Ant

• Konuyu başlatan DeletedUser4360
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser4360

Ziyaretçi
9.yılını dolduran ANT ailesi yıllar sonra w22 de oynama kararı aldı.Tüm kadro bu dünyadayız ve yine başarılı olmak istiyoruz(ben ve benim gibi 40 yaşını aşmış adamlar dolu klan nasıl başarılı olcaksak)

herkese keyifli zamanlar dileriz..

DeletedUser4360

Ziyaretçi
teşekkür ederim sizlere de başarılar hangi yön bilmiyorum klanı kurduk bekliyoruz

DeletedUser47579

Ziyaretçi
ant ingilizcede karınca demekti heralde :D karınca gibi hızlı olun :D başarılar :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Basarilar 11 dunyada zevklen savastigim bir klandi kisilik olarak takdir ettigim bir klNdir basarilar

bolubjk*

Ağır Atlı
Klansavasları w7 klanım, o zamanlar oyunu ilk oynadığım zamandı :) hey gidi günler.
Başarılar ANT..

DeletedUser6593

Ziyaretçi
9.yılını dolduran ANT ailesi yıllar sonra w22 de oynama kararı aldı.Tüm kadro bu dünyadayız ve yine başarılı olmak istiyoruz(ben ve benim gibi 40 yaşını aşmış adamlar dolu klan nasıl başarılı olcaksak)

çok yaşlandık ama yahu... buradaki zıpkın gibi gençlerle mücadele etmek zor ve keyifli olacak.
biz ihtiyarları arada ziyarete gelin dostlar iki lafın belini kırarız.
herkese başarılar.

DeletedUser37256

Ziyaretçi
ANT ailesinin içine girdiğim günden bu güne 8,5 sene geçti ve bu süreçte her daim forumda güldüğüm, eğlendiğim ve çok güzel dostluklar kurduğumuz için kendimi şanslı hissediyorum..
Her daim Oyuna, Rakibine, Müttefiğine, ve Klan üyelerine verilen değerden dolayı ANT ailesine sonsuz teşekkürler.. :)

DeletedUser30579

Ziyaretçi
çok yaşlandık ama yahu... buradaki zıpkın gibi gençlerle mücadele etmek zor ve keyifli olacak.
biz ihtiyarları arada ziyarete gelin dostlar iki lafın belini kırarız.
herkese başarılar.

bizde ne yapalım işte gençler olarak onların hatalarını onlarını yanlışlarını düzeltmek için milyonerler olarak sırtlayacağız hepsini :)

DeletedUser43061

Ziyaretçi

klansavaslari zamanında w7 deki ant klanı mı bu :)

DeletedUser9574

Ziyaretçi

Başarılar dilerim thumbup

DeletedUser42651

Ziyaretçi
başarılar ant ailesine, sevdiğimiz çokca büyüğümüz, kardeşimiz bulunuyor klanda:)

DeletedUser29075

Ziyaretçi
ANT clanı geri döndü saygılarımla selamlıyorum sizleri değerli büyüklerim teşekkürler bu duyguyu tekrar yaşattığınız için