AOG KLANLARI HK.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Aog 23 kisi deil aktif oyuncu sayısı 23 idi şimdi burada atıp tutanlar serverın ilk gününden beri yazan diplomasi de müttefik iken satan star içinden oyuncu grubu ayıranlar bu star çöp diyip hala miras a çökmeye çalışanlar var .d

DeletedUser65040

Ziyaretçi
ne ? :D Bişey diyeyim mi artık alın şu köyümü sıkıldım oyunun başından beri yalvardılar resmen köyü bırak diye saldırdılar alamadılar çünkü :D Savaşmayı öğrenmelisiniz

DeletedUser62590

Ziyaretçi
Aog 23 kisi deil aktif oyuncu sayısı 23 idi şimdi burada atıp tutanlar serverın ilk gününden beri yazan diplomasi de müttefik iken satan star içinden oyuncu grubu ayıranlar bu star çöp diyip hala miras a çökmeye çalışanlar var .d
çöp değil mi ?
ıstatıstık atmaya gerek var mı bro ?

DeletedUser66729

Ziyaretçi
star klanı aldığımız köyleri geri almaya çalışmaktan başka bir şey yapmadı. şuan onu bile yapamıyor. en zevksiz ve tek taraflı savaşlarımdan biridir bu savaş.

LOFA Sifteri

Okçu

Peki aogta 23 kişi aktifken lofa da kaç kişi aktifdi haberiniz var mı? Aogun lofa ile savaşabilmek için starın yardımına ihtiyacı yoktu ve olmadı diye de biliyorum ben

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Azıcık edep op günü klanin arka tarafını ayartıp sav çektirmek nedir pusu mut iken aztek savaşı 100 köy farkı geçmiş iken zorba ile 1 aylık sa yapalım dedikten 10 gün sonra 3 klan ayni anda aztek dışında biri sa biri müt saldırmak içeriden oyuncu ayartıp sınırı düşürmek icin ki allahtan grupta ki bütün konuşmalara kadar var ki bende buradan yazıp çiziyorsunuz o çöp olan star bu dünya başladığından beri savaş halinde ki op sonrası 50 köy düştü sav nedeni ile geri aldınız bu dünya aztek cephesini düşürmek üzere iken zoom un bi hatası herşeyi cok değiştirdi allaha şükür bu server bırakıyorum bi oyun icin bu kadar dalavereye gerek yok kimler yapanlar dersen klan kuruculariniza sor bi ben konuşur isem ispatlı konuşurum canınız sıkılır.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Lofa savaşı sırasında aog ekibine oyuncu vb destek sağlandı lofa yi tutsa idik bugün belki de lofa ekibi yarı yolda bırakmazdi cok farklı seyler olabilirdi koseri dışında bide lord hagi dışında dik kuyruklu saglam bi yönetici yok sadece müttefiğini vuran dünya kapamak için herseyi yapan bi topluluk yazık .

DeletedUser66216

Ziyaretçi
Desteklerin çrkilmesi konusunda madem adamlara sınırı desteklemiyorsunuz diyorsunuz. Çekince niye yaygara yapıyorsunuz o adamların yerinde ben olsam bende cekerdim desteklerimi o lafın üstüne.

Yigidi öldür hakkını yemr bence star bu dünyadaki en faZla aktif oyuncu sayısına ait olan en güclü klandı.
Ama yaptığınız yanlışlar karşınıza güçlü bir müttefik çıkardı.

DeletedUser66503

Ziyaretçi
Desteklerin çrkilmesi konusunda madem adamlara sınırı desteklemiyorsunuz diyorsunuz. Çekince niye yaygara yapıyorsunuz o adamların yerinde ben olsam bende cekerdim desteklerimi o lafın üstüne.

Yigidi öldür hakkını yemr bence star bu dünyadaki en faZla aktif oyuncu sayısına ait olan en güclü klandı.
Ama yaptığınız yanlışlar karşınıza güçlü bir müttefik çıkardı.

Kankim buralar güzelmiş hiç çağırmıyorsun he :))

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Hapazcı beni tanırsın starda baş ayrımını yapılmadi aog şimdiye kadar bu hale geldi ise star sayesinde dir star kadrosu ıyi idi ama son savaşta bocaladı 3tarafa birden yapacağı op konusunda aog nin ilk defa savlari op karşılaşacaktı onu bile karşılayamadı konun içinde deilsin işin içinde alavere gene var sonuç ne aog pusu aztek zorba paktına ileri-de çerez olacak star dan çıkan aktif ekipler bile dönüp aog yi vursa onlar bile aog ile kafa kafaya vurursur aog ekibi bu tiyatro nun en başından beri içindeyim o yüzden de bazı şeyler var buraya yazamıyor kimse .d

Kavurmalı Tost

Mızrakçı
Ooo eski defterler açılmış :D

LOFA savaşında AOG un yanında olduk demişsin abi :D

Eğri oturalım doğru konuşalım dünya başında müttefikti STAR ve AOG klanları. Ben size geldim ve dedim ki LOFA ile savaşıcaz. Yanımızda olur musunuz. Siz de bana LOFA ile aramızda SA var ve doğru olmaz dediniz. (Normalde bu yapılan hamle "Aman birbirlerini yesinler kalan sağlar bizimdir" olarak açıkca gözüküyor).

Eyvallah dedim. LOFA ile savaşımızı verdik kazandık. Dünya başında birleşme konusu gündeme gelmişti zaten. Ve LOFA yı bitirdikten sonra da AOG - STAR birleşmesi gerçekleşti.

STAR klan forumundan aldığım ekran görüntüsü hala elimde mevcut. "64 ve 65 kıtasındaki klanlar ne işe yarıyor. Bari destek atsınlar" yazıyor forumdaki mesajda. İşe yaramadığımız için klandan ayrılalım yük olmayalım diye düşündüm.

Elimde ekran görüntüleri var atamıyorum gizli grup falan yazmışsın :D

Bende de var ekran görüntüsü. Burada gelip arkamdan tehtit sallamaya gerek yok.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konuda bulunan özel kimlik bilgileri (isim)leri kaldırılmıştır.Post yazarken oyun iç isim yada forum isimlerini yazınız.