Anti

• Konuyu başlatan DeletedUser49418
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Ooooo sen zuhal topala çıkan troll damadı bilmiymisen hasan adam hayallerimi gerçekleştirdi hatta eminim ki pek çoğumuzun hayalini gerçekleştirdi :D :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bu iş en son kan davasına dönücek zaten udw-anti gerilimi bitmez heralde ama böyle arada atışmayıncada tadı çıkmıyor be emirhan :)

Neyse burada ki diğer anti ile alakasız arkadaşları rahatsız ettiğim için onlardan özür dilerim, daha yazmam arkadaş döksün içini benim açımdan sıkıntı değil. Bu kavga ile kim zuhal topalı takip ediyor falan öğrenmiş olduk :)

Aaa hocam çk ayıp tüm türkiye duydu korcanı xd bi videosunu izlemeni tavsiye ederim. Adam programı trollüyor çok rahat biri xd

DeletedUser24418

Ziyaretçi
o adamı bilmeyen yok :D

+sana bir soru soracağım doğru cevap verecek misin?
-Hayır

qsassdsadad :D bu adamdan zarar gelmez özü bir sözü bir :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Hadi sen kralsın sen büyük tamam mı mutlu oldun mu ?

Hadi şimdi egon tatmin olduysa daha fazla ses etme sinirlerimi tepeme çıkarma daha fazla ben öyle boş şöyle böyle muhabbetinden sıkılırım yapım bu ister çocuk de ister başka birşey ben buyum arkadaş! Öyle fazla sanalliga gelemem diyeceğin birşey varsa telefondan konuşuruz gerekirse de yüzyüze.

Sen hakaret etmedim diyorsun ama sen terbiyesiz vs gibi şeyler kullanmasan iş bu raddeye gelmezdi dönüp bi yazdıklarına bak.

Bu oyunu herkes en iyi şekilde oynar veya oynamaz bu seni ilgilendirmez herkesin yapısı ve karakteri farklıdır kimisi sol kulağını sağ eliyle kimi sol eliyle kaşır kimi diplomasiye işi götürmeye çalışır kimisi savaşarak. Bu oyun artık klan savaşları.org değil değişti bu oyun. C3 konusunda hatalarımız oldu ama size vurmamiz bir hata değildi. Bunu kaçıncı kez dile getiricem bilmiyorum telefon konuşmaları Raid odası konuşmaları wp mesajları vardı elimizde o büyük op tan sonra bize vuracağını dair bunu pusulada birkaç kişi de biliyor. Hatta başka bilenler de var saygı duyacağını kişiler bundan emin olabilirsin. Bizde yapılmadı gerekeni yaptık ve vurduk kötü olduk herkese karşı varsın kötü olalım ben doğru olduğumu bildikten sonra sıkıntı yok.

Bana çocuk deyip sonra da çat çat cevap veriyorum vs gibi çocukların egosunu tatmin ettiği şekilde şeyler yazman garip ? Neyse sinirlenmek istemiyorum tekrar. Rakibin değilsem cevap verme takmıyorsun cevap verme de sözünün arkasında durup Adam gibi dur. Ki bu kadar cevap verip hala takmıyorum demen de ayrı bir tezat. Neyse iyi geceler tekrar belirtiyorum hakaret içerikli bir cümle kurma sinirlendirme beni klavye delikanlilariyla pek aram iyi değildir.

Bak sen konuşuyorsun ama bilmeden konuşuyorsun bana gelip neredeyse tüm yöneticileriniz ses kaydı var dedi bende dedim ki dinletin bana bu ses kayıtlarını. Orada dönen muhabbeti ben sana söyleyim o feryat adlı köstebeğiniz bunu size sızdırdı bunuda biliyorum raid odasından çıkmıyordu fakat şöyle bir konu var orada tek konuşulan anti muhabbeti pusula bittikten sonra antiyle nasıl olucak dendi ve bizde orada dedik ki 1 hafta verilir 2 tarafta kendini toplar sonra kim iyiyse o kazanır.

Ben o kadar istememe karşılık bana ses kayıtları vs hiç birşey gönderilmedi yani bizim buranın deyimiyle züğürt tesellisi manasında ses kayıtları var diyosunuz da o kayıtlarda bile yanlış birşey yok. böyle birşey olsaydı udw yi arkadan vurmanıza karşı çıkan yöneticileri klandan atıp toplattıktan sonra bu adamlar niye gelip bize bunları söylediler ? Bana o adamları buldurup burada yazdırma yine sen rezil olucaksın. Bu kadar emin olsanız o ses kayıtlarını bana gönderirdiniz.

Yukarıda yazmıycam demiştim bu son açıklamam olsun sende yazma artık kendini küçük düşürüyorsun neyse demiyorum size birşey ama kendini kandırma siz söylediğiniz yalana o kadar inandırmışsınız ki kendinizi o artık gerçek gibi konuşuyorsunuz bu yanlış birşey ben bu zamana kadar udw de duruyorsam dürüst bir diplomasi ve verilen sözlerin tutulmasından dolayı buradayım.

neyse diyorum ya sana ne kadar laf anlatmaya çalışsam boşuna çünkü beni anlamak için değil kavga etmek için dinliyorsun

DeletedUser53916

Ziyaretçi
o adamı bilmeyen yok :D

+sana bir soru soracağım doğru cevap verecek misin?
-Hayır

qsassdsadad :D bu adamdan zarar gelmez özü bir sözü bir :D

Zorlamaya gerek yok heralde adamlar ısrarlı tartışacaklar ama bunu demeden duramicam.

+ açıkcası ben selini televizyonda pek seyredemedim. İmkanım vardı ama seyretmedim.
gkdkcnskzk

QuickSilver*

Baltacı
Sen biraz rahat mısın? - Koltuk kadar değil :D :D Korcan tam istenileni yapamasada ilk adımı atan olarak tarihe geçti.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
bu adam bir ton yarışmaya katılmış yav tv de 4-5 tanesini gördüm ben show yapıyor gibi geldi bana biraz onları görünce :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Adam show yapıyor zatende yaparken ki.rahatlığı yapılası şeyler :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
survivor da acun format değişikliğine gider muhtemelen bu sene ünlüler dedi yarısını tanımıyordum :/ nasıl bir ünlüyseler artık

DeletedUser52610

Ziyaretçi
allstarla topladı biraz :D ama ünlü kalmadı artık memlekette :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
noliyi la burda millet numara falan istiyor hasan numaranı veremedinmi lan ver benim numaramı da beni arasın az konuşuyum :D

***DAYI***

Ağır Atlı
hasan kardeşim ne dedıysen arkandayım sıkıntı yok ben bu ... muhattap etme senden rıcam

herkese iyi oyunlar