ANTİ vs ÇÖP

• Konuyu başlatan DeletedUser23230
  • Başlangıç tarihi

TyPHonE

Yasaklı
Uğraşma hiç fenersavara sor onun çok dayak yemişliği, farklı dünyalarda kadroları çekmişliği, dünya kapatma planı yaparken dünyanın elinden gitmişliği var.. O yardımcı olur sana..

Sazan selami.

Knk 50 de ki arkadaşlar beni çok seviyor.. 52 de ki çoğu kişi de onların klasmanında bir tartışma ortamı da yok :D hasret gideriyoruz... Yoksa ne kavgası, ne tartışması
Soulflydan bahsediyorduk fenersavar ne alaka ki şimdi? Hani nerede adı geçti de fenersavar diyorsun anlayamadım,sonra gelip laf söyleyince ‘’Yö söz bönö bölöşöyörsönöz” diyorsun. Emirhan abi senin canını çok yakmış belli :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Beni Emre sanman daha büyük ayıp olm:((

Haydaaa ? :D peki bunu emre biliyor mu :D

Soulflydan bahsediyorduk fenersavar ne alaka ki şimdi? Hani nerede adı geçti de fenersavar diyorsun anlayamadım,sonra gelip laf söyleyince ‘’Yö söz bönö bölöşöyörsönöz” diyorsun. Emirhan abi senin canını çok yakmış belli :)

İlgili konunun ilgili kişi ile olan uyumundan bahsettim... Alakaını anlayacak zeka seviyenin olmaması üzücü.. Yiğitmesin nesin kardeşim. soufly kendi cevaplarını kendi versin tam w50 kalitesinde tartışma buldum dedim zıpladın adamı susturdun ! bi sal onla güzel güzel konuşuyoruz biz. Avukata ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Benim adıma son post... Soulfly kardeşim devam etmek istersen gel özele orada tartışalım burada ne sazanı bitiyor, ne avukatı bitiyor, ne yandaşı bitiyor... Rahat bir ortam yok yani :)

TyPHonE

Yasaklı
Ama sen hemen kaçtın ki olmadı bu :(

Azcık üsteleyince gidiyorsun hemen 50 de de böyleydin :(

Seyanora123

Hafif Atlı
Sen mi dövdün antiyi ? he ramazan he... Anti klanının hangi diplomasi koşulu ile, hangi rakiplere karşı, hangi şartlar da geriye düştüğü malum.. Ancak çoğu oyuncunun yapmayacağı bir irade ile oyuna tutunup aranızda ki savaş ilanın da "Savaş kazanıldı" yazdırdı... Tabi buda tüm UDW camiasına dert oldu.. Ezeli rekabette olduğum bir klan bana bunu yapsa bir daha yorum yapmayı geç oyunu oynamazdım "Klanlar.org" bile yazmazdım.. Ama çok yüzsüz gördüm sizi.

peki kendinden 10 kat düşük puanda ve köy sayısında olan bi klanla savaşında ''Savaş kaybedildi'' yazıncada ''Klanlar.org'' yazarmısın? serhatcım :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
peki kendinden 10 kat düşük puanda ve köy sayısında olan bi klanla savaşında ''Savaş kaybedildi'' yazıncada ''Klanlar.org'' yazarmısın? serhatcım :)

Sana meydan okuyorum çocuk ŞİZOFREN TRİCK CEDCAL türevi 3 klan beni desteklesin ben senin UDW ni 10 kişi ile yıkarım ??? :)

**crixus**

Casus
Sana meydan okuyorum çocuk ŞİZOFREN TRİCK CEDCAL türevi 3 klan beni desteklesin ben senin UDW ni 10 kişi ile yıkarım ??? :)
Sinser Vakvaka ne Tricksten nede Şizofrenden savunma atılmadı benim bildiğim kadarı ile :)
Biz CEDCAL olarak az biraz destekledik toplasan 30-40 çiftliği geçmez, Aktif az ve öz ekiplerdi siz pasiftiniz çokta güzel savaştılar 50.dünya da tekrar aklıma gelmişken Ellerine emeklerine sağlık :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sinser Vakvaka ne Tricksten nede Şizofrenden savunma atılmadı benim bildiğim kadarı ile :)
Biz CEDCAL olarak az biraz destekledik toplasan 30-40 çiftliği geçmez, Aktif az ve öz ekiplerdi siz pasiftiniz çokta güzel savaştılar 50.dünya da tekrar aklıma gelmişken Ellerine emeklerine sağlık :)

Konu uzun, bilmediğin çok şey var. Arkadaşların başlığı ziyan olmasın

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Anliyorumki su basliklardan sonra heleki su konusmalar C12 ye herkez daha temkinli girecek :p

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Bugun benım dogum gunum.Konumuzda başka tartısmalar dönmesin lüffen