ANTİ vs Aile-Azro

• Konuyu başlatan DeletedUser65400
  • Başlangıç tarihi

barbod

Kılıç Ustası
Sonunda bana kablo84 hesabını aldıracaksınız, ondan sonra Aileye geçip herkese vuraya başlatacaksınız:)

Siz vurduğunuzdan dolayı adam 10 gün önce bu postu yazmış. Opta adamın puanı düşmedi Sonra hesap sildi. Aile konularına kaçıncı defa yazışım bilmiyorum ama insanların aklı ile dalga geçmeyin

@wedatfb

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Yahu bence sildiği için sevinmelisiniz silmeseydi bizle oynayacaktı.

barbod

Kılıç Ustası
vurarak aldık felan yazmışlar yoksa benim klanımın oyuncusu degıl beni ilgilendirmiyor. İnşallah iyi bir fiyata anlaşmıştır ne diyeyim o kadar emek var

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Yahu bence sildiği için sevinmelisiniz silmeseydi bizle oynayacaktı.

Antiden oyuncu çekmeye çalıştığınızı burda itiraf ediyorsun yani.Nasıl Adamlar olduğunuz ortada Anti bu kadar mı korkutmuştu gözünüzü?

Neyseki oyunu bıraktımda sizin gibi beş para etmez adamlarla muhatab olmak zorunda kalmıyorum

DISCIPLIN3

Okçu
vurarak aldık felan yazmışlar yoksa benim klanımın oyuncusu degıl beni ilgilendirmiyor. İnşallah iyi bir fiyata anlaşmıştır ne diyeyim o kadar emek var

senin yöneticin bilir üye satın almayı. hesap toplamayı.
burada boş atıfa gerek yok. varsa birşeyin paylaş görelim kim satmış kim satın almış.

DISCIPLIN3

Okçu
Antiden oyuncu çekmeye çalıştığınızı burda itiraf ediyorsun yani.Nasıl Adamlar olduğunuz ortada Anti bu kadar mı korkutmuştu gözünüzü?

Neyseki oyunu bıraktımda sizin gibi beş para etmez adamlarla muhatab olmak zorunda kalmıyorum

Antiden biz oyuncu çekmedik. gelen arkadaşlar kendileri gelmek istediler. eski worldlerden tanıdıklar vasıtasıyla.
Aile klanının üye çekmeye ihtiyacı yoktur. Zaten servere fazlayız. İyikide bırakmışsın bu kafayla zaten 1 vuruşluk canın varmış.

Şimdi bir konuya açıklık getirelim kablo84 hesabı Oğuz adında arkadaşımızındır ama 40 da yavız oynuyordu. Yavuz bana aile saldırmaya başladı müsait olduüunda hesaba bakarmısın dedi bende hesabı ne zaman aldığımı ailedeki arkadaşlar zaten biliyordu. Op akşamı 7 den gece 5 e kadar hesaba ben baktım. Benim şov yapmaya ihtiyacım yok.

Ben 40 ıncı dünayda Pain Carbon hesabıyla oynadım ve dünya açıldığında bile oyunu bırakacağım tarih belliydi. Bu arada ben dünyada oynarken çoğununuz piyasada bile yoktu. Pain Carbon ilk 10 dayken hesap sildik.

kablo84 hesabı ben yavuz ve oğuuzn ortak kararı ile sile alınmıştır. Antini yaptığı saçma diplomasiden dolayı kimse geceler uykusuz kalamaz. Tabiki hesap devam etseydi Ailede oynacaktı.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Bu arada emin olun ben oynasaydım şu anda ne Azro ne Anti kalırdı
anti de oynarken antiyi dağıtmanda güzelmiş abim başlamışken aileyi ve erroru da dağıtsaydın tek başına az gelir sana iki klan bitirmek. kaldı ki söylediğin şeyler de doğru değil sağa sola sıkıyorsun , olayların az çok içinde olan herkes biliyor rahat ol

anti de oynarken antiyi dağıtmanda güzelmiş abim başlamışken aileyi ve erroru da dağıtsaydın tek başına az gelir sana iki klan bitirmek. kaldı ki söylediğin şeyler de doğru değil sağa sola sıkıyorsun , olayların az çok içinde olan herkes biliyor rahat ol
Git abilerine sor zamanında neler olduğunu hangi hesaptasın hangi klandasın bilmem ne muhatabım ne dengimsin

Yalan olanları açıklarsan bizde öğrenelim

DeletedUser37337

Ziyaretçi
evet ne muhattabın ne de dengin değilim senin kadar karaktersiz adamlarla işim olmaz
Süpriz hamle lafını seçerek konuş. Bence sen burda zaman kaybetmek yerine destek falan ayarla.Karekterden en son bahsedecek kişilerdensin sen.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Süpriz hamle lafını seçerek konuş. Bence sen burda zaman kaybetmek yerine destek falan ayarla.Karekterden en son bahsedecek kişilerdensin sen.
klandan çıkıp errora geçmem çok dokunmuş sana hesabı size satıp köyleri toplatsam koymazdı ama tabi di mi sende haklısın canım.op mu yapıcan buyur gel kaldı ki biz errodan pk savaşına yardım için çıktık ne bu laf salatası ? sürekli söyleyip duruyorsun aileye geçsem errordan birisi söylese bunu yine az çok hak verirdim de senin öyle bir şey deme hakkın yok bir kere hangi dünyada oynuyorsun anlamadım

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
çoluk çocuk en azından köylerini millete peşkeş çekmiyor kardeş hadi sen siliyordun git artık yavaştan

DeletedUser37337

Ziyaretçi
klandan çıkıp errora geçmem çok dokunmuş sana hesabı size satıp köyleri toplatsam koymazdı ama tabi di mi sende haklısın canım.op mu yapıcan buyur gel kaldı ki biz errodan pk savaşına yardım için çıktık ne bu laf salatası ? sürekli söyleyip duruyorsun aileye geçsem errordan birisi söylese bunu yine az çok hak verirdim de senin öyle bir şey deme hakkın yok bir kere hangi dünyada oynuyorsun anlamadım
Valla süpriz hamle diye kim geçtiyse hiçbiri bilerek toplatmadı köyleri bunun birsürü örneği var.
Ben sana errora geçtin falan diye birşey demiyorum o konuda yanlış anlamışsın.Sadece errorun süpriz hamlesiydin onu demek istiyorum yoksa tabikide istedigin klana geçebilirsin.Sadece tanımadıgın kişilere yorum yapma kafi.Mehmet abi hesabı silmeden önce okadar yıllık muhabbete rağmen bana bile bilerek köy vermedi.Misleri kesti raporlarınıda iletebilirim sana.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Valla süpriz hamle diye kim geçtiyse hiçbiri bilerek toplatmadı köyleri bunun birsürü örneği var.
Ben sana errora geçtin falan diye birşey demiyorum o konuda yanlış anlamışsın.Sadece errorun süpriz hamlesiydin onu demek istiyorum yoksa tabikide istedigin klana geçebilirsin.Sadece tanımadıgın kişilere yorum yapma kafi.Mehmet abi hesabı silmeden önce okadar yıllık muhabbete rağmen bana bile bilerek köy vermedi.Misleri kesti raporlarınıda iletebilirim sana.
hayır errora geçtim diye laf yapıyorsun karakterimi etkiliyormuş errora geçmem bu konu hariç benimle ne gibi bir etkileşimin oldu da benim hakkımda konuşuyorsun ? at bana raporları saatine bakacağım kaldı ki kesmişse bile unutmuştur sonuç ortada :)

errora geçtiğim günden beri benim hakkımda ileri geri konuşuyorsun şimdi burda deme işte istediğin klana geçebilirsin zart zurt..

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Yok yahu cidden süpriz hamle olarak kullanmalarından dolayı diyorum başka bir niyet yok errorda gayet adam gibi adam oyuncularda var.Bazı oyuncular için klanı kötülemeye gerek yok.
Sen laf atıp karekterini sorguladıgın adamı ne kadar tanıyorsun peki demezlermi sana ? Hem rapor atmaya gerek varmı ki op günü gayet belli tw istatistiklerini aç op günü kaç köy vermiş bana sadece ona bak 5 köye girdim 2 köy aldım 1 ni geri aldı.Aile klanından birsürü kişi bu başarısı için bu adamı burda tebrik ediyor sen hala başka alemlerdesin