Anti klan isimleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan isimleriyle atakan kagan yazmışlar.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz :D

Eklentiler

• Screenshot_20170714-222751.png
    Screenshot_20170714-222751.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 53

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Adam egosuyla ateş ediyor :D

bir de bana egoist derler :(

Şöyle Açıklayayim,

C3'te bir klan kuruldu,bu klanın ismi ANTİ idi ve bu klanın lideri ATAKAN KAGAN'dı

UDW'yi vurdular,UDW PUSULA ile birleşince de dayanamadılar dünya PUSULA'ya kaldı...

Bütün hatırladıklarım bunlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
C3te udw ve anti pusulayı vuruyordu daha sonra anti ve pusula udwyi vurdu. En son da anti tekrar pusulaya yönelince bu sefer pusula da udwde antiyi vurdu diğer klanlar 1v2ye 1ay dayanırken anti 3 günde dağıldı ben böyle hatırlıyorum :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
Yanlışınız var anti değil baba'dı bunlar. Bizim desteğimiz ve iletişim kurdurmamızla antiyi kurdular sonrasında bizi vurdular. Tabiki vefalı olanları hayır olmaz diyip karşı çıkan yöneticileri klandan atarak :)

Böyle bir klandır anti çok şey etmeyin yani :)

myw**

Dük
konu başlığından başka her şey konuşulacak bur da çok büyük tartışmalar olabilir

DiOny SoS

Hafif Atlı
konu başlığından başka her şey konuşulacak bur da çok büyük tartışmalar olabilir

Varsa yalan dicek delikanlı gelsin abicim :)

Ha birde dipnot anti 200 kişi arkadan vurarak bir gecede 100 köy alıp övünen bir klandı. biz 5 kişi 120 köy aldıydık ya kendilereni geliştirmis yada rakiplerinde problem var :)

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Bu world'ün de oynayanından çok takip edeni var :D Sizde oynayın sizde yapın abi adamın klanındakiler memnum,yönetimi memnun provakasyona gerek yok :(

Ayrıca halen anti önden arkadan vurdu yok c3 de böyle yaptı felan, şuan dünyada anti klanı en fazla birim kesen saldırı ve savunmada 20-20 olmak üzere toplam 40 milyon kesmişler.Savaşlarda en fazla köy kazanan klan, 2.Error la aralarında 150-200 köylük bi fark galiba.

Bu istatistikleri oyunun önde gelen klanları (Respawn-Sancak-Hücum-Nop-Pusula vs vs) yapsa ''-AAA adamlar savaşıyor vuruyor alıyor helal olsun'' dersiniz anti yapınca arkadan vurdu felan.

Bu ekip hep ali cengiz oyunları ile arkadan vura vura mı bu kadar güçlendi ? İnsaf bence bi nebze de olsa tebriği hak ediyorlar yok tebrik etmem diyorsanızda provakasyona gerek yok.Merak eden de girer oynar adamların kıtada yerleri belli sınırları belli

DeletedUser64740

Ziyaretçi
klan isimlerini profili ben öyle yaptım goygoyuna :D:D:D

Luciferr

Dük
Bu world'ün de oynayanından çok takip edeni var :D Sizde oynayın sizde yapın abi adamın klanındakiler memnum,yönetimi memnun provakasyona gerek yok :(

Ayrıca halen anti önden arkadan vurdu yok c3 de böyle yaptı felan, şuan dünyada anti klanı en fazla birim kesen saldırı ve savunmada 20-20 olmak üzere toplam 40 milyon kesmişler.Savaşlarda en fazla köy kazanan klan, 2.Error la aralarında 150-200 köylük bi fark galiba.

Bu istatistikleri oyunun önde gelen klanları (Respawn-Sancak-Hücum-Nop-Pusula vs vs) yapsa ''-AAA adamlar savaşıyor vuruyor alıyor helal olsun'' dersiniz anti yapınca arkadan vurdu felan.

Bu ekip hep ali cengiz oyunları ile arkadan vura vura mı bu kadar güçlendi ? İnsaf bence bi nebze de olsa tebriği hak ediyorlar yok tebrik etmem diyorsanızda provakasyona gerek yok.Merak eden de girer oynar adamların kıtada yerleri belli sınırları belli

Bu çocuk haklı dicektim, yemin ederim ki ama tek bir şey yüzünden haksızdır, oda oyunun önde gelen klanları derken The Gondikersten(Galaxy) bahsetmemiş olmasıdır.O sebepten dolayı ;

Anti amuda kalkarak köy alsa bile şu saatten sonra kimseye yaranamaz :D

DeletedUser62619

Ziyaretçi
35 dk sonra mislerim girecek amuda kalktım bekliyorum :D Kuzeye bakın :))) 2*3 saat sonra

Eğer köyleri alırsam herkese benden l a h m a c u n.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.