ANTİ vs Aile-Azro

• Konuyu başlatan DeletedUser65400
  • Başlangıç tarihi

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Yok yahu cidden süpriz hamle olarak kullanmalarından dolayı diyorum başka bir niyet yok errorda gayet adam gibi adam oyuncularda var.Bazı oyuncular için klanı kötülemeye gerek yok.
Sen laf atıp karekterini sorguladıgın adamı ne kadar tanıyorsun peki demezlermi sana ? Hem rapor atmaya gerek varmı ki op günü gayet belli tw istatistiklerini aç op günü kaç köy vermiş bana sadece ona bak 5 köye girdim 2 köy aldım 1 ni geri aldı.Aile klanından birsürü kişi bu başarısı için bu adamı burda tebrik ediyor sen hala başka alemlerdesin
ahah komik olan da o zaten ya :D :D neyse uzatmanın alemi yok ne olduğunu çok iyi biliyoruz , başka bir niyetin yoksa eyvallah ona da diyecek lafım yok

DeletedUser37337

Ziyaretçi
ahah komik olan da o zaten ya :D :D neyse uzatmanın alemi yok ne olduğunu çok iyi biliyoruz , başka bir niyetin yoksa eyvallah ona da diyecek lafım yok
8YmAa7.png

hadi eyvallah şimdi

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
ahaha op saati değil mi bu ben mi yanlış biliyorum ? neyse hacı benim bildiğimi sende biliyorsun uzatmanın alemi de yok şu saatten sonra ne dersen de yani iyi oyunlar

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Ben kendimi en iyi oyuncu ilan etmiyorum edememde benden çok daha iyi oyuncular var. Ama ben hesap sildiğim zaman benimle birlikte Kezap klanıda hesap sildi ve o esnada dünyanın en iyi iki klanından biriydi. Olayları farklı boyuta bağlamayın.

Soa'da hesap sildiği zaman en iyi klandı.O zaman @FenerSavar* 'ında gelip hesap silmesem 3-5 klan silerdim deme gibi 1 hakkı doğuyor ellaham ki:eek:

DeletedUser60833

Ziyaretçi
Şimdi bir konuya açıklık getirelim kablo84 hesabı Oğuz adında arkadaşımızındır ama 40 da yavız oynuyordu. Yavuz bana aile saldırmaya başladı müsait olduüunda hesaba bakarmısın dedi bende hesabı ne zaman aldığımı ailedeki arkadaşlar zaten biliyordu. Op akşamı 7 den gece 5 e kadar hesaba ben baktım. Benim şov yapmaya ihtiyacım yok.

Ben 40 ıncı dünayda Pain Carbon hesabıyla oynadım ve dünya açıldığında bile oyunu bırakacağım tarih belliydi. Bu arada ben dünyada oynarken çoğununuz piyasada bile yoktu. Pain Carbon ilk 10 dayken hesap sildik.

kablo84 hesabı ben yavuz ve oğuuzn ortak kararı ile sile alınmıştır. Antini yaptığı saçma diplomasiden dolayı kimse geceler uykusuz kalamaz. Tabiki hesap devam etseydi Ailede oynacaktı.

Tatlımmm ben sana Op gecesi 00.13 ile sabah 9.48 arası hangi ipden girildiğine kadar söylerim o hesaba :)
Sıkma canını dik tut patlıcanını :D

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Bi gece skypede 6-7 kişiyiz kablo84'ü kurtarmaya calısıyoruz :DD aralara giriliyor ediliyor sonra bi bakıyorsun delikanlının biri foruma gelip , araları ben yaptım en iyi benim diyor :D o kadar saldırıyı hesabında görüp kafamız şişti biz kaldıramadık bu saldırıyı bıraktık sizlere ara yaptınız demiyorda ben en iyisiyim diyor. :D

Yusuf ara yaptıgın köylerin raporlarını koysan yeter :D

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
şimdi ne düşünüyorsun izmirli haklı mıyım? al sana raporlar :) herkesin emeğine şahit biri olarak bu adamın burda konuşması tam olarak karaktersizlik.Dalga geçiyor bizimle sende bunu bilmiyorsan eyvallah , ama bilip üstüne bu ayaklara yatıyorsan sana da yazık

DeletedUser62435

Ziyaretçi
Özellikle dedezula lazzaro green shadow la baya zevkli mücadele yaptık. Eğer hesaba sabahtan itibaren baksaydım köy alma ihtimaliniz çok düşerdi aldıklarınızın hepsini geri alırdım. Artık dünyayı ailenin kapatması kesinleşti

Hacımm hacım güldürmeyin kendinize whatshapp konusmalarımız duruyor hesaba kimin baktığıda ıp adreslerinde belli emeklerinize sağlık mesut siz olmasaydınız köy kalmazdı şöyle böyle demedinmi? Anti klanı ara yapmadı hepsi sizin sayenizde demedinmi? Açık konusayım sen bana hesabın şifresini atıp kaçmadınmı? Siliyorsan sil hesabı beni bağlamaz ama emeğe saygın olsun hesabı ben savundum daha fazla bakabilseydim şöyle olurdu yazma buraya delikanlı ol biraz mis arası yapan savunma atan adamlara saygın olsun..

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Olay nedir dedektif geldi.d hemen cozecem

Hesap sahibi şifre atip kaçıyor bakıyor köyler hala yerinde gelip efelik mi yapiyor

DeletedUser37337

Ziyaretçi
şimdi ne düşünüyorsun izmirli haklı mıyım? al sana raporlar :) herkesin emeğine şahit biri olarak bu adamın burda konuşması tam olarak karaktersizlik.Dalga geçiyor bizimle sende bunu bilmiyorsan eyvallah , ama bilip üstüne bu ayaklara yatıyorsan sana da yazık
Bak şimdi benim demek istedigimi dogru algılaman lazım önce.Benim demek istedigim hesap bize köyleri bilerek peşkeş çekmedi.Op yaptık ve akşama kadar alınan köyleri geri aldı hesaptan aynı şeyi bende yaşadım diğer arkadaşlarda yaşadı.Hesap sil moduna alındıgında bile hala köylerde savunma kesip köy alıyoruz.Bize peşkeş çekilen birşey olsa ne op yapardık hesaba nede köyde duran savunmaları keserdik.Bomboş girer toplardık.Benim anlatmak istedigim nokta bu.