Antares klanlari

• Konuyu başlatan DeletedUser24779
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21797

Ziyaretçi
diger postlarında sift-delete dagıtıyordu smdi dagılmasıyla ilgili yazılar yazmıssın :) dagıtan, biçen, yıkan, muthiş oyuncu kalitesine sahip bir klan niye dagılır? acaba ana kadronuzdaki oyuncuların köyleri toplandıgı icin mi? acaba 2-3 tane bos köy alıp havalara giripte sonra tum ordularınız patladıgı icin mi? Varsa bir basarı bu baskaları tarafından takdir edilir zaten. gelip burada kendi kendini övmen, ego tatmini yapman seni mutlu ediyorsa devam et ve bizi izlemeyede devam edebilirsin :)

bak şimdi güzel kardeşim git w17 forumunda savas raporlarına bak orda bız yaptıgımız op larla takdiri aldık zaten pusuladan siz kimsiniz ki sizden takdir alacagım ben dagılmasıyla ılgılı neden acıklama yaptım wasgecmez arkdasınız guzel bır yorum yapmıs saygı duyarım sadece orda bızım dagılmamızla ılgılı bısıler eklemıs o konuda konustum sana dagılma sebebını soyluyeyım o zamanda kalender ıle luffy81 ın kendı arasında anlasamamasındandır zaten orda bızı yıpratan pusula oldu ıstersen yıne dıyorum w17 formunda savas konusunda bastan asagıya bı oku ondan sonra gel benımle burda konusun he bir ana kadronuzdaki oyuncuların köyleri toplandıgı ıcın mı dıyorsun kımın topladınız ben oyundayken kalenderın mı luffy81 ın mı hele sen oyunun basından ustlere cıkamadın ebrar kara bılırsın yavuzu da soylememe gerek yok... neyse dediğim gibi fazla uzatmayalım

DeletedUser21797

Ziyaretçi
sen girme araya bisileri anlatmak için sokmak zorunda kaldık :D

zaten ben pusula sevmim ama soylemek zorunda bırakıyorlar ne yapayım :D

DeletedUser18611

Ziyaretçi
sen girme araya bisileri anlatmak için sokmak zorunda kaldık :D

zaten ben pusula sevmim ama soylemek zorunda bırakıyorlar ne yapayım :D

biz forumda degil oyunda oynuyoruz oyunumuzu. bravo tebrikler ozaman. sonuc? :) sen gelip buralara kadar yazılar yazıyorsan bizde demek ki amacımıza ulasmısız ;) kuyruk acısı misali...