ANTİ vs ÇÖP

• Konuyu başlatan DeletedUser23230
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Sadece soruyorum müttefikleri demişsinya paytak hiç mi sizin için bize op yapmadı acaba hep bu adil değil çığırtkanlığını yapıyosunuz ama müttefiklerinizi siz seçtiniz biz değil bu oyun strateji oyunu müttefiklerini seçmekte buna dahil sözüm ona paytak hesap silse bize mi bırakacak köylerini mesela arada 2 köy öne geçtim diye mükemmel oyuncular olmuşsunuz maşallah :)
Herşeyi geçtim bi kerede fırsatını bulsanız yapmayacağınız şeyleri savunun esteryusa mis çıkmadınız mı bırakınca mesela biz daha hızlı davranmış olabiliriz ama aynı şeyi biz yapınca adil değil siz yapınca biz yaptık diye çok ilginç :p
Dünya zaten adil değil kardeşim oyundan da bunu bekleme ;)
Beraber operasyon yapmak ile anlaşmalı köy alımı ne kadar aynı kavramlar değil mi.esteryus örneğini vermişin o adam köyleri bize mi bıraktı?Adam direk oyunu bıraktı herkes aldı.
Benim dikkat çektiğim nokta eğer dünya başında Rbt kurulu köylerini size bırakmasaydı neler olurdu?Hücüm onlarca köyü size bırakmasaydı neler olur? Ben bunları soruyorum,dünya başından beri biz böyle bir yardım görmedik hiçbir klandan.
Neyse daha fazla yazmayacağım adam olana iyi oyunlar diliyorum

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Senin hiç muhabbetin oldu mu da kişiliksiz gibi ciddi bi hakaret edebiliyosun insanlara.. sen mi varsın sadece klanda diğerlerinin yaptıklarını saymıyo muyuz

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Senin hiç muhabbetin oldu mu da kişiliksiz gibi ciddi bi hakaret edebiliyosun insanlara.. sen mi varsın sadece klanda diğerlerinin yaptıklarını saymıyo muyuz
Yaptıkları terbiyesizliği gördüm kişiliklerini ortaya serdi zaten yeterli

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Beraber operasyon yapmak ile anlaşmalı köy alımı ne kadar aynı kavramlar değil mi.esteryus örneğini vermişin o adam köyleri bize mi bıraktı?Adam direk oyunu bıraktı herkes aldı.
Benim dikkat çektiğim nokta eğer dünya başında Rbt kurulu köylerini size bırakmasaydı neler olurdu?Hücüm onlarca köyü size bırakmasaydı neler olur? Ben bunları soruyorum,dünya başından beri biz böyle bir yardım görmedik hiçbir klandan.
Neyse daha fazla yazmayacağım adam olana iyi oyunlar diliyorum
Bak şimdi siz alamadınız çünkü uzaktınız yoksa paytakta argoda bi yığın köy aldı ben size paytaktan bırakılan köyler gördüm şahsen sınırda hiç yardım almadık demişsin bak stata görürsün paytaktan bi oyuncu sile aldı hücumdan kaç oyuncu gitti zaten çoğu siliyo olsa bırakırlardı bence :)

DeletedUser23230

Ziyaretçi
2ONgPq.png
Z5QDna.png
od8gym.png
VQXVBn.png
nbm7y0.png
1pDy7A.png
LvgaGj.png
r08Qy7.png
P76qG9.png
gPV5b3.png
od8gNb.png
lQr7NJ.png
VQXVzZ.png
nbm79V.png
va8EAz.png
1pDyaj.png
Lvga8o.png
r08QXm.png
7BXkWY.png
P76q25.png

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Abi siz gerçekten de her yaptığınız opda veya bireysel saldırılarda bu saldırı ordularını yakalıyo musunuz ? Yoksa aynı raporları farklı farklı kişiler mi paylaşıyor ?

DeletedUser65735

Ziyaretçi
Esasında bu hafta paylaşım yapmayacaktık ama Enes kardeşim 1 köy alıp orada kestiği kamileri paylaşınca bi o kadar da içerde kestiğimizi bilsin diye ufak Bi fragman atalım dedik.

Savaşlar gelir geçer ama boyundan büyük laflar edenlerin sonları asla unutulmaz..

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Numara ısteyen arkadaş şova geçme numarama ulasabılırsın zor dil.
Ikıncısı bana klanın p1pijonun gitti yarısı der ise anti şamarı ve fedai vs oyuncuların tabırlerı kullanır sen susarsan sımdı konusamazsın kaldıramıcan davranısta bulunmayacaksın
Op köylerıne ulasmak ıcın klan adamlarını aynı klan uyemıs gıbı arayan klan adamlık dersı verıyor
Umrumdamı deıl
Git kamı dilen
Git kendını kandır
Tek benımle sen savasıyorsun komık ben bir bölge savaşım yokken senden ustunum
Forumda yenıon algısı olusturdun bu hosuma gitti paylaşmadım cunku senın tek halledebılcegın dusunulmesi işime gelir
Ben en basta rapor paylasmak huyumuz dıl dedım
Kafanızdakı planı görebılıyorm en başta kendinizemı oynuonuz sormustum değil bende bu oyununuzu bozarım oynarım seni indiririm ve kapmayaa oynarım
Ben gıdıp klanlar arkasına saklanmadan oyun basından berı savasımı verıyorum

Bana köy verecekler ben yok almım dicem :)
Seztek bey burda cok konusacaksınız ama bir işe yaramayacak

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Esasında bu hafta paylaşım yapmayacaktık ama Enes kardeşim 1 köy alıp orada kestiği kamileri paylaşınca bi o kadar da içerde kestiğimizi bilsin diye ufak Bi fragman atalım dedik.

Savaşlar gelir geçer ama boyundan büyük laflar edenlerin sonları asla unutulmaz..

Çokta şey yapmamak lazım sonuçta "Anti sekeer !" ;):D:D

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Her şeye rağmen 2 hafta önce istatistlikte 7 fark vardı dedinizki bu skor yakın zamanda bizim lehimize değişecek şuan fark 14 demekki neymiş büyük konuşmayacakmışız neyse hadi oyna devam

**BayRam**

Ağır Atlı
Üşendim baya mis vardıda 100 balta ıle misleri koymak istemedim azmi sevdim :)
Her yerde çöpü öle bitiriyoz ediyoz diyen klan sadece 2 sayı öne geçmişti
Şimdi tekrar çöp sahalarda ve size bir dip not daha antinin çöpü yenme olasılıgı yüzde yok:)

hucumdan aldığınız köyler neticesinde size bi özgüven patlması gelmiş biz de üç onluk delikanlıyız biz de kimle nasıl bir şekilde savaşacağımızı iyi biliriz. :p

Büyük lokma ye büyük konuşma canım :D mustafayı getirdin diye worldü mü kapattın. :D Tekrar sahaya çıkman için öncesin de saha da olman lazım :p o nedenle biz yıkıyorduk bunu da göstere göstere yapıyorduk.Hee çöp bitmeden biz bitirdik çöpü sildik demedik.O nedenle elinden geleni sakın ardına koyma bak cidden ben yeni yeni eğlenmeye başladım :)

Heaa yaptığım operasyon muhabbetin de halen artniyet arıyorsan ben kimseye söylemedim,söylicek olsam derim ramo böyle böyle söyledim paytaktan biri gelsin desin ki op köyü hakkında ben biirine gidip bir şey demiş miyim?.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Sen hangi klandaydın ya @The Dark* parti yapıyoruz diyodun sonra bişeyler oldu ama ilginç sdghkk

**BayRam**

Ağır Atlı
Sen hangi klandaydın ya @The Dark* parti yapıyoruz diyodun sonra bişeyler oldu ama ilginç sdghkk

Valla o muhabbetlere hic girme bu seni zerre ilgilendirmiyor canim :)).Savaş konusalim klanlarin ic meselesini konusacaksak,sizin klanin icinde de silecek onca adam vardi iki uc koy aldiniz hemen bir simariklik hemen bir yaramazlık olmuyor cocuklar oyun oynuyoruz yahu değil mi cocuklasmadan,ahkam kesmeden ve kalpler kirilmasom diye oyun oyniyalim diyoruz ama oyun disinda her seyi yapiyorsunuz mubarek :))

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Bayram oyun mu oynuosun:) ben antideki aktifleri sayarken seni sayamıyorum :) çünkü sonra bir gülme geliyor

***DAYI***

Ağır Atlı
hucumdan aldığınız köyler neticesinde size bi özgüven patlması gelmiş biz de üç onluk delikanlıyız biz de kimle nasıl bir şekilde savaşacağımızı iyi biliriz. :p

Büyük lokma ye büyük konuşma canım :D mustafayı getirdin diye worldü mü kapattın. :D Tekrar sahaya çıkman için öncesin de saha da olman lazım :p o nedenle biz yıkıyorduk bunu da göstere göstere yapıyorduk.Hee çöp bitmeden biz bitirdik çöpü sildik demedik.O nedenle elinden geleni sakın ardına koyma bak cidden ben yeni yeni eğlenmeye başladım :)
.
gençler sakin olun ben oynamıyorum =) 1 gün hesaba geçtim ceza yedi çıktım daha giriş yapmadım , bu kadar abartmanıza gerek yoktu ben hiç bir fayda sağlamadım benide enesin çağırdı falan yoktu bilginiz olsun ben geliyim takılıyım dedim ama demek ki takılmama gerek bile yokmus durum ortada bakalım neler olacak merakla izliyorum

DeletedUser68297

Ziyaretçi
gençler sakin olun ben oynamıyorum =) 1 gün hesaba geçtim ceza yedi çıktım daha giriş yapmadım , bu kadar abartmanıza gerek yoktu ben hiç bir fayda sağlamadım benide enesin çağırdı falan yoktu bilginiz olsun ben geliyim takılıyım dedim ama demek ki takılmama gerek bile yokmus durum ortada bakalım neler olacak merakla izliyorum

Canını yediğim "Anti sekeer" :) sen karışma..