ANT ADALET SAVAŞI...

• Konuyu başlatan DeletedUser28735
  • Başlangıç tarihi

ZOOM

Baltacı
yav halen kafanız almıyor savaş ilanı verdiğin zamanı göstermişsin o zamandan bu zamana bir kami bile atamadınız ? kaldı ki düşman klandan müttefik klana geçiş olmaz diyorsun ? yav sen bana bir kami bile atamamışsın ben ondan korkupta mı geçicem ant ta ? kafanız almıyorsa zorlayamam. Liste yayınlayıp korkaklar demesi normal değil bunu diyen adamsa kalkar sözünün arkasında durur o listeyi vurur. Ben profilimde yayınlamamda normal o zaman korkak düşmanı bekliyorum adamsa gelir. Pasif Adaletin 30 köyüne gidip 7 köy anca düşürüyorsunuz sonra gelmiş halen saçma saçma şeyler söylüyorsunuz.. Hadi alayınızı bekliyorum klavye delikanlılığını kim yapıyor görüyoruz profillerde yayınlamalar saçma sapan düşünmeler bla bla. Kralınız gelsin..

bana nickini yaz oyundan seni de o ekibini de yerle bir edeyim terbiyesizliğin luzumu yok sınırlarımız yakınlaştıgında ne demek istediğimi anlayacaksın seni yada sizi elimden ne pusu ne ant nede başka kimse kurtaramaz. Neymiş kami atmamışmışız vesaire bahaneler anüs gibidir yapıştımı bir kez kurtaramazsın..20 kat farkına kapılma yeter başka birşey istemiyorum senden, adaleti de eze eze geliyruz sizi de eze eze yolumuza devam ederiz ne demek istediğimi sınırlarım size yakın oldugunda anlacyaksın..senin pasif dediğin adalet klanına anta geçip adalet klanını vurmak istiyorum muhabbeti yaparaktan adamları arkalarından vurarak sonrada kalnınıza birşeyler yazaraktan yöneticilerine ataraktan bu işler böyle yürümez. sana da bunu kafana vura vura köylerine vura vura öğreteceğim.

DeletedUser66216

Ziyaretçi
:) beyler kim doğruyu konuşyor kim yalan söylyor :) atışacanıza savasniza bakin daaaaa :D

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Neymiş kami atmamışmışız vesaire bahaneler anüs gibidir yapıştımı bir kez kurtaramazsın.

Çok özür diliyorum muhabbete dahil oldum "bahaneler anüs gibidir yapıştımı bir kez kurtaramazsın." buraya anlam veremedim.

"Sözlük

anüs
GÖVDEBİLİM (ANATOMİ) TERİMİ
ad

1. sindirim kanalının son bölümündeki çıkış deliği.
    eş anlamlısı: makat, dışkılık"

DeletedUser59018

Ziyaretçi
bana nickini yaz oyundan seni de o ekibini de yerle bir edeyim terbiyesizliğin luzumu yok sınırlarımız yakınlaştıgında ne demek istediğimi anlayacaksın seni yada sizi elimden ne pusu ne ant nede başka kimse kurtaramaz. Neymiş kami atmamışmışız vesaire bahaneler anüs gibidir yapıştımı bir kez kurtaramazsın..20 kat farkına kapılma yeter başka birşey istemiyorum senden, adaleti de eze eze geliyruz sizi de eze eze yolumuza devam ederiz ne demek istediğimi sınırlarım size yakın oldugunda anlacyaksın..senin pasif dediğin adalet klanına anta geçip adalet klanını vurmak istiyorum muhabbeti yaparaktan adamları arkalarından vurarak sonrada kalnınıza birşeyler yazaraktan yöneticilerine ataraktan bu işler böyle yürümez. sana da bunu kafana vura vura köylerine vura vura öğreteceğim.

profilinden bahseettiğin oyuncuyum koç. Terbiyesizliği yapan sizsiniz. Yerle bir yapacakmış :D halen oranızdan buranızdan birşeyler uyduruyorsunuz :D biz adaleti vurmak istemedik mustafa anta savaş açıcam gelin yoksa sizi silicem dedi bunu birkaç defa tekrarladı sonra biz vurmaya başladık ama senin beyin almıyo. Napalım almıyorsa zorlayamam dediğim gibi. 10-15 KLAN ile yenemezsen rezil olursun zaten 10 kişiyi. Halen neyden bahsediyor adam :D :D

ZOOM

Baltacı
profilinden bahseettiğin oyuncuyum koç. Terbiyesizliği yapan sizsiniz. Yerle bir yapacakmış :D halen oranızdan buranızdan birşeyler uyduruyorsunuz :D biz adaleti vurmak istemedik mustafa anta savaş açıcam gelin yoksa sizi silicem dedi bunu birkaç defa tekrarladı sonra biz vurmaya başladık ama senin beyin almıyo. Napalım almıyorsa zorlayamam dediğim gibi. 10-15 KLAN ile yenemezsen rezil olursun zaten 10 kişiyi. Halen neyden bahsediyor adam :D :D

ok kib bye

DeletedUser28735

Ziyaretçi
Kaçak arkadaşlara atacağımız kami ve mislerde , sizin desteklerinizin çıkmaması dileğiyle... :) Sonra çok sevdiğimiz Ant klanıyla , bir kaç sonradan katılan oyuncu yüzünden aramız bozulur , buda bizi üzer :(

Yiğit bunu Mustafa'ya telefonda demiştim burada da açıklamasını yapayım o kelime Adalet klanı için söylenmiş bir cümledir.

DeletedUser53567

Ziyaretçi
selçuk abi tolga abilere ithafen yazmadım aslında yazıyı sadece düşman klandan geçişler oldugu için yazdım olayı ben savaşı açalı 1 hafta oluyor belki 10 sonrasında şu şu şu elemanlar bizim arkadaşlarımız bizim klana geldi demek ne kadar etik ?

Biz bu konuyu hallettik diye biliyorum Mustafa neden buralara taşıyorsunuz ? Ayrıca o üyelerde bizim desteğimiz yok bize geldiklerinde adalet klanı saldırıyor diye destek atıldı ancak hepsi geri çekildi..

DeletedUser53567

Ziyaretçi
Bizimkiler açmasaydı siz açacaktınız abi ben foruma atılan raporları görünce hala gülüyorum biliyomusun Mustafa abi senden ve Atlantisten düşürdüğümüz köyleri savaş forumuna koysaydık insanlarda gülerdi ama biz sizleri gülünç duruma düşürmeyip raporları koyma tenezzülünde bulunmadık çünkü klanın seni koruyamadı seni koruyan Pusu klanı oldu Ant klanı oldu Pusu üstten Ant aşağıdan saldırınca siz yırtınız :) Ant klanına ve Pusu klanına teşekkür etmen gerekiyor (Ayrıca içimizdeki adalet taraftarlarına'da)

Dip not: Atlantis'in Ant klanlarını bir bir gezdiğini ve savunma topladığınıda görüyorduk kör deildik o kadar aciz kaldınız Ant klanlarına verip veriştirmek yerine çok ama çoook teşekkür etmen gerekiyor Mustafa abi.

Atlantis hiçbir zaman bizim klanımıza gelmedi oyuncu dosyasından bakabilirsiniz.. Tarafımızdan tek bir destek atılmadı adalet klanına bilip bilmeden yorum yapmayın burda..

Deleted User - 5447302

Ziyaretçi
Olayları bilmeden sadece yazılanlar üzerinden yorum yapacak olursam adaletle ant birbirini yerken adaleti toplamayı düşünenler sonrasında antla savaş açmak için zemin hazırlıyorlar gibi geldi:) Tekrar edeyim olayların aslını bilmiyorum, sadece yazılanlardan çıkardığım sonuç bu yönde şimdi biri çıkar bilip bilmeden konuşuyor der aynen öyle bilip bilmeden konuşuyorum:)

DeletedUser53776

Ziyaretçi
Olayları bilmeden sadece yazılanlar üzerinden yorum yapacak olursam adaletle ant birbirini yerken adaleti toplamayı düşünenler sonrasında antla savaş açmak için zemin hazırlıyorlar gibi geldi:) Tekrar edeyim olayların aslını bilmiyorum, sadece yazılanlardan çıkardığım sonuç bu yönde şimdi biri çıkar bilip bilmeden konuşuyor der aynen öyle bilip bilmeden konuşuyorum:)

Hocam bilip bilmeden konuşuyorsun sanırım :D

DeletedUser60795

Ziyaretçi
Atlantis hiçbir zaman bizim klanımıza gelmedi oyuncu dosyasından bakabilirsiniz.. Tarafımızdan tek bir destek atılmadı adalet klanına bilip bilmeden yorum yapmayın burda..
Malasef geldi ben bilip yorum yapıyorum klanından belkı haberin yoktur tolga abiye sor anlatsın

Rhombeus

Baltacı
op yerken klan klan dolaşırken bak nereyede uğramış bakmak bulmak çok zor değil

Opera Anlık Görüntü_2018-03-16_100300_tr.twstats.com.png

Eklentiler

• Opera Anlık Görüntü_2018-03-16_100300_tr.twstats.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2018-03-16_100300_tr.twstats.com.png
    109,8 KB · Görüntüleme: 10