ANTİ vs ÇÖP

• Konuyu başlatan DeletedUser23230
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69041

Ziyaretçi
Tabi yok olm sen hiç bir klana yenilmezsin ki "Real hayatımızda ki yoğunluktan dolayı bırakma kararı aldık" dersin :D Bu sayede yenilmiş sayılmazsın :D Sende ki bu parlak zekaya şapka çıkarasım var :D

Bknz; aşağı da C10 forumundan 1 kare mesela ARTİZ orada yenilmedi, bıraktı. Bakın burası çok önemli :D

an04A4.png

Eee anlatsana başka neler yapıyorsun.. :)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Üşendim baya mis vardıda 100 balta ıle misleri koymak istemedim azmi sevdim :)
Her yerde çöpü öle bitiriyoz ediyoz diyen klan sadece 2 sayı öne geçmişti
Şimdi tekrar çöp sahalarda ve size bir dip not daha antinin çöpü yenme olasılıgı yüzde yok:)

adamlar rapor atarken yoktunuz çektin bi köye desteği adamlar saldırdı rapora atıyon hemen foruma sende az değilsin :D

bu arada atacan raporu seviyim hiçbirine bakamıyom mercek lazım bakmam için birde bir sorum da var rapor atabiliyordun maden şimdiye kadar neden atmadın bu anımı bekledin çok pislik bir insansın cidden diyom :D

MERHABA

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Merhaba :) rapor istesem atarım ama usengeç adamım:) ben savı cektım onlar nıye dalıo benmı dedım gel:)

Circassian

Kılıç Ustası
adamlar rapor atarken yoktunuz çektin bi köye desteği adamlar saldırdı rapora atıyon hemen foruma sende az değilsin :D

bu arada atacan raporu seviyim hiçbirine bakamıyom mercek lazım bakmam için birde bir sorum da var rapor atabiliyordun maden şimdiye kadar neden atmadın bu anımı bekledin çok pislik bir insansın cidden diyom :D

MERHABA

Kendi raporu olmasa gene paylaşmaz zaten :D keyfi yerinde ramo elleme bırak :D

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Tabi yok olm sen hiç bir klana yenilmezsin ki "Real hayatımızda ki yoğunluktan dolayı bırakma kararı aldık" dersin :D Bu sayede yenilmiş sayılmazsın :D Sende ki bu parlak zekaya şapka çıkarasım var :D

Bknz; aşağı da C10 forumundan 1 kare mesela ARTİZ orada yenilmedi, bıraktı. Bakın burası çok önemli :D

an04A4.png

Orayı kapatma durumum görunmuyordu:) hasım abılerle buraya girdik bak mantıklı iş yapmısım yine zehir gibiyim:)
Ben kaybetmem demedım ben antiye kaybetmem:) lafla oyun oynayan var icraat yapan var aradaki bütün mesele bu :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sen ne diyosun tavsiyelere açığız sende tahminim çok mazeret vardır :p

Ben becerekli değilim bu konular da :D

Orayı kapatma durumum görunmuyordu:) hasım abılerle buraya girdik bak mantıklı iş yapmısım yine zehir gibiyim:)
Ben kaybetmem demedım ben antiye kaybetmem:) lafla oyun oynayan var icraat yapan var aradaki bütün mesele bu :)

Şimdi sövecem sana olmayacak :D tövbe :D

aliklo

Okçu
Hücum Ekibinin Dünya da daha ne kadar kalıcağı direk bu savaşa etki edicek,iki klanda şu ana kadar birbirine üstünlük sağlayamadı gibi 3.cü klanların dahil olması çok sürmicek o yüzden ne anti çöp klanını nede çöp klanı anti klanını ezme gibi durum olmıyacak:)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Hücum Ekibinin Dünya da daha ne kadar kalıcağı direk bu savaşa etki edicek,iki klanda şu ana kadar birbirine üstünlük sağlayamadı gibi 3.cü klanların dahil olması çok sürmicek o yüzden ne anti çöp klanını nede çöp klanı anti klanını ezme gibi durum olmıyacak:)

3. klan paytak var onu unuttun sanırım :D

aliklo

Okçu
:)paytak da sonuçta hücum ile uğraşırken sizlere gereken özeni göstermemiş,hak ettiğiniz op fake vs sağlayamamış hücum eridikçe daha net bir sınırınız sonrası konuşuruz:)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
:)paytak da sonuçta hücum ile uğraşırken sizlere gereken özeni göstermemiş,hak ettiğiniz op fake vs sağlayamamış hücum eridikçe daha net bir sınırınız sonrası konuşuruz:)
Aynen gerçi paktlar ne kadar dayanır artık bilemem bi bakmışsın herkes yöneticilerini olağanüstü toplantıya çağırıyo :p sona yaklaştıkça işler kızışıcak sonuçta he aradan biz çıkarsak yeni pakt kimlerle kimler arasında olucak o da merak konusu :D

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Çöp klaninin en büyük sorunu kişilik yoksunu üyeleri bence
Bundan önce ortalıkta olmayıp 2 3 ordu kesince sesi çıkan,köy adları değiştirip laf atarak birşey olduğunu sanmak ayrı birşey.Bundan önce neredeydin diye sorarlar adama.
Dünyada varlığını sürdürmesinin tek nedeni müttefiklerinden aldığı köyler olan çöp klanı hiçbir zaman Anti klaninin bir rakibi olmadı olmayacaktır da.
Eğer dünya açıldığında söylendiği gibi adil bir dünya olsaydı ilk silinen ekiplerden birisi Çöp klanı olurdu.
Her ne kadar adil bir savaş olmasa da en iyi şekilde savaşımızı verdik vermeye de devam edeceğiz.

ANTİ AFFETMEZ!!

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Sadece soruyorum müttefikleri demişsinya paytak hiç mi sizin için bize op yapmadı acaba hep bu adil değil çığırtkanlığını yapıyosunuz ama müttefiklerinizi siz seçtiniz biz değil bu oyun strateji oyunu müttefiklerini seçmekte buna dahil sözüm ona paytak hesap silse bize mi bırakacak köylerini mesela arada 2 köy öne geçtim diye mükemmel oyuncular olmuşsunuz maşallah :)
Herşeyi geçtim bi kerede fırsatını bulsanız yapmayacağınız şeyleri savunun esteryusa mis çıkmadınız mı bırakınca mesela biz daha hızlı davranmış olabiliriz ama aynı şeyi biz yapınca adil değil siz yapınca biz yaptık diye çok ilginç :p
Dünya zaten adil değil kardeşim oyundan da bunu bekleme ;)

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Çöp klaninin en büyük sorunu kişilik yoksunu üyeleri bence
Bundan önce ortalıkta olmayıp 2 3 ordu kesince sesi çıkan,köy adları değiştirip laf atarak birşey olduğunu sanmak ayrı birşey.Bundan önce neredeydin diye sorarlar adama.
Dünyada varlığını sürdürmesinin tek nedeni müttefiklerinden aldığı köyler olan çöp klanı hiçbir zaman Anti klaninin bir rakibi olmadı olmayacaktır da.
Eğer dünya açıldığında söylendiği gibi adil bir dünya olsaydı ilk silinen ekiplerden birisi Çöp klanı olurdu.
Her ne kadar adil bir savaş olmasa da en iyi şekilde savaşımızı verdik vermeye de devam edeceğiz.

ANTİ AFFETMEZ!!

Hmm kişilik yoksunu kısmına takıldım. Tüm klanı mı diyorsun yoksa sadece kamilerinizi kesen kişiye mi onu merak ettim. Zira çoğul konuşmuşsun da.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Pijonun yarısı gitti veya anti şamarı yazarken çok kişilikli oldukları için bi gün köy adını değiştirmemiz koymuş hemen ondan :)

DeletedUser69041

Ziyaretçi
iki dakika adam ol desek kaç dakikam kaldı diye soracak insanlar milletin kişiliğine laf ediyor biz buna psikolojide eziklik duygusunu bastırma diyoruz..
Keyifle takip ediyoruz :) :)

DeletedUser23230

Ziyaretçi
iki dakika adam ol desek kaç dakikam kaldı diye soracak insanlar milletin kişiliğine laf ediyor biz buna psikolojide eziklik duygusunu bastırma diyoruz..
Keyifle takip ediyoruz :) :)
1-)Sen benim adamlığımı nereden biliyorsun benimle hiç muhabbetin oldu mu?
2-)Gelsin şuraya birisi yazsın desin ki HaKKaR şu terbiyesizliği yaptı böyle böyle şuan hesap silip giderim
3-)Onlarca asker kestim bir kere hava atmak için köy adamı değiştirmedim ,geldim buraya rapor paylaştım onda bile karşı takımı tebrik ettim.
Siz adam değilsiniz olmazsınız.Benimle gerçek hayatta görüşmek istersen adresimi,telefon numaramı paylaşabilirim güzelce muhabbet ederiz eziklik duygusunu kim bastırıyor nereye doğru bastırıyor sana güzelce anlatırım