ares42 hakkında gerçekler

• Konuyu başlatan DeletedUser65444
  • Başlangıç tarihi

DiOny SoS

Hafif Atlı
Biz yeniyiz be ya. Hele şu barbar klanlarındaki adamlar insanlara mesaj atıp, anlaşma yapalım diye ağlıyorlar ya ona bitiyorum. Anlaşma neymiş? Sen bize köy ver biz sana dokunmayalım. Efsane anlaşma :D Böyle aciz oynayan başka kimse görmedim. World 4'teki wolt klanıyla bi bağı falan var mı bu barbarların? Bu arada başta adam demişim, özür dilerim.

Barbarın attığı mesajları bilmiyorum görmedim görmeden de böyle birşey olduğuna inanmam da sizin yöneticileriniz içinde +100 er k birim olan köyün raporunu yahu o shoptu kardeşim diye milleti birde üzerine azarlıyorsa siz adamlık diyince akla gelecek son kişilersiniz. Bizim üzerimize çamur atıyorsunuz anlıyorum da bari kendi adamlarınıza yapmayın :)

MrTroya.

Casus
Barbarın attığı mesajları bilmiyorum görmedim görmeden de böyle birşey olduğuna inanmam da sizin yöneticileriniz içinde +100 er k birim olan köyün raporunu yahu o shoptu kardeşim diye milleti birde üzerine azarlıyorsa siz adamlık diyince akla gelecek son kişilersiniz. Bizim üzerimize çamur atıyorsunuz anlıyorum da bari kendi adamlarınıza yapmayın :)

Az bişey seni de adam sanıyodum da yanılmışım. O zaman yusuf ve yavuz kardeşinize sorun bakalım mesajları iletsinler size :) Şu dakikadan sonra da ne sana ne de senden birine tek laf yetiştirmeye çalışırım. :)

Galaxy klanini kınıyorum. Tek gecede sildiğimiz trol klanı ne hale gelmiş :p Niye yılanın başını küçükken ezmediniz de böyle oldu, gerci oyun basında savaşmamak icin kırk takla atmıştır onlar :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Az bişey seni de adam sanıyodum da yanılmışım. O zaman yusuf ve yavuz kardeşinize sorun bakalım mesajları iletsinler size :) Şu dakikadan sonra da ne sana ne de senden birine tek laf yetiştirmeye çalışırım. :)

Senin benim adamlığımı sorgulayabilmen için benim oyuncuma mesaj atıp barbar ile galaxi ekiplerinin arasına nifak sokmaya çalışmazsın. Biz sen, pazdan gibi katakulli peşinde koşan arkadaşlarla bi muhabbetimiz yok ama gidip bu işlere içinizde elini bulaştırmayan arkadaşlarımıza bir sor neymiş ne değilmiş. Tabii seni adam yerine koyup cevap yazarsa kendi klan arkadaşların :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Galaxy klanini kınıyorum. Tek gecede sildiğimiz trol klanı ne hale gelmiş :p Niye yılanın başını küçükken ezmediniz de böyle oldu, gerci oyun basında savaşmamak icin kırk takla atmıştır onlar :)

9m7bR9.png

Harita buradan döndü batu 38 den pek bi farkı var sayılmaz :)

MrTroya.

Casus
Senin benim adamlığımı sorgulayabilmen için benim oyuncuma mesaj atıp barbar ile galaxi ekiplerinin arasına nifak sokmaya çalışmazsın. Biz sen, pazdan gibi katakulli peşinde koşan arkadaşlarla bi muhabbetimiz yok ama gidip bu işlere içinizde elini bulaştırmayan arkadaşlarımıza bir sor neymiş ne değilmiş. Tabii seni adam yerine koyup cevap yazarsa kendi klan arkadaşların :)

Kimlerin arasına nifak soktum onu anlamadım? Senin hangi oyuncuna mesaj atmışım? :D

Bismarck.

Kılıç Ustası
dünya özellikleri zaten saldırganın aleyhine bir durumda troll klanıda başta sayıca üstün olmasına rağmen hep savunma yaparak worldü iyice sıkıcı bir hale getirdi.Keşke sona toki falan kalaydı onlar ara sıra op yapıyolardı :D

DeletedUser66742

Ziyaretçi
Şu rün hakimiyetini alın da bitsin bu dünya da artık kabak tadı verdi sanki harita hiç kıpırdamıyor gibi

Luciferr

Dük
Geçen operasyonda toplamda 400 -500 arası köy almamıza ragmen(op sonrası da dahil) Harita da çok belirgin gözükmedi haklısınız. Çünkü zaten k44 te artık yogunlugumuz fazla oldugu için, k54 e girene kadar harita üzerinde net şekilde belirginleşmeyecektir

Deadknight

Yasaklı
Geçen operasyonda toplamda 400 -500 arası köy almamıza ragmen(op sonrası da dahil) Harita da çok belirgin gözükmedi haklısınız. Çünkü zaten k44 te artık yogunlugumuz fazla oldugu için, k54 e girene kadar harita üzerinde net şekilde belirginleşmeyecektir

Sizin nerede yoğunluğunuz yada kaç köy aldığınız bizi ilgilendirmez!

Konu başlığı belli;varsa ares42 hakkında bir gerçeğin onu yaz.2 aydır bekliyorum burada...

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Ares42yi 6 yaşında ki yeğenim teke tekde alır. Yeğenim iqsu 182 kpssde 101 aldı kimya öğretmeni ayrıca.

Neyse 500 tl verin kapatayım dünyayı, ben olmadan bi iş yapacağanız yok.

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Sanane lan serbest piyasa. İstersem üstüne para veririm

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Geleyim mi sınıra :d çok geri kalmışım ben sınırdan :ddd 25 er k sav koymuş savunma var diye raporu koyuyor profile :ddd çay demlerim o savlarla ben :dddd