ARES

• Konuyu başlatan DeletedUser41397
  • Başlangıç tarihi

ISonD4nS

Yasaklı
Ayni hatayi ben yaptim 40. Worldde 15-20 klan kurdum ve hepsi.bosa gitti ugrasma zamanina yazik kardes :)

DeletedUser65457

Ziyaretçi
ARES klanları olarak biriktirdiğimiz dostlarımızla w42'de yer alıyor olacağız. Dost, düşman herkese başarılar dileriz.

Bölgemiz henüz belli değildir ileride gelişmeler doğrultusunda gerekli açıklamalar yapılır
Başarılar.

DeletedUser56767

Ziyaretçi
Herkes işine baksın daha 3 tane klanı bir araya getiremeyen adamlar kalabalık olmayı iş sanmışlar şeklinde yorum yapıyorlar kimseyi ilgilendirmez klanımızın kalabalıklıgı iyi oyunlar

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Herkes işine baksın daha 3 tane klanı bir araya getiremeyen adamlar kalabalık olmayı iş sanmışlar şeklinde yorum yapıyorlar kimseyi ilgilendirmez klanımızın kalabalıklıgı iyi oyunlar
fhakkımda fikrin yok zikrinde olmasın.

3 tane klanı yan yana getiremiyorum belki ama 2 tanesini 20-24-31-35 bu worldlerde yanyana getirdim. çok şükür hepsindede sonunu gördük:) .Yani aklına gelen ilk kelimeleri birleştirerek cümle kurma biraz fikrin olsun:) neyse umarım 3. ayı görebilirsiniz ne diyim: )

DeletedUser58115

Ziyaretçi
fhakkımda fikrin yok zikrinde olmasın.

3 tane klanı yan yana getiremiyorum belki ama 2 tanesini 20-24-31-35 bu worldlerde yanyana getirdim. çok şükür hepsindede sonunu gördük:) .Yani aklına gelen ilk kelimeleri birleştirerek cümle kurma biraz fikrin olsun:) neyse umarım 3. ayı görebilirsiniz ne diyim: )

Abartmıyor musun?

DeletedUser62479

Ziyaretçi
world başı olması ve teke tek savaşmamaları sebebiyle 3 ay ömürleri var:) savaş 3-5 köyden sonra açılmış olsaydı tek opluk ömürleri olurdu:)

DeletedUser65385

Ziyaretçi
Başarılar arkadaşlar..
Forumda başı boş çok kişi geziyor görmezden gelin anca öyle peşinizi bırakıyolar

sülük gibi yapışırlar cevap verirseniz :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
En son w36da udw böyle 4012749816278648126548915684 tane klanı birleştirmişti. Sonra en son bütün dünya bize karşı diyorlardı.