ARES Saldırı Raporları

• Konuyu başlatan ArJEST
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
burda kimseyi rencide etmemek için gizledim her iki tarafınkinide ama siz kendiniz ayrı bir havalardasınız neden son raporları koymadın bi yerde bıraktın? neyse lütfen başlığımızı kirletmeyin daha fazla. tebrik edin geçin.

DeletedUser

Ziyaretçi
hangi rapordan bahsediyosan buyur koy. rencide etmemek ne demek kendi birliğini gizlemek ne demek bi açıkla istersen? hayır yani ordan 3-5 kişi çıkıp dünyanın lider klanıymışsınız gibi havalara giriyoda bunu anlayamıyorum ben

DeletedUser

Ziyaretçi
la kaç adamınız patladı köyde hala konuşuyor musunuz susunda bari ordularla namınız varsa koruyun :)

bu arada ben panpampan bu lafın senkimsin e gelsin:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser30954

Ziyaretçi
sen kimsin bu sana gelsin uğraştırdın beni öğlen öğlen :D

1nqx0.png

DeletedUser

Ziyaretçi
kendi başlığınızda kendi çapınızda takılmak istemenizde normal tabi. kestiğiniz adamlar bizim kestiğimiz balta ve hafifden daha fazlada değildi ayrıca adamda hafif atlının eşyası olmasıydı daha ilk saldırıdan patlardı şansınıda arkasına alan bi adamı bu kadar büyütmeniz saçmalıktan başka bişey değil. sizi gerçekten ciddiye almıyorum ve bu konuyu kapatıyorum. hadi görüşürüz

DeletedUser

Ziyaretçi
biz seni ciddiye almadık baştan beri kimseye birşey demediğimiz halde kendin damladın buraya. karşı oyuncuyada birşey demedik sana da. hadi işine..

DeletedUser

Ziyaretçi
:D raporlar ortada neyin davasını yapıyosunuz ? şöle olucak böle olucaklardan başka birşey yok :)

DeletedUser33926

Ziyaretçi
ninth'den korktum açıkcası :) Hızını alamayıp bizede saldırmasa bari :) Tebrikler oyunun başına göre çok güzel raporlar :)