AOG KLANLARI HK.

Kavurmalı Tost

Mızrakçı
Tüm dünyanın bu açıklamayı hak ettiğini düşündüğüm için bu yazıyı paylaşıyorum.

Dünyaya AOG klanlarını kurarak başladık. Ve daha dünya başında STAR klanları ile görüştük ve diplomasi yapmak istediğimizi söyledik. İlerde STAR klanlarına katılmak üzere müttefik olduk.

Zamanı geldiğinde de STAR yaptık adımızı ve bu ekibe katıldık.

STAR klanları ile oyunumuza devam ettiğimiz sürece bizzat ben AOG klanları kurucularından olarak. Elimden gelenden fazlasını yaptım. En azından ben bu şekilde düşünüyorum..

Bu uzun süreç içerisinde STAR klanlarına hiçbir şekilde yanlış bir hamle içerisinde olmamakla beraber. Şu an STAR olarak devam eden birçok klandan daha fazla şey kattığımı düşünüyorum. Bunun aksini de kimse iddia edemez.

Son zamanlarda STAR klanlarında yönetim ekibinde birçok oyuncunun Lafta dünya lideri ama icraat söz konusu olduğunda ortalıkta görünmeyen bazı klan yöneticileri forumda onu yapmak lazım bunu yapmak lazım gibi defalarca kez başlık açtı.

Ben konu ile ilgili bir başlık açıp hepsinin icraat söz konusu olduğunda susup beklediklerini. Her yöneticinin "aman şu yönetici yapsın" beklentisi içerisinde olmasının klana hiçbir faydası olmayacağını anlattığım uzun bir yazı paylaştım.

Bu yazı içerisinde de bu şekilde devam edilecekse klandan ayrılacağımı dile getirdim. Bunun üzerine yönetimdeki abiler arkadaşlar ayrılmamamı ve beklememi rica ettiler.

Forumda sanki ben icraat nerede diye sormamışım gibi yöneticiler başlığın altına gelip "bunu yapmak lazım", "şöyle hareket etmek lazım", "falanla konuşmak lazım" gibi yorumlar yapmaktan başka bir şey yapmadılar.

Forumda AOG olarak klana katılan oyuncular ile ilgili hiçbir işe yaramadıklarını ve en azından savunma basıp sınıra yollamalarının gerektiğini söyleyen yine bir kaç yönetici arkadaşı gördüm.

Bütün ün o başlığa cevap vermedim. Bir yönetici de çıkıp AOG klanının bütün savunması burada zaten desin diye bekledim. Kimse tek kelime etmediği gibi. Evet haklısın nidaları ortalıkta gezmeye başladı.

Klan içerisinde daha önce ben ve ekibimle zıtlaşan bir kaç oyuncu da forumda aynı gün şahsıma laf sokma çabaları içerisinde bulundular.

Ben de klanda adem desteğimiz hiç yok. Madem biz bir işe yaramıyoruz. Madem rahatsızlar bizden diyerek. Desteklerin çekilmesini ve klanların ayrılması sürecini başlattım.

O gece Op girişleri olduğunu unuttum veya sinirle aklıma gelmedi bilmiyorum. Anlık olarak ve sinirle karar verdim.

Sabah kalkıp ayırsam. Op bitmiş olsa belki de bu muhabbet bu kadar uzamazdı.

Yaptığım şey gerekli ve yapılması gereken bir şeydi. Sadece yaptığım zaman yanlıştı.

Bu zaman yanlışlığını da kasti olarak yapmadım.

Ben kendime göre doğru olan şeyi yaptım. Yine olsa yine yapardım ama Op bittikten sonra yapardım.

Öyle denk geldi. Öyle oldu.

Yapacak bir şey yok. STAR klanlarına da tarafımızdan ekstrem bir olay olmadığı sürece saldırı çıkılmayacaktır..

Rhombeus

Baltacı
Klan kurulur kurulmaz pusu formunda aog u sa işaretleyelim mesajıda bi anlık sinirle oldu sanırım yada op gecesi stardaki savunmaları çekelim diye klanlarına çektiğin sirkülerde unutkanlıktan oldu

**crixus**

Casus
Klan kurulur kurulmaz pusu formunda aog u sa işaretleyelim mesajıda bi anlık sinirle oldu sanırım yada op gecesi stardaki savunmaları çekelim diye klanlarına çektiğin sirkülerde unutkanlıktan oldu

Adam zaten op gecesi stardaki savunmaları çekelim dediğini inkar etmiyor ki, Bu olaylar sonucunda bir anlık sinir ile o sirküyü çekip savunmaların geri çekilmesini söylediğini ifade ediyor. Yazıyı okumadan sırf şu konu hakkında yorum yapmak için yorum yapmayın ;)

DeletedUser66928

Ziyaretçi

Rahat bolgedekiler savunma atmıyor demeyi cok iyi biliyordunuz. Simdi op gecesi savunmalar cekildi diye yaygara yapılıyor. Eger atmadıysak neyin yaygarasını yapıyorsunuz daha. Evet savunmalar cekildi bu etik deildi ne olursa olsun ama insanlık hali bazen aklından ucup gidebiliyor op oldugu. Sırf birisine suc yuklemek icin böyle davranmanızda sizin yanlısınız. Biz Star iken ne zaman op yesek rahat bolge sav atmıyor demeyı biliyordunuz. Bu konuyu cok uzatmamak lazım. Star klanlarına tarafımızca saldırı cıkılmayacakdır ekstrem durumlar olmadıgı surece. İcimizde yinede size karsı kin yok. Sizin beslediginiz gibi.

Rhombeus

Baltacı
Rahat bolgedekiler savunma atmıyor demeyi cok iyi biliyordunuz. Simdi op gecesi savunmalar cekildi diye yaygara yapılıyor. Eger atmadıysak neyin yaygarasını yapıyorsunuz daha. Evet savunmalar cekildi bu etik deildi ne olursa olsun ama insanlık hali bazen aklından ucup gidebiliyor op oldugu. Sırf birisine suc yuklemek icin böyle davranmanızda sizin yanlısınız. Biz Star iken ne zaman op yesek rahat bolge sav atmıyor demeyı biliyordunuz. Bu konuyu cok uzatmamak lazım. Star klanlarına tarafımızca saldırı cıkılmayacakdır ekstrem durumlar olmadıgı surece. İcimizde yinede size karsı kin yok. Sizin beslediginiz gibi.

Destekçi ilk 150 sıralaması AOG un ilk oyuncusu şuan 127. sırada 3-5 desteğiniz vardı zaten onu da op günü çektiniz opu etkilemedi bile çekilen destekler

Pusuyla aynı gün anlaşma yapıp sinirle destekleri çektik op olduğunu unuttuk demeyin bari arkadan iş çevirdik çokta güzel sattık diyin olsun bitsin

Opera Anlık Görüntü_2018-05-12_121353_tr45.klanlar.org.png Opera Anlık Görüntü_2018-05-12_121416_tr45.klanlar.org.png Opera Anlık Görüntü_2018-05-12_121439_tr45.klanlar.org.png Opera Anlık Görüntü_2018-05-12_121459_tr45.klanlar.org.png Opera Anlık Görüntü_2018-05-12_121523_tr45.klanlar.org.png Opera Anlık Görüntü_2018-05-12_121539_tr45.klanlar.org.png

DiOny SoS

Hafif Atlı
Beyler yanlış anlamayın da opu unuttum falan gerek yok bunlara bizim desteğimiz yoksa bizsiz karşılasınlar istedik bakalım ne olucak yazsanız daha makul olurdu

Dışardan bir göz olarak opu unuttuk olayı biraz komik şahsen başarılar tüm ekiplere

S.D.44

Baltacı
evet beklenen adam geldi,:). hacım senin grup nerde gelselerde az şenlik olsa buralarda:). HONEY BADGER, ENNUVICI:). OSMANBEY...:)W42 bitti:)

DeletedUser53807

Ziyaretçi
Toplama-Aşiret klanın savaşı kaybedeceği ayyuka çıkınca oluşan senaryo. Her dünya aynı şey :) Çatı klandan ayrılmak isteyenler emeğim yanmasın ümidiyle ayrılır, çatı klandakiler de savaşı kaybetmenin suçunu onlara atarlar. Tabi bunlar hiçbir zaman dile getirilmez. Hep “iç çekişme” sebebiyle olmuştur o ayrılık. Asla savaş kaybetmekle alakası yoktur :) Bundan 1 ay önce Star gümbür gümbür her gördüğü ekibi kendine bağlarken hiç böyle sorunlar görülmüyordu nedense :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Buraları okudum burada aog 23 kişi iken lofa savaşında aog nin yanında kim durdu star olarak servera fazla kişi başlandı doğrudur ama herkes bıraksa aog nin bırakmaması lazımdı bu olayların en başından beri varım kim kime ne söz verdi vb kanıt ispat delili ile atarim herkes neyin ne olduğunu anlar kaanım taraf değiştirdim de gec yok kavga ettik vb deme bizim yanımızda oyunun ilk gününden beri duran klan yerine 4 klan siralamada ise o oyuncularda star oyuncusudur burada ki en büyük suç herkesi çağıran klanın başında durmayan karaprens06 ümit abidir ...
Buraya star ile ilgili aog den bir kişi başka beyanet verirse o gizli kurulan whatsap grubunda ki konusmalardan servis ederim acımam...d