Anti vs Error&Ant&Gecce Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser64740
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64708

Ziyaretçi
@HaKKaR senin gercekten hafiza sorunlarin var. Bu uye sayisi muhabbeti donunce seni burda bozup yollamadim mi? Azro ve anti toplami error eder bu 1. Sizi uzun sure desteklediler bu 2. Kendiniz bas edemeyince onlari da savasa soktunuz bu 3. Herseyi gectim forumda atar gider yapiyordun anti uyanacak filan forumu acip konusan sizler ne hikmetse yenilince uye sayisindan sikayet ediyorsunuz. Bi tebrik etmesini bil hakkar. Error antinin icinden geciyor de.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
bu cocuk hayatımda gördügüm en boş konuşan adam alah için bunu alın forumdan yada konuşturtmayın benim etrafımda kalan kırmızılar niye var sanıyorsun acaba herbirinde 100k savunma var adamların ibofb1907 köylerini casusla istersen raporları hala bende duryor bak bakalım kaç k var köylerinde senin köylerindede 70 k raporları duruyor ne çabuk unuttun agabeyin sana saldırı atıpda köyleri doldurdugunu formuda boş yapma köy vermem dedin halda köy veriyorsun hangi yüzle yazıyorsun merak etttm

Sen benim 1 tane 70 k dolu olan köyümü göster bende şuan hesap silip gideceğim boş yapma derken burda ki en boş insan seni onu herkes biliyor

DeletedUser64881

Ziyaretçi
Sen benim 1 tane 70 k dolu olan köyümü göster bende şuan hesap silip gideceğim boş yapma derken burda ki en boş insan seni onu herkes biliyor
öncelikle sen kimsin bilmiyorum farkındaysan lafı çarpıtıyorsun benim dibimdeki köylerin dedim hani dedinizya bizde 100k def olan yok ona istinaden dedim senin ve hakkar gibi lafla icraat yapmıyoruz belgeli yapıyoruz

DeletedUser65836

Ziyaretçi
ibrete alem olsun diye paylaştığın raporlar buysa oooo biz paylaşırsak çok kötü olursunuz :D üstüne biz aga babalarınızdan köy alıyor pasiflerden değil :D 55. sayfa olmuş bi rapor paylaşmaya başlarsak 55 sayfa daha dolar :D

cümlelerin de kulandığın kelimeler çok basit sıradan ve itici :D hakkar daha iyidi senden neyse haftaya yine bir 300 köyünüze geliyoruz :D o zaman ben de rapor paylaşçam :D

DeletedUser53646

Ziyaretçi
7yqRnr.png

şimdi 2 köy aldık diye rapor paylaşanlar var :D
aldığınız dandik dede kaç gündür oyuna girmedi op yapılıyor bana dedi köyleri söyl eabi dedim bida mesajı okumadı, 50 küsür köy verdi burda istatistikte sizin önde kapatmanızın tek sorumlusu dandik dededir ve sorumsuzluğu yüzünden klandan ihraç edilmiştir, ha siz oyuna girmeyen oyuncudan köy alıp rapor paylaşıyorsunuz ki o köylerin çoğunu geri aldık, bizim sizin en aktif adamınız world editten aldığımız köyleri paylaşcak olsak sayfalarca rapor eder :D 3 gün önce 217 köyü olan world edit in şu an 136 köyü var bilin istedim :D

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Biz burda köy alım raporu paylaşmadik
Dalga geçtiğimiz raporlar bunlar
Boş yapmayı bırakın artık

DeletedUser53646

Ziyaretçi
ahaha Allah aşkına çok hoşuma gitti benle de dalga geçsenize D: o dalga geçen başkanınızdan son 1 saat içinde 2 köy aldım nerdeydi o zaman :D dalga geçmeyi bildiğiniz kadar köy savunmayı da bilseniz iyi olcak aslında :D şu an en büyük boşu sen yapıyorsun :D

DeletedUser65792

Ziyaretçi
Aynı raporları ; tamer02 , radjap , yusufune yada sınırda antinin fişini çeken başka herhangi bir adamdan göstersene. Boş işlerle uğraşmayı seviyorsun , rapor atıp tutuyorsun. Kaybedince terbiyesizlik yapmanın da anlamı yok.

rowas

Mızrakçı
Seztek sen ne gereksiz bir adamsin yahu bi ufak ufak get out here sen git kumda oyna sen kimsinki bizle dalga gecebilecek haddi kendinde buluyorsun hadi dedigim gibbi sen basit kaliyorsun buralara hakKarı yolla he bu arada fark 425 dalga geciceksen bununla biraz yuzles ondam somra gel buralara koçero .

Durum
Konu yanıtlara kapalı.