anti bela savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser43364
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43364

Ziyaretçi
dostum illede yazdıracam dıosun yazayım bıddıh klanları zeus klanı reıs klanları ws tanıdık ahbablarımız olan klanlar bılıyorlarkı avcı nıckı oynamayacak bunu anlamak cok zor olmasa gerek hatta düşmanımız tarıh klanlarının bıle bu konuda bılgısı var illede arkadaslarıma sormak ıstemıyorsan ordan bılgı alabılırsın ben oynamıyorum yanı anlatabıldım mı zor olmasa gerek ya bence anlamıssındır artık ben ıstemedıgım surece 30 40 tane benden daha ıyı olup saygımı kazanan oyuncular dısında benden kımse koy alamaz buda boyle biline ;)

ego tatmini yapmana gerek yok
aynı dünyada hiç oynamadık ozmn

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten oynamış olsaydık şimdi konuşmazdın oynarız ama dunyalar cuvala gırmedı ya ama sımdıden anlasalım ılllegal yontemlerle savas kazanmak yok anlastıkmı ;)

DeletedUser43364

Ziyaretçi
zaten oynamış olsaydık şimdi konuşmazdın oynarız ama dunyalar cuvala gırmedı ya ama sımdıden anlasalım ılllegal yontemlerle savas kazanmak yok anlastıkmı ;)

çamur at izi kalsın anladığınız oyun anlayışı bu

bak ben delillerle konuşuyorum bu çaldınız diyen hepsinin barbara dönüşmüş hallerini koyuyorum sende konuştuklarına delil getir ispat et ama iftira atma

nerde ne zmn istersen gelirim

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw sız konusun elbet bir dunyada karsılasırız orda ben verırım sıze hakketıgınızı hadı eyw

DeletedUser61556

Ziyaretçi
Takip etmiyosun sanırım:) ben şükür illegal işlere bulaşmadm ceza yemem:) ama illegal işlere karışanlar hesap çaldı köyde ham olması doğal;)

DeletedUser51642

Ziyaretçi
Çok geçmiş olsun bu iftirayı bize atmaan çok yanlış ama hocam diyelim hesabın çalındı doğru seref yoksunu biri çaldı e postadan neden geri almadın hesabını 14 gün süre içinde e posta onaylanmiyor daha dünyanın 11. Günü

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Boş konuşan gördümde senin gibisini ilk defa görüyorum AVCI kardeş

DeletedUser43364

Ziyaretçi
Takip etmiyosun sanırım:) ben şükür illegal işlere bulaşmadm ceza yemem:) ama illegal işlere karışanlar hesap çaldı köyde ham olması doğal;)

koyduğum rapor da yanlış aslında değilmi

bak vura vura yıkarız siz anca iftira hakaret edersiniz

rapor ortada

DeletedUser62619

Ziyaretçi
kaybedince asılmadım kasmadım başka dünyalarda görüşürüz klasik laflar zaten bunlar

DeletedUser62619

Ziyaretçi
HAHAHAHA SEN BENİ TANIMIYON NORMAL BÖYLE KONUŞMALAR

konuyu açan sizler hakaret eden yine sizler sonra karı gibi konuşmayın diyen yine sizler madem ilk ağlayan taraf olacaktınız niye açtınız konuyu :D

toplanın bundan sonraki dünyalarda bize karşı birleşin 3-4 klan kapışırız yine bakalım o zmn yine ne yapacaksanız

DeletedUser43364

Ziyaretçi
Hesabım ceza yedi kız gibi tantana yapmayın lan atakanın fedaisi kucuk çocuksun 16 bile degılsındır bu beyınle sen ben sızın orda bıle degılım haberın yok kendınce abılerımın nasıl yalakalıgını yaparım derdındesın yol al boş konuşma sizde diğer karı gibi konuşanlar moda şikayet edıp aglıyacaksanız erkeklık yapmayın yada yapıyorsunuz erkek olun tek biriniz hakkmda bıdaha yorum yaparsa canını sıkarım harbiden sıkarım ama hadı naş şimdi

O farmıle mıdır nedır onu yazan eleman sende maden oynamsını bılıosn tantana yapma gıt oyna boş konusmayın burda buda son mesajım az erkeksenız zaten hesabm kapalı dedım dıe daha konusmazsnz ha kız gıbı dewam edıceksnzde buyrun edın

-A-V-C-I dan selam getirdim

multiden ceza yiyenler bize hakaret ediyor .

gülsem mi ağlasam mı

DeletedUser62620

Ziyaretçi
dostum illede yazdıracam dıosun yazayım bıddıh klanları zeus klanı reıs klanları ws tanıdık ahbablarımız olan klanlar bılıyorlarkı avcı nıckı oynamayacak bunu anlamak cok zor olmasa gerek hatta düşmanımız tarıh klanlarının bıle bu konuda bılgısı var illede arkadaslarıma sormak ıstemıyorsan ordan bılgı alabılırsın ben oynamıyorum yanı anlatabıldım mı zor olmasa gerek ya bence anlamıssındır artık ben ıstemedıgım surece 30 40 tane benden daha ıyı olup saygımı kazanan oyuncular dısında benden kımse koy alamaz buda boyle biline ;)

Bukemedigin bileği opmekte erkekliktir olurda birgün bükürsen dik şekilde durabilmek için tebriktir. Ama sizde o karakter olmadığı için anca çamur atın oyun başı hepinize yaptığımız saldırı ile bunalttık yemeyincede hesap sil yaptınız daha da yemeyince çamur atıyorsunuz ayıptır gerçekten kabul edin anti klanı sağlam bir grup arkadaş kardeş adına ne derseniz o bağı kırmak her baba yiğidin harci değil çamur atarak hiç değil ;)