ANTİ vs ÇÖP

• Konuyu başlatan DeletedUser23230
  • Başlangıç tarihi
Alihandro del piero
Muhammed baggio
Zlatan bayramovic
Lionel Erman
Thierry Nazmi
Batuhan Karius
Atakn diagne
Vs

Atakan kunefe borcunu odemedigi icra takibine alinarak borcuna yuzde yuz ile yemekte eklenmistir.Borclar tahsil edilm3digi takdirde koyler haczedilerek cope verilecektir :D

Iyi dusuncelerin icin tesekkur ederim serhatcim.Kendali daha iyi anliyabiluyorum simdi :)

Yesinler seni :D sonra ki Classic kur klanı geliyorum bayrocum.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Ya ben rapor paylaşmak için açmıştım sohbet sayfası olmuş burası :(:p

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hahaha Sana şimdi kemik atan oldu mu nedir ya , sen sadece sana kemik attıklarındamı mesaj yazıyorsun :)
Ben kişisel gözlemlerim sonucu yorumumu yaptım ,hemen sert yapıyorsun. Çok ayıp :)

Beni de ilgilendiren konularda yorum yapıyorum... Ki yazdığımın seni ilgilendiren hiç bir tarafı yok.. Sen kimsin ki bana akıl vereceksin ki TRİCKERS yamağı senin kişisel gözlemin, kişisel duruşun, kişisel başarın anca bir klanının güdümünde olmaya yetecek potansiyelde.. Kısacası senin bana yorum yapabilmen için 40 fırın daha ekmek yemen lazım

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Ramazan w50 de hepiniz 50-60k puan barajını aşmışken 40 kat kuralına takıldığınız 2.5k lık atakan kağan dan tırsarken, tamamı ile yeniden başlamış anti kadrosuna operasyon yapıp ilerisi için tehdit olmasın diye lobiler toplantılar yaparken. Şimdi klan adının ANTİ olmasına gülmen gerçekten ironik kardeşim... w50 de ağladın, burada ağlamazsın umarım..

sinser boş yapıyon antiyi orda dövdük arkana saklandı benim gülme derken bayrama darbe yapılmasına güldüm klanın adının anti olmasına değil a veya b klanıda olabilirdi önce düşün sonra yaz olurmu :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
sinser boş yapıyon antiyi orda dövdük arkana saklandı benim gülme derken bayrama darbe yapılmasına güldüm klanın adının anti olmasına değil a veya b klanıda olabilirdi önce düşün sonra yaz olurmu :D

Sen mi dövdün antiyi ? he ramazan he... Anti klanının hangi diplomasi koşulu ile, hangi rakiplere karşı, hangi şartlar da geriye düştüğü malum.. Ancak çoğu oyuncunun yapmayacağı bir irade ile oyuna tutunup aranızda ki savaş ilanın da "Savaş kazanıldı" yazdırdı... Tabi buda tüm UDW camiasına dert oldu.. Ezeli rekabette olduğum bir klan bana bunu yapsa bir daha yorum yapmayı geç oyunu oynamazdım "Klanlar.org" bile yazmazdım.. Ama çok yüzsüz gördüm sizi.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Dövdük falan ayıp olmuyor mu biraz :D
Benim en son hatırladığım Sancak falan operasyon yapıyordu bize :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Sen mi dövdün antiyi ? he ramazan he... Anti klanının hangi diplomasi koşulu ile, hangi rakiplere karşı, hangi şartlar da geriye düştüğü malum.. Ancak çoğu oyuncunun yapmayacağı bir irade ile oyuna tutunup aranızda ki savaş ilanın da "Savaş kazanıldı" yazdırdı... Tabi buda tüm UDW camiasına dert oldu.. Ezeli rekabette olduğum bir klan bana bunu yapsa bir daha yorum yapmayı geç oyunu oynamazdım "Klanlar.org" bile yazmazdım.. Ama çok yüzsüz gördüm sizi.

sensin sinser sensin buraya biri utanıp yazı yazmayacaksa o kişi sensin onun farkında olmaman üzücü :D