Anti klan isimleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
yahu gecen gun eski modlarla simdikiler kavga etti kacga seviyesini ap ayri bi boyuta tasidi siz bide utanmadan gelip kavgami ettiniz la :D o agar siklet dovusten sonra hic tad vermedi soyluyeyim :p

DeletedUser52610

Ziyaretçi
yahu gecen gun eski modlarla simdikiler kavga etti kacga seviyesini ap ayri bi boyuta tasidi siz bide utanmadan gelip kavgami ettiniz la :D o agar siklet dovusten sonra hic tad vermedi soyluyeyim :p

bende diyordum fatih gelip ne zaman saçmalayacak diye :D :D

bu arada gerçekten ne uzamış konular ya iki espri yaptık bak nerelere geldi :D

yalanmi la adamlar benim klanimdan su kadar mod vardi senin klanindan su kadar seni ben mod yaptim bunuda ben yaptim sana modlugu ben ogrettim hayir ben ogrendim diyordu adamlar Bide bunlar bak
surekli ayni seyleri tekrarlayip duruyorlar :(

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Neyse son yazımı yazayım :D hiç biriniz boşuna yazıp çizip laf anlatmaya çalışmayan arkadaşlar karakterinden ödün vermiş antili yoktur tüm oyuncularına sor zamanında kendilerini bulundukları dünya da döven herkesin bir yerde kuyruklarına basmışlardır aç bak dünyaları antinin başarılı olduğu bir dünya bulamazsınız ama kuyruğunuza kesin basmışlardır :D bir street baller düşünün tek başına anti içi bir hesapla antiyi toplamıştır ama sorsanız onun da kuyruk acısı vardır :D

bu da arşivimizde kalan bir ufak kesit :D bakın yine kuyruk acısı var adamın antiye karşı :p

DdD1RZ.jpg

Durum
Konu yanıtlara kapalı.