ANTİ savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Benimde haberim yoktu knk :D seninle aramız iyi diye bana söylememiş alan kişi :p yoksa söylerdim klana çeker destek atardım ayıp ediyorsun :D

Bu yaptığınız hiç olmadı aramızdaki son VAKVAK üyesinin köyünü almışsınız. Artık sahne sırası bize gelmiş demektir :D İçerdeki hesapları çıkartmaya başlıyoruz bizden günah gitti :D

@Karakanat msj attıkların bizi ifşalamaz dimi lan mustafa gibi rezil olmayalım sonra.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bu yaptığınız hiç olmadı aramızdaki son VAKVAK üyesinin köyünü almışsınız. Artık sahne sırası bize gelmiş demektir :D İçerdeki hesapları çıkartmaya başlıyoruz bizden günah gitti :D

@Karakanat msj attıkların bizi ifşalamaz dimi lan mustafa gibi rezil olmayalım sonra.

@Karakanat 'ın attığı tüm mesajlar bana geldi :) ifşalayım mı uleyn eyyy vak vak ekibi :)

Seyanoranın profilde spoiler içinde ki "VAKVAK çete üyesi" yazısını profilime koyayım helalleşelim kan davasına gerek yok :D

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
@SiNSeR O kadar da değil. Bundan fazla samimiyet olmasın :D

Ayrıca bizim kanımız ne zaman yerde kalmış ki kim bize yamuk yaptıysa en sonunda hep kaybeden olmuştur.

VAKVAK kaybetmez ;);)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Arkadaşlara sorar mısın; acaba hala 5. günün şafağında doğuya bakıyorlar mı? :D

Doğu trafiğe takılmış daha gelemez onlar :D

@SiNSeR O kadar da değil. Bundan fazla samimiyet olmasın :D

Ayrıca bizim kanımız ne zaman yerde kalmış ki kim bize yamuk yaptıysa en sonunda hep kaybeden olmuştur.

VAKVAK kaybetmez ;);)

olm ben gizli çete üyesiyim zaten :) karakanatın casusuyum :) vakvak ekibinin bu dünya oynamadığına şahsen seviniyorum. Dünya başında iç bölgemize gelirsiniz diye endişelenmedim değil :) Bence artık bir klanda değilde VAKVAK ismi ile piyasa da olma vaktiniz geldi.. Tabi üye sayısına özel bir dünya denk gelirse.

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
vakvak ekibinin bu dünya oynamadığına şahsen seviniyorum. Dünya başında iç bölgemize gelirsiniz diye endişelenmedim değil :) Bence artık bir klanda değilde VAKVAK ismi ile piyasa da olma vaktiniz geldi.. Tabi üye sayısına özel bir dünya denk gelirse.

Benim yüzümden. Başta oynamayacağız diye az kişi girdik şimdi acayip sıkılıyoruz. O tarafa bir şekilde atacağız kendimizi ama biz gelene kadar silinmezsiniz inşallah :)

Bir dünyaya en fazla 20 kişi gireriz fazlası sağlık için tehdit oluyor :D Böylesi en iyisi.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Benim yüzümden. Başta oynamayacağız diye az kişi girdik şimdi acayip sıkılıyoruz. O tarafa bir şekilde atacağız kendimizi ama biz gelene kadar silinmezsiniz inşallah :)

Bir dünyaya en fazla 20 kişi gireriz fazlası sağlık için tehdit oluyor :D Böylesi en iyisi.

Gelme gelme gelme tuzak,tuzak vakvak yok vakvak yok :D

Knk siz böyle mavilikle yapamazsınız bak gelin davet atayım size bizde oynayın zoru seversiniz imkansız zaman alır :)

kızılgafa

Baltacı
İkinci bir emre kadar üye alımları durdurulmuştur.
Şuan seyanoranın ekibe ihracını tartışıyoruz.
Sınırdaki oyuncumuz olarak köy kaybetmesi hepimizi derinden yaraladı.
Yasımız bittiğinde üye alımlarını geri açar duyurusunu forumdan yaparız :)

He bu arada Serhat'çım VAKVAK is coming canım :)