ANTİ savaş raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Uzun uğraşlar sonucunda yıllardır kullanamadığım global engelli hesabıma kavuştum. Dün açıldı.

Kusura bakma bu şekilde hatırlayamıyorum. Ben sana ne diye hitap ederdim?. Genelde nicklerden cikarimda bulunurum ama senin nick periyodik cetvel deki madde isimleri gibi.

Fle elementi ile helyum tepkimesi sonucu demir atomlariyla bağlanarak. FlegellumDei maddesi oluşmuş ama atom numarası bilinmiyor.

O nickden Başka bir çıkarım olmaz.. ;)
flegellum=kamçı
dei=deyyus yanlış biliyorsam düzeltir arkadaş

bu arada global banı nasıl açtırdınız :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Tek seferde kesilen en yüksek asker olduğunu düşünüyorum..Devamında kalan askeri +500 mızrak vs. de kestik. Kolay değildir udw kuzenleri yardımlaşmasına inat köy almak :) Köy alınmıştır.

Qn5Sbf.png

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Malum kişinin raporu gelene kadar bunları çerez sayıyorum

Cyroburn*

Ağır Atlı
Daha köy yeni alındı herkes rapor yazmış bir durun hele ben adamla aynı klandayım ben bile saatler sonra gördüm :D

DeletedUser70655

Ziyaretçi
Tek seferde kesilen en yüksek asker olduğunu düşünüyorum..Devamında kalan askeri +500 mızrak vs. de kestik. Kolay değildir udw kuzenleri yardımlaşmasına inat köy almak :) Köy alınmıştır.

Qn5Sbf.png

İlk köyümüzü kesimsiz alamazdık heralde herkes rapor rapor diye beklerken. Alırken fake bile atmadık malum tabiri caizse söke söke alabileceğimizi göstermek istedik sadece gerisi biraz şov olsa gerek.

WhoBoss

Mızrakçı
:D bende bir an UDW nin aldığı köy yok sandım... Çoktan barbara düşürmüşler. Sıkı bir savaş dönüyo kabul ediyorum. İki ekip de herhangi bir ekibe nazaran çok daha iyiler bunu da kabul ediyorum. Ama arkadaşlar ezildiğiniz savaşta bile algılar ile oynamayın. Karşınızdaki rakip UDW. UDW yi kışkırtmak için sayıp sayıp durmayın. Açın istatistiğe bakın.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
OHAL ilan ettik :) bu mesajı bile atmamam lazım. Toplam 50k 50k 50k cezam birikti bu gün.. Bizim klanlarımızdan kimse genel foruma yazmayacak savaş bitene kadar mümkün olduğunca. Rapor paylaşımı vs. hiç bir şey yok. Tek odağımız savaş olacak.

OHAL ilan ettik :) bu mesajı bile atmamam lazım. Toplam 50k 50k 50k cezam birikti bu gün.. Bizim klanlarımızdan kimse genel foruma yazmayacak savaş bitene kadar mümkün olduğunca. Rapor paylaşımı vs. hiç bir şey yok. Tek odağımız savaş olacak.
Aynen ben savaş bitti sanıyordum en son senide kesmişler yıkmışlar falan ? Tamam bir puddi olmamışsın ama :D

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası

Paylaşacak rapor mu yok yoksa ?

MrTroya.

Casus
Lan nereye kaçıyon serat. Eğleniyoruz gel buraya.