Anti klan isimleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
KENAN, SEZER, YAZMAYIN!
YA HU ZAMANINDA KİNLENMİŞLER KİNLENMİŞLER HALA İSTİFRA EDİYOLAR SALIN DİYORUM SİZE.
BİZ OYUNUMUZU OYNUYORUZ BUNLAR BİZİM ÜZERİMİZE OYNUYORLAR BOŞVERİN DİYORUM.YAZMAYIN

DeletedUser63059

Ziyaretçi
C7 kaybetmişlerdi ama guzel de savasmislardi gördüğüm dünyalarda savaşçı bir ekip napar neder bilmemde w40 suan en aktif savaşan ekibi bu adamlar nettide bukadar şey ettiniz çözemedim

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Ne zaman Anti konusu açılsa hep aynı muhabbetler , bu sefer dahil olmayacağım :)

Benim yerimede Hasan cevaplasın :p

myw**

Dük
classic 5 te anatol içinde hesaplar almaya çalışıp milleti vatan millet ülkücülük muhabbetleriyle kafalamaya çalısıp güya bizi içten vurma planı yapan ele geçirdiği hesaplarla patates olan olurken forumlarda bel altı muhabbetleri yapan bir bayan arkadaşımıza kendi anne ve kız kardeşi olduğunu unutup bel altı muhabbetleri ile edepsizliğin kralını yapan anticilerden kimse var mı burda varsa bişi söyliyeceğim

DeletedUser62619

Ziyaretçi
Tamam biz 250 kişi çok kötü insanlarız.Bir mükemmel siz kalmışsınız.Size de ayıp etmişiz şimdi defolup gider misiniz :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bir mazi canlanır atakan kagan sirkü çeker ;
Bırakın dünya kapamayı Holyman nı vuruyoruz der ve vururlar sonuç ne mi;
Holyman dünya kapatan klana yakın belki daha fazla birim keser ama gene köy vermez :)

Hatırlatmak istedim :p:D

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Bir mazi canlanır atakan kagan sirkü çeker ;
Bırakın dünya kapamayı Holyman nı vuruyoruz der ve vururlar sonuç ne mi;
Holyman dünya kapatan klana yakın belki daha fazla birim keser ama gene köy vermez :)

Hatırlatmak istedim :p:D

Sen şimdi murat ile bunları kıyaslıyarak muratı küçük düşürmeye utanmıyormusun diye sorarlar adama?

DeletedUser62619

Ziyaretçi
yunkee 0 puandı.holyman da inşaat mühendisi olmuştu.yıkılmadık bir tane köyü kalmamıştı neyden bahsediyorsun :D

ayrıca ne köy vermemesi :D kafan mı güzel bunları yazarken

DeletedUser23230

Ziyaretçi
C7 kaybetmişlerdi ama guzel de savasmislardi gördüğüm dünyalarda savaşçı bir ekip napar neder bilmemde w40 suan en aktif savaşan ekibi bu adamlar nettide bukadar şey ettiniz çözemedim

bizim orda bu yaptıklarına kuyruk acısı derler valla :D

kendılerı musluman biz kafiriz şu olayı çözemedim :D

DeletedUser61420

Ziyaretçi
Ne güzel tartışmıssınız böyle işte gerçek forum :D

Bi yanda anti karşıtları bi yanda anti oyuncuları gerçekten anti çok farklı bi klan kimse kimseyi kandırmasın şuanki ekipler en sağlam ekiplerden biriyiz kimse sorsam anti şöyle pistir anti şöyledir diyor ne demişler ne kadar çok düşman o kadar çok onur yok geçmişte şöyle oldu böyle oldu diyip durmayın gelin w40 a aydınlatın bizi tabi sizde o g.t varsa ;)

biz oyunumuzla oynuyoruz bu oyunu başaladığımızda azdık şimdi çoğaldı neredeyse dünyanın 4 te biri bizde gittiği yere kadar da gidicez

önce geceyi vurduk yukarı kaçtılar sonra 4 katı büyüklüğümzdeki joker geldi op yaptı 1 köy alamadı belkide 1 tane almıştır :D

jokeri vurduk sonra dağılıp gazozu kurdular sözde çok iyilerdi op yaptık onlarıda vurduk sonra kendi içlerinde bölünüp bazıları geceye sığındı bazıları erore :D

şimdi bugunki geceye yaptığımız 2. opta onlarda bitti hala intikam alıcaklar yakında onlarda damlar buraya :D

şimdi sıra ant ve erorde bekleyin bizi ;)

Burada geçmiş dünyaları tartışmayınız geçmişte çaktıklarımız geçmişte kaldı geleceğe bakın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne güzel tartışmıssınız böyle işte gerçek forum :D

Bi yanda anti karşıtları bi yanda anti oyuncuları gerçekten anti çok farklı bi klan kimse kimseyi kandırmasın şuanki ekipler en sağlam ekiplerden biriyiz kimse sorsam anti şöyle pistir anti şöyledir diyor ne demişler ne kadar çok düşman o kadar çok onur yok geçmişte şöyle oldu böyle oldu diyip durmayın gelin w40 a aydınlatın bizi tabi sizde o g.t varsa ;)

biz oyunumuzla oynuyoruz bu oyunu başaladığımızda azdık şimdi çoğaldı neredeyse dünyanın 4 te biri bizde gittiği yere kadar da gidicez

önce geceyi vurduk yukarı kaçtılar sonra 4 katı büyüklüğümzdeki joker geldi op yaptı 1 köy alamadı belkide 1 tane almıştır :D

jokeri vurduk sonra dağılıp gazozu kurdular sözde çok iyilerdi op yaptık onlarıda vurduk sonra kendi içlerinde bölünüp bazıları geceye sığındı bazıları erore :D

şimdi bugunki geceye yaptığımız 2. opta onlarda bitti hala intikam alıcaklar yakında onlarda damlar buraya :D

şimdi sıra ant ve erorde bekleyin bizi ;)

Burada geçmiş dünyaları tartışmayınız geçmişte çaktıklarımız geçmişte kaldı geleceğe bakın :)

Ağlaaa

Oyununuzu biliyoruz. Size savaş açınca oyuncularımıza şifrelerinizi değiştirin diye uyarmak zorunda kalıyoruz malesef. Hesap çalmadığınız dünya var mı?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.