ANTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser56434
  • Başlangıç tarihi

Ashley

Mızrakçı
Zevk alabildiğimiz ve yeni dostluklar kazandığımız bir dünya olur umarım :)

Kurduğun yeni dostlukları ihanet ederek bozmakla ünlüsün Kaan'cım , yeni dost edinip ne yapacaksın ? Rakip Klan , 200 köye misle gelirken , yine rakiple anlaşıp tüm savunmaları sınırdan çektirip klanın dağılmasına mı neden olacaksın , mümkünse sen kimseyle dost olma , dostluğun sadece zarar veriyor.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Kurduğun yeni dostlukları ihanet ederek bozmakla ünlüsün Kaan'cım , yeni dost edinip ne yapacaksın ? Rakip Klan , 200 köye misle gelirken , yine rakiple anlaşıp tüm savunmaları sınırdan çektirip klanın dağılmasına mı neden olacaksın , mümkünse sen kimseyle dost olma , dostluğun sadece zarar veriyor.

Bunun yeri bu başlığın altı değil.Lütfen...

DeletedUser68014

Ziyaretçi
olayları bu kadar çarpıtmayı ne kadar seviyorsunuz :D

Kavurmalı Tost

Mızrakçı

Ooo Anıl abi :)
Yönetiminde bulunduğum 4 klanın tüm savunmasını sınıra alıp "bu 4 klan bir işe yaramıyor" diyordunuz.
İşe yaramayan, size destek olmayan klanın size yük olmasını istememiş olmam, sizi düşünmem şimdi kabahat olmuş :D
Şöyle yapalım, böyle yapalım, şu çok iyi olur diyip biz yaşlandık yapın işte diye kenara çekilmeye devam mı :D

Sana da başarılar :)

Ashley

Mızrakçı
Ooo Anıl abi :)
Yönetiminde bulunduğum 4 klanın tüm savunmasını sınıra alıp "bu 4 klan bir işe yaramıyor" diyordunuz.
İşe yaramayan, size destek olmayan klanın size yük olmasını istememiş olmam, sizi düşünmem şimdi kabahat olmuş :D
Şöyle yapalım, böyle yapalım, şu çok iyi olur diyip biz yaşlandık yapın işte diye kenara çekilmeye devam mı :D

Sana da başarılar :)

Kaan'cım , benden hiç işe yaramıyorsunuz cümlesini duydun mu ? yada benzer bir şey söyledim mi ? Metin yada diğer arkadaşlarla olan ikili muhabbetleri bahane ettin , buna da saygı duyarım ama operasyon gecesi yapılacak iş değildi senin yaptığın , en azından ben ve selçuğa rağmen böyle bir işe girişmemeliydin , ki yaptığının yanlış olduğunu kimlerin gazına gelerek yaptığını whatsApp yazışmalarında da yazmışsın,klandan ayrılır ayrılmaz rakiple yapılan diplomasiler vs. her şeyin önceden planlandığını ıspatlıyor , her şeye rağmen seni seviyorum ama yaptığın hareketi tasvip etmiyorum , yapılana saygı duymuyorum.

Son olarak , bizler her zaman köşemizdeyiz gittiğimiz her dost klanda yerimiz hazırdır , bizler başkalarının emekleri üzerinden ego tatmin edecek ergenlerden değiliz , oyunun tadını çıkar , hepinize başarılar.

Ashley

Mızrakçı
olayları bu kadar çarpıtmayı ne kadar seviyorsunuz :D

WhatsApp yazışmalarını koyarım buraya , yazdığın mesajı silmek zorunda kalırsın :) en iyisi mi tam hakim olmadığın yada işine gelmeyen konularda haksız yorum yapmamaya davet ediyorum seni , konunun muhattabı zaten cevap yazmış , iyi oyunlar.