ANTİ savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Topunuz gelin ne diyim şimdi ? :D

ha 3 eksik ha 5 fazla :) hayırlısı olsun canem.

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Verdiğiniz emek için teşekkür eder. Real hayatınızda başarılar dilerim.

@agy2012 @harbitr

Tebrikler 12-13 kişinin katılımıyla köyüme gerçekleştirdiğiniz op sonucu olmasa da, devamında gelen kami ve misler sonucunda köyü aldınız :)

Ha birde son misi atan acemi oyuncu arkadaşa söyle, son misi atıyorsun önüne kami atıyorsun herşey iyi güzelde, kendisi köyü aldıktan sonra etrafta köyü misleyecek adam yok, niye savunma ile mis atıpta, kami ile mis in arasına çek ile kami sokulup o kadar savunmayı rezil edip köyü alamıyor muş acemi oyuncu :)

arkadaşlar başarılı bir çalışma yapmış , 12-13 kami girdi köye, 4 mis in önüne de ordu koymuşlar :)

Bende kami ile savunma ile son misi atan arkadaşın misi ile misten önceki kaminin araya at çek ile girişim :)

at çekkk.png kesimmmmm.png

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Detaya girmeyeceğim. Oyunculuk sergilemiş gibi davranmakta özgürsün.. Toplam 20k asker kestik köyünde (kaba hesap) köyü aldık gerisi de beni ilgilendirmiyor.SONUÇ ?

Qsbwk1.png

bunlar anlamaz serhat, geçen hafta beni yıktılar raporlar paylaşıldı, gittim teşekkür ettim, bahanelerim vardı hiç birini yazmadım, adam sıfırlanmış 124 puan olmuş, hala yok şöyle oldu da böyle oldu da, kardeş oyun la bu neden bu kadar kasıyorsun, bugüjn biz seni sıfırladık, öbür dünya da sen sıfırlarsın, şunun oyun olduğunu hala anlamıyorsunuz ne diyim :)

yönetim kısmı ile ilgilenmiyorum, klan hakkında yorum yapıyorum, eğer bizim klanlardan biri böyle bir girişimde bulunmuşsa, derhal cezası verile, tez vakitte klandan atıla, köyü toplanıla, özür diline, fermanı verdim senin için

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@Gergin Görünüşlü Adam

Bilmeden beyefendiler dünyasına giriş yapmışız be.. Herkes aşırı dürüst oynuyor herkes aşırı namuslu.. Memleketin en güzide insanları bu dünyaya toplanmış.. Eski beyoğlunu bilir misin ? al orayı vur C12 ye aynı işte.. Takım elbise giymeden pc başına geçen yok dünyada :)

Ben de geçen yazdıklarında ciddi sanıp aha düzgün insanlardan birine denk gelebildim diye sevinmiştim, meğer dalga geçiyormuşsun o konuda galiba. üzüldüm şimdi
ne diyim kardeşim sende yani, kim ne yaptıysa cezasını çeksin anti imiş udw imiş isim farkeder mi? ben ne kadar udw 14 klan desem, anti 14 klan desem boş, insanlarda biraz vicdan olmalı, oyun hırsı bu vicdanın önüne geçmemeli

eyvallah hocam, ciddi yazınca takmıyorlar, insanlar herşeyi alaylı anladığı için onların dilinde konuşmaya çalışıyorum, adama udw 14 klan bir çoğu multi, multi olmasa bile böyle oyun oynanır mı diyorum, adam bunu düşünmek yerine, ne yapsamda bu adama laf soksam nasıl dalga geçsem diye düşünüyor :)
@SiNSeR duy duy

DeletedUser68297

Ziyaretçi
eyvallah hocam, ciddi yazınca takmıyorlar, insanlar herşeyi alaylı anladığı için onların dilinde konuşmaya çalışıyorum, adama udw 14 klan bir çoğu multi, multi olmasa bile böyle oyun oynanır mı diyorum, adam bunu düşünmek yerine, ne yapsamda bu adama laf soksam nasıl dalga geçsem diye düşünüyor :)
@SiNSeR duy duy

Canım muhattap almadığım halde "seninle muhattap olan yok" diye yazan bir adamı ciddiye almamı mı bekliyorsun :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Çok başarılı rapor.
ben çok beğendim :)
Size de eğlence çıktı.
Şimdi silinince zaten biz dayıyı 9 saatten yıktık bu bize yeter diye 3 ay konuşacaksınız :)

9 saatten yıkıyorsak 5 saatten köyünü alırız @***DAYI*** Kendine dikkat etsin !! :)

Yalnız huylu huyundan hiç vazgeçmiyor.. Oyunu mesaj kutusundan, dc den, telefondan lobi yapmadan oynasa daha başarılı olur.. Şayet şuan LOCK klanını da UDW yapmaya "Canlarını yemeye" gitmiş sanırım :)

kızılgafa

Baltacı
9 saatten yıkıyorsak 5 saatten köyünü alırız @***DAYI*** Kendine dikkat etsin !! :)

Yalnız huylu huyundan hiç vazgeçmiyor.. Oyunu mesaj kutusundan, dc den, telefondan lobi yapmadan oynasa daha başarılı olur.. Şayet şuan LOCK klanını da UDW yapmaya "Canlarını yemeye" gitmiş sanırım :)
İşleri büyüttük artık ekip değil direk klan ççekiyoruz :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
İşleri büyüttük artık ekip değil direk klan ççekiyoruz :)

Tamam işte sizde şayet dediğiniz gibi yenerseniz "Koca UDW,EŞKİYA yetmedi, A.A.A.,LOCK,PUSAT gibi klanları da bünyemize kattık ANTİ'yi anca yenebildik" diye 3 ay konuşursunuz :)

NaRTsOsRiKuA

Mızrakçı
Tamam işte sizde şayet dediğiniz gibi yenerseniz "Koca UDW,EŞKİYA yetmedi, A.A.A.,LOCK,PUSAT gibi klanları da bünyemize kattık ANTİ'yi anca yenebildik" diye 3 ay konuşursunuz :)

Yeneninde yenileninde bahanesi sormasın.. Sonuçta kimse kimseyi arkadan vurmuyor.. Harita açıktı ve açık açık herkes geldi.. Yenilecek tarafın üretmeye çalışacağı her türlü bahane eziklik içerir..