ANTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser47049
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63498

Ziyaretçi
Başarılar dilerim hepinize, umarım udw'de ki arkadaşları eğlendirebilirsiniz bir nebze :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@Karakanat. sayın basınsözcüsü yaşınıza göre şarkılar dinlemiyorsunuz... Bakın bu şarkıda anlatıyor yaşanıza uygun şekilde ;)

Bir gün iki küçük ördek saklanmışlar ŞİZOFRENE :)
By çırak vak vak demiş son ördekte gelmiş.

Seyanora123

Hafif Atlı
ya az çok millet kimin ne olduğunu görüyo illaki nazın geçen insanlar olur ve çağırırsın ama bunun boyutu farklı bir boyut :) eğer düşmanını bile çağıracak kıvama geldiysen bunun adı omurgasızlıktır başka bir şey değil :)

terbiyesizlik yapıyorsun hatta kendi klanındakilere bile

ama acınıda anlıyorum 57 de çok uzun yaşayamayınca köyünün ismi udw olunca zoruna gitmiş heralde ama alış bu durumlara burdada farklı bi şey olmayacak

DeletedUser56434

Ziyaretçi
terbiyesizlik yapıyorsun hatta kendi klanındakilere bile

ama acınıda anlıyorum 57 de çok uzun yaşayamayınca köyünün ismi udw olunca zoruna gitmiş heralde ama alış bu durumlara burdada farklı bi şey olmayacak

hani şu 1100 kişi girdiğiniz dünya mı o ? :))
zoruma gidecek bir şey yok. Savaş oyunu oynuyoruz şurada. Bende 57 nin mevzusu biter de sizde C3'ün 600 köylük acısı kaç dünyada çıkar ? bilemedim şimdi :)

aşağıda da bizim bakkal ahmet abinin numarayı bırakıyorum ararsınız. O da bilgisayar kullanmayı biliyo bak. tuşlara felan basar onu da çağırın gönül koyar :)

05051111111