrafları mevcut.

Bahsettiğim oyuncu TheNameless

Köy ismini yaptıktan sonra yine mantıklı şekilde yaklaştım ama halen alaycı ve seviyesizdi.

Not: Köy ismim 'AYNEN KARDEŞİM ARAS KARGO'dur ama bu ismi 2-3 gün önce koydum ve o zaman bu adamın nickini bile bilmiyordum.

Benim hatam varsa da buyrun söyleyin ayrıca ARGO'yu zan altında bırakmak gibi bir niyetim de yok. Tek tek oyuncularına sahip çıkamaz ikimiz de kalabalık klanlarız. Sadece durum bu.

edit.

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
Konunun yeri forum değil destek sistemidir. Lütfen benzer konular açmayın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.