ARES Saldırı Raporları

• Konuyu başlatan ArJEST
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32565

Ziyaretçi
Umarım bir gün oyuncular oyundan zevk almanın farkına varır oyunu oyun gibi ve ahlaka yakışır bir bir şekilde oynamaya başladıklarını görmek isterim.Umutla bekliyorum.
Herkese ii oyunlar...

DeletedUser

Ziyaretçi
21e5483f65.png

DeletedUser511

Ziyaretçi
uuuu tebrıkelr
Sonuna guzel bı raporlar gormeye basladık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
aynı köyde bir desteği daha indirmiş :) bir pala daha uçurmuş oyunun başında adamın klanı tüm ordularını gömecek heralde oraya :)

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Güzel rapor. Saldıran arkadaşın kaybıda çok olmuş..

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Güzel rapor ancak saldıranın ismini bari gizlemeyin raporun hiç bir anlamı olmuyor hadi askerler bir derece savunanın ismide öyle ama saldıranın ismi niye gizlenir anlamıyorum:)

DeletedUser

Ziyaretçi
aynı köyde bir desteği daha indirmiş :) bir pala daha uçurmuş oyunun başında adamın klanı tüm ordularını gömecek heralde oraya :)

öncelikle tebrik ederim arkadaşınızı. klan olarak kimseden yardım istenmedi. taki en son şu koyduğunuz rapor gelene kadar. o zaman klandan yardım istedik. bu gördüğünüz destekler sadece 3 kişiden gelen desteklerdir. 3-4 yakın arkadaşımızdanda haritada bize uzak oldukları için şovalye yardımı istedik. klandan isteğince gelecek desteği siz düşünün.

yada siz onu düşünmeyin arkadaşınızı desteklemeyi düşünün. tetikte beklemeyide unutmasın oldumu.
başına çok büyük bela aldı.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
öncelikle tebrik ederim arkadaşınızı. klan olarak kimseden yardım istenmedi. taki en son şu koyduğunuz rapor gelene kadar. o zaman klandan yardım istedik. bu gördüğünüz destekler sadece 3 kişiden gelen desteklerdir. 3-4 yakın arkadaşımızdanda haritada bize uzak oldukları için şovalye yardımı istedik. klandan isteğince gelecek desteği siz düşünün.

yada siz onu düşünmeyin arkadaşınızı desteklemeyi düşünün. tetikte beklemeyide unutmasın oldumu.

Gece gece güldürdün usta ya :)

DeletedUser

Ziyaretçi

yapcak bişey yok usta sonunu düşünen kahraman olamaz :D hakkaten güldürdün :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Forumda gözümden kaçmış, burda görünce gözüm gönlüm açıldı. Tebrik ederim.

DeletedUser

Ziyaretçi
hahah güldürmeyin beni dostlar bitane rapor görüp hemen havalara girenleri ilk defa sizde görüyorum bi düşünün bakalım adam niye gizlemiş birlikleri. ayrıca o şövalyeler destek için gelmedi orda sadece 3kişinin desteği var o da full ordular değil adamın klanı dediğiniz troyanında olaydan haberi bile yok yeni söylendi şu saatten sonrada o köye girinde görelim. alın size şefaf şekilde raporlar

bu raporun orjinali

adszgsn.png

araları geçiyorum buda arkadaşınızın sonu

adsz2xq.png

Hadi devam edin gülmeyede görüyüm. gidinde kumda oynayın.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Peki ya devamı ? Onları da isteseydin. Neyse arkadaşlarımız tarihiyle koyar. Tebrikler ninth.closedeyes

DeletedUser

Ziyaretçi
Peki ya devamı ? Onları da isteseydin. Neyse arkadaşlarımız tarihiyle koyar. Tebrikler ninth.closedeyes

devamı derken? ordusu bitti ve destek aldı bende zaten 300 balta kaldı diyerek gömdüm orduyu olay bu. size tavsiyem 2-3 biner kılıç okcu bulundurun o köyde.