Anti

• Konuyu başlatan DeletedUser49418
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Kayserilileri bu oyundan uzaklaştırmak lazım başta ramazan olmak üzere.

Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar
Yaşasın ruh hastası;
GALATASARAY'lılar.

bunu neden yazdığımı bende bilmiyomda çok alakasız gidiyor başlıktaki sohbet :D

DeletedUser55217

Ziyaretçi
anti halen classiclerde oynamayı mı düşünüyormus :D

egElif.

Baltacı
Tunga olarak mı girdiniz worlde. Atakan bak yeni klan kuruyorsan ve bana haber vermiyorsan ayıp la. Olm girdiyseniz worlde bak üzmeyin beni , bana da haber verin.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Tunga olarak mı girdiniz worlde. Atakan bak yeni klan kuruyorsan ve bana haber vermiyorsan ayıp la. Olm girdiyseniz worlde bak üzmeyin beni , bana da haber verin.

Rahmicim canım benim sana başlarsak ben haber vereceğim demedim mi :D seni hiç üzereyim ben ? C4 te gelıcek dedik geldik herşeyimizle oradaydık c5 daha açılmadan önce 4 ay içinde açılırsa gelmeyeceğiz demiştim sana aynı şey geçerli biz yokuz bitanem :*

DeletedUser58636

Ziyaretçi
etraf kırmızı olması mana cekici gelir :) bence forumdan ziyade oyunda diplomasıden yürütelim :D

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Rahmicim canım benim sana başlarsak ben haber vereceğim demedim mi :D seni hiç üzereyim ben ? C4 te gelıcek dedik geldik herşeyimizle oradaydık c5 daha açılmadan önce 4 ay içinde açılırsa gelmeyeceğiz demiştim sana aynı şey geçerli biz yokuz bitanem :*

niye yalan söylüyorsun güzel kardeşim c5 de tunga klanları olarak varsın, varsınız. Bu bilgi kesindir :)

DeletedUser58660

Ziyaretçi
niye yalan söylüyorsun güzel kardeşim c5 de tunga klanları olarak varsın, varsınız. Bu bilgi kesindir :)

c5 tunga klanları kurucularından biri olarak cevap hakkı doğmuştur.

Ben aranızdaki mevzuları meseleleri bilmem, karışmam da. benimle ilgili meselesi olan yazsın birebir konuşup halleledim.
Ama şunu unutmayın bu klanı biri veya birilerinin oyuncağı değil.

Tunga ekibi olarak ilk defa geldiğimiz clasic servere başlamadan soğutmayın.