ARES-DRBY-300! ve TROYA Savaşı

DeletedUser

Ziyaretçi
hangi oyuncudan köy alıyorsunuz bilmiyorum ama kafanızdan birşeyler uydurmayın bir oluşuma girdik alt klana geçmeler vs var o yüzden çıkmış yada çıkarılmış olabilir. işimize geleni değil bulabildiklerimi zamanında yayınladım. lütfen başlığı kirletmeyin gidin kendi başlığınızda cirit atın.

tartışmaya gelmedim zaten. sen şu söylediklerine inanıyormusun. eğer söylediklerinin arkasındaysan muhattap olmam bile hata.

DeletedUser

Ziyaretçi
olma hocam kesinlikle doğru bizzat alt klana geçirdim ya da mesaj atarak çıkarttım alt klana geç dye herkesi, ben yalan söylemiyorum. eğer öyle birşey olsa kesinlikle söylerim kime saldırdığını kim olduğunu bile bilmiyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Troya ne hayaller kuruyar kafasında bilmiyoruz ama yeni oluşum içerisindeyiz çoğu üyeyi alt klanlara yolladık bunu herkezde klanın üye listesine bakınca görebilir bunda önceki adamları atmadıkta onumu attık gerçekçi olun biraz.

DeletedUser

Ziyaretçi
24fmz.jpg

DeletedUser21873

Ziyaretçi
ortada ares klanı kalmadı iddialı bir ekiptiler ama klanı dağıttılar, bazıları royal fllosh olmuş bazıları klan değiştirmiş. onlar hala bu savaştalar mı merak ettim?

DeletedUser

Ziyaretçi
ares klanı dağılmadı yoluna royal flush olarak devam ediyor yeni katılan arkadaşlarda oldu aralarına.